ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 11 مهر 1402
سه شنبه 11 مهر 1402
 
 
  جستجو
 
  راهبرد مشارکت مصوب
بسمه تعالی
 
راهبردهای مصوب اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی در حوزه مشارکت الکترونیکی شهروندان در سیاست‏ها، فرآیندها، تصمیمات و اقدامات دستگاه‏های اجرایی
 
اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی در راستای اجرای تصویب‏نامه شورای عالی اداری با عنوان حقوق شهروندی در نظام اداری (موضوع نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۸) و به منظور بالابردن سطح رضایت‏مندی ارباب   رجوع، راهبرد‏های زیر را در شورای راهبردی توسعه مدیریت اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی به تصویب رسانید.

1. حتی المقدور پیشنویس کلیه مقررات و لوایح اعم از بخشنامه‏ها، آیین‌نامه‏ ها، دستورالعمل‏ها و ضوابط اجرایی دست کم به مدت یک هفته از طریق درگاه الکترونیک اداره کل در معرض اظهارنظر جوامع عمومی و تخصصی قرار گرفته و پس از دریافت نظرات و انتقادات نسبت به بررسی، اصلاح وسپس تصویب و ابلاغ اقدام خواهد شد.

2. با استفاده از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل به نشانی www.tebyan-tabriz.ir ، پست الکترونیکی اداره کل به نشانی tablighat@tebyan-tabriz.ir و کانال های اداره کل در شبکه‏ های اجتماعی بستر تعاملی لازم جهت دریافت نظرات شهروندان برای کلیه رویدادها، فعالیت‏ها، گزارشات و اخبار مرتبط فراهم خواهد شد و این نظرات توسط روابط عمومی مورد بررسی، تحلیل و بهره¬برداری قرار خواهد گرفت.

3. عموم شهروندان و مخاطبان اداره کل از طریق تارنمای اداره کل به آدرس www.tebyan-tabriz.ir از خدمات اداره کل مطلع خواهند شد و امکان اظهارنظر درباره آنها را پیدا می کنند.

4. واحد‏های ارائه دهنده خدمات در اداره کل موظف هستند پس از دریافت شکایات از طریق میز خدمت و تخصیص کد رهگیری در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به ارسال پاسخ به روابط عمومی اقدام کنند تا به شخص مربوطه منعکس شود. در مجموع روند رسیدگی و پاسخگویی به شکایات نباید بیش از 10 روز کاری طول بکشد.

5. شماره تلفن‏های مستقیم اداره کل به شرح: 35252003 الی 35252007  و نیز شماره فکس 35252009 همچنین سامانه پاسخگویی به شماره 77521975-8 در اختیار مخاطبان اداره کل قرار گرفته و طی ساعات اداری (8-16) نظرات آنها در زمینه‏ های مختلف اخذ می شود.