ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 12 اسفند 1402
شنبه 12 اسفند 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : سه شنبه 20 دي 1401     |     کد : 200081

درپی اهانت نشریه شارلی ابدو به مرجعیت دینی و مقام معظم رهبری؛

اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی بیانیه‌ای صادر کرد

 اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی درپی اهانت نشریه شارلی ابدو به مرجعیت دینی و مقام معظم رهبری بیانیه‌ای صادر کرد.

 اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی درپی اهانت نشریه شارلی ابدو به مرجعیت دینی و مقام معظم رهبری بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در این بیانیه آمده است:

یُریدونَ لِیُطفِئوا نورَ اللهِ بِأفواهِهِم و اللهُ مُتِمُّ نورِه وَ لو کَرِهَ الکافِرون (سوره مبارکه الصف آیه ۸)

بار دیگر دشمن با محوریت نشریه فرانسوی شارلی ابدو از سر عجز و درماندگی در مواجهه با قدرت جهان اسلام و گسترش موج اسلام خواهی و تدابیر بی نظیر رهبر حکیم و فرزانه و مرجعیت دینی جهان اسلام، حضرت آیه الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) که سیاستمداران غرب، بارها به درایت و رهبری معظم له در امور جهان اسلام و تحقق خواسته‌ها و وعده‌های ایشان اعتراف کرده‌اند، همانند اقدامات پلیدشان در اهانت به پیامبر رحمت و مهربانی، این بار مرجعیت دینی و مقام معظم رهبری را مورد هدف قرار داده‌اند.

دشمنان اسلام پس از سیلی خوردن از مردم ایران اسلامی در فتنه اخیر و ناامیدی از اقدامات خصمانه در قالب جنگ ترکیبی (توهین به مقدسات، اهانت به ساحت قرآن کریم، هتک حرمت به ساحت مساجد و حوزه‌های علمیه و سایر اقدامات وحشیانه و ددمنشانه شأن)، به زعم خود به دنبال تکمیل حلقه‌های جنگ ترکیبی هستند، و با هدف قرار دادن ستون خیمه انقلاب تلاش نمودند نور ولایت را که منبعث از نور الهی است خاموش کنند غافل از اینکه نور خداوندی قابل خاموش شدن نیست و اراده الهی بر این است که نورش را تکمیل کند. مردم بصیر و آگاه ایران اسلامی همیشه مدافع حریم ولایت بوده و دشمنان را در هر فتنه‌ای ناکام گذاشته‌اند و صاحب اصلی و پشتیبان همیشگی نظام اسلامی اند و تا آخرین نفس از ولایت جدا نخواهند شد.

مسلمانان جهان اسلام نیز باید با وحدت و همدلی ضمن محکومیت قاطع این اقدام وحشیانه و غیر انسانی از طرف مدعیان آزادی و انسانیت، باید در روابط خود با این کشورها تجدید نظر کرده و سیاستمداران کشورهای غربی برای اثبات ادعای خود در احترام به ادیان و مذاهب، باید عاملان این جنایت شنیع و پشتیبانان آنها را که باعث رنجش خاطر میلیون‌ها مسلمان شده‌اند، به مجازات برسانند.

مردم غیور ایران اسلامی، با ایمان و اعتقاد راسخ به اسلام و انقلاب اسلامی، همچون گذشته حمایت بی قید و شرط از پرچمدار انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مصمم هستند و این دست اقدامات بی پایه و اساس نه تنها خللی در اراده و عملکرد آنها ایجاد نخواهد کرد بلکه با اراده‌ای قوی‌تر و عزمی استوارتر در پیشبرد تمدن نوین اسلامی و سپردن پرچم اسلام به دست صاحب الزمان (عج الله تعالی فرجه) گام برخواند داشت.


نوشته شده در   سه شنبه 20 دي 1401  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode