ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 3 اسفند 1402
پنجشنبه 3 اسفند 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : دوشنبه 3 بهمن 1401     |     کد : 200164

آماده سازی ۱۱۰ مسجد در آذربایجان شرقی برای برگزاری مراسم معنوی اعتکاف

مدیرکل تبلیغات آذربایجان شرقی، از آماده سازی بیش از ۱۱۰ مسجد استان برای برگزاری مراسم معنوی اعتکاف خبر داد و گفت: اعتکاف یکی از رویش‌های مهم انقلاب اسلامی است.

مدیرکل تبلیغات آذربایجان شرقی، از آماده سازی بیش از ۱۱۰ مسجد استان برای برگزاری مراسم معنوی اعتکاف خبر داد و گفت: اعتکاف یکی از رویش‌های مهم انقلاب اسلامی است.
حجت الاسلام حسینی، مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقیبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات استان، حجت‌الاسلام سید محمود حسینی، مدیرکل تبلیغات آذربایجان شرقی، امروز، دوم بهمن ماه، در جلسه ستاد اعتکاف استان، از آماده سازی بیش از ۱۱۰ مسجد استان برای برگزاری مراسم معنوی اعتکاف خبر داد و گفت: اعتکاف یکی از رویش‌های مهم انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه یکی از روش‌های توسعه معنویت در جامعه برگزاری آیین اعتکاف است، ادامه داد: حضور جوانان و نوجوانان در این آیین چشمگیر است.

حسینی، با تاکید بر اینکه مراسم معنوی اعتکاف امسال با نقش ویژه گروه‌های مردمی و با تسهیل‌گری اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی برگزار می‌شود، ادامه داد: اداره کل تبلیغات اسلامی استان همچنین هماهنگی‌های لازم را برای حضور سخنرانان برجسته کشوری و استانی در مساجد انجام داده است.

حبیب طاهری، دبیر اجرایی ستاد اعتکاف استان نیز در این جلسه گفت: شش مسجد ویژه اعتکاف دانشجویی از سوی نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها در نظر گرفته شده و همچنین اعتکاف دانش آموزی نیز در استان پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: مساجد استان از سوم تا ۱۲ بهمن ماه مصادف با یک تا ۱۰ ماه رجب آماده ثبت نام از علاقه مندان برای حضور در آیین معنوی اعتکاف بوده و همچنین ثبت نام به صورت مجازی نیز از طریق سایت تبیان انجام می‌شود.

طاهری افزود: سایت تبیان به نشانی www.tebyan.net مرجع اطلاع رسانی آیین اعتکاف است.


نوشته شده در   دوشنبه 3 بهمن 1401  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode