ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 26 تير 1403
سه شنبه 26 تير 1403
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : دوشنبه 14 خرداد 1403     |     کد : 203820

عضو مجلس خبرگان رهبری:

امام بزرگوار تحول آفرین در دنیا و بنیانگذار مکتب فکری و سیاسی بود

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: امام خمینی(ره) تحول آفرین در دنیا و بنیانگذار یک مکتب فکری و سیاسی بودند، باید راه امام بزرگوار را درست بشناسیم و نگذاریم شخصیت ایشان تحریف شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: امام خمینی(ره) تحول آفرین در دنیا و بنیانگذار یک مکتب فکری و سیاسی بودند، باید راه امام بزرگوار را درست بشناسیم و نگذاریم شخصیت ایشان تحریف شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله حاجی زاده عضو مجلس خبرگان رهبری ظهر دوشنبه در مراسم بزرگداشت امام خمینی (ره) در تبریز گفت: اگر راه امام را فراموش کرده و یا گم کنیم، سیلی خواهیم خورد. باید جامعه و فرهیختگان و مسئولان دقت داشته باشیم تا خط امام حفظ شود.

وی ادامه داد: سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام راحل و شهادت رئیس جمهور و نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه متواضع و دوست‌داشتنی که شب و روز نداشت و استاندار انقلابی و سایر شهدای سانحه پرواز را تعذیت و تسلیت عرض می‌کنم و امیدوارم خداوند ما را در پیمودن راه امام راحل و شهدا موفق کند.

وی همچنین ضمن گرامیداشت روز دحو الارض گفت: دحوالارض روز گسترش زمین از زیر آب می‌باشد و آداب و عبادات خاصی برای این روز وارد شده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه با بیان اینکه عالمان در حفظ ارزش‌های دین تأثیر گذار هستند، افزود: عالمان و فقیهان در طول تاریخ اسلام خدمات ارزشمندی ارائه دادند و دین را حفظ کردند و اگر اینان نبودند دیانتی که از آن برخوردار هستیم وجود نداشت.

وی ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم در تشییع شهدای خدمت گفت: مردم ما در سر تا سر کشور مخصوصاً آذربایجان شرقی مردمان وفاداری هستند و در تشییع شهدای خدمت وفاداری خود را به افرادی که یک عمر به کشور خدمت کرده بودند، ثابت کردند.

آیت الله حاجی زاده به تبیین شخصیت امام خمینی (ره) پرداخته و افزود: امام راحل تا آخرین لحظات عمر خود نماز شب می‌خوانند، شجاع و نترس بودند و از دشمنان هیچ هراسی نداشتند و فکر امام راحل، اسلام ناب محمدی بود.

وی تصریح کرد: امام بزرگوار تحول آفرین در دنیا و بنیانگذار یک مکتب فکری و سیاسی بودند، باید راه امام بزرگوار را درست بشناسیم و نگذاریم شخصیت ایشان تحریف شود.

امام جمعه اهر ادامه داد: اگر راه امام را فراموش کرده و یا گم کنیم، سیلی خواهیم خورد. باید جامعه و فرهیختگان و مسئولان دقت داشته باشیم تا خط امام حفظ شود.

وی تاکید کرد: امام اهل معامله و سکوت نبودند و برای حفظ و حیات اسلام از جان، خون و اهل و عیال خود گذشتند.

آیت الله حاجی زاده روز جهانی قدس را از یادگارهای ارزشمند امام راحل برشمرد و گفت: احیای مسائل فلسطین و غزه به برکت امام راحل بود.

وی به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرده و تصریح کرد: امیدواریم در انتخابات ریاست جمهوری با حضور حداکثری و انتخاب فرد اصلح که بتواند دولت شهید رئیسی را ادامه داده و بتواند به نحو احسنت انجام بدهد، مشکلات مردم و جامعه حل شود. رئیس جمهور باید فرد دلسوز و کارآمد باشد و شب و روز کار کند و جهادی باشد.

 


نوشته شده در   دوشنبه 14 خرداد 1403  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode