ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : دوشنبه 27 فروردين 1403
دوشنبه 27 فروردين 1403
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : يکشنبه 21 شهريور 1389     |     کد : 9330

برگزاري كارگاه تخصصي مهارت‌هاي كاربردي و القاي معاني در تلاوت قرآن در تبريز

جلسه توجيهي كارگاه تخصصي فنون و مهارت‌هاي كاربردي و القاي معاني در تلاوت قرآن كريم 16 شهريور در مؤسسه جامعه القرآن تحت پوشش دارالقرآن الكريم تبليغات اسلامي آذربايجان شرقي برگزار شد...

 جلسه توجيهي كارگاه تخصصي فنون و مهارت‌هاي كاربردي و القاي معاني در تلاوت قرآن كريم 16 شهريور در مؤسسه جامعه القرآن تحت پوشش دارالقرآن الكريم تبليغات اسلامي آذربايجان شرقي برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي آذربايجان شرقي، در اين نشست كه با حضور معاون فرهنگي و رئيس دارالقرآن الكريم تبليغات اسلامي استان و با توجيه و تدريس استاد مهدي محمد زاده از اساتيد قرآني استان و دبير علمي كارگاه برپا شد، اعلام شد كه كارگاه از 23 الي 25 شهريور به مدت 3 روز در محل مؤسسه و با تدريس استاد حاج غلامرضا شاه ميوه اصفهاني از اساتيد بين المللي حوزه صوت و لحن با حضور 40 نفر از اساتيد و قاريان ممتاز استان برگزار خواهد شد.
در اين دوره شركت كنندگان روزانه 8 ساعت تحت آموزش قرار مي گيرند و همچنين برنامه كارورزي عملي را نيز گذرانده و در پايان گواهي پايان دوره 24 ساعته آموزشي را دريافت مي كنند.
اين كارگاه اولين دوره از سلسله آموزشهاي تدارك ديده شده اين مؤسسه مي باشد كه بخش دوم آن در دي ماه با موضوع كارگاه دستگاه ها و نغمات قرائت و سپس در هر يك از فصول در گرايشهاي صوت و لحن، تجوي، وقف و ابتدا، تواشيح، ابتهال و جلسه داري برگزار مي شود.
گفتني است: برپايي ضيافت افطاري با حضور اساتيد، قاريان و حافظان قرآن كريم و تعدادي از قرآن آموزان نمونه و سپس اجراي روضه خواني با سخنراني دكتر محمد حسين دانشور معاونت دانشجويي دانشگاه نبي اكرم تبريز و رئيس مركز مطالعات استراتژيك شمالغرب كشور، از ديگر بخشهاي اين برنامه بود. 


نوشته شده در   يکشنبه 21 شهريور 1389  توسط   مدیر پرتال   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode