ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 30 خرداد 1403
چهارشنبه 30 خرداد 1403
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : سه شنبه 27 آبان 1399     |     کد : 194165

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:

زمانه جنگ روایت‌ها است/ ایثار جهادی‌ها جان تازه به جامعه می‌بخشد

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با تاکید بر اینکه اکنون زمانه جنگ روایت‌ها است، گفت: جامعه با مشاهده روایت ایثار نیروهای مکتبی، نفسی تازه خواهد گرفت.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با تاکید بر اینکه اکنون زمانه جنگ روایت‌ها است، گفت: جامعه با مشاهده روایت ایثار نیروهای مکتبی، نفسی تازه خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام محمد قمی در جلسه قرارگاه عملیاتی حاج قاسم سلیمانی که در سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان برگزار شد، با بیان اینکه فعالیت همه ما در عشق به اسلام، مکتب امام (ره) و انقلاب خلاصه می‌شود، پیش از ما برای اعتلای اسلام و انقلاب مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های بسیاری انجام شد و اکنون نوبت به ما رسیده که برای پیشبرد انقلاب تلاش کنیم، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور بیانیه گام دوم انقلاب؛ یک گام رو به جلو را توقع، طلب و ترسیم کردند.

وی با بیان اینکه این موقعیت از دوران انقلاب اسلامی، بسیار خاص و ویژه است، گفت: مهمترین جهاد در این دوران ایجاد امید در جامعه است که باید متناسب با شرایط؛ نهال امید در دل و جان نیروهای مکتبی و انقلابی و اقشار مختلف مردم رشد کند همچنین باید آگاه باشیم که امتحانی سنگین‌تر و کاری بس دشوارتر در انتظار جریان انقلابی است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور بیان کرد: پس از ماجرای سیل پلدختر، کرونا و رزمایش مواسات، مقام معظم رهبری دستور و مطالبه دیگری را مطرح کردند که جریان مکتبی و انقلابی بیش از پیش به گونه‌ای فاش و برملا باید به میدان بیایند و این کار منافاتی با اخلاص ندارد.

حجت‌الاسلام قمی تأکید کرد: اکنون زمانه جنگ روایت‌ها است و در این برهه، باید نگران خطر تحریف و جنگ رسانه‌ای پیچیده باشیم، اگر روایت فتوحات اجتماعی، فرهنگی جریان صالح و مؤمن انقلابی را به خوبی به تصویر نکشیم، بخش مهمی از جنگ را به رسمیت نشناخته‌ایم که شبیه جنگ‌های چند دهه گذشته نیست؛ امروز روایت این نبرد، جزئی از نبرد است و بُعد رسانه‌ای بخشی از نبرد است.

وی تصریح کرد: جامعه با مشاهده روایت ایثار نیروهای مکتبی، نفسی تازه خواهد گرفت و بستری برای حرف‌های اصیل، گره‌گشا و جذاب انقلابی فراهم خواهد کرد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور خاطر نشان کرد: وقتی مستضعفان تحت فشار هستند باید زمینه‌ای برای برطرف شدن مشکلاتشان فراهم شود و این کار، رسالت ذاتی ما محسوب می‌شود؛ همچنین مقام معظم رهبری فرمودند در نزاع و نبردی قرار داریم که باید پیام گفتمانی آن منتقل شود و این انتقال پیام، تعامل گرم و مؤثر با مردم را می‌طلبد.

حجت الاسلام قمی افزود: در حال کشف و ساختن یک الگوی قدرتمندتر و انتقال آن به نسل‌های بعدی قرارگاه‌های پیچیده در حوزه جنگ نرم و فرهنگی هستیم که باید در این زمینه به فناوری آن دست پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه آنگونه که باید و حق مردم است و از وظایف ما نیز محسوب می‌شود در مورد موقف اخیر انقلاب تبلیغ نشده و این موضوع مهم آنطور که باید شعله‌ور نشده است، عنوان کرد: باید جان دوباره‌ای به مردم بخشید و خون تازه‌ای در رگ‌های ملت به جریان انداخت و نفس تازه‌ای به جامعه دمید تا گام بعدی انقلاب را قدرتمندتر و استوارتر برداریم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور خاطرنشان کرد: عملیاتی به نام نامی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی آغاز شد که این مکتب، نجات بخش است و اگر توجه آحاد ملت به سمت مکتب شهید سلیمانی جلب شود صدمات بزرگ نخواهیم خورد و حتماً به فضل خداوند قدرتمندتر از گذشته در مسیر امام (ره) به پیش خواهیم رفت.


نوشته شده در   سه شنبه 27 آبان 1399  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode