ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 30 خرداد 1403
چهارشنبه 30 خرداد 1403
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : يکشنبه 2 ارديبهشت 1403     |     کد : 203497

رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شمال غرب:

حمله ایران به سرزمین‌های اشغالی قدرت نیروی مسلح رابه نمایش گذاشت

رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شمال غرب گفت: حمله موشکی و پهپادی جمهوری اسلامی به سرزمین‌های اشغالی شجاعت و قدرت نیروهای مسلح را به نمایش گذاشت.

رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شمال غرب گفت: حمله موشکی و پهپادی جمهوری اسلامی به سرزمین‌های اشغالی شجاعت و قدرت نیروهای مسلح را به نمایش گذاشت.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام ذوالفقار جبرائیلی رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شمال غرب عصر شنبه در جمع کارکنان این یگان پدافندی اظهار کرد: جمهوری اسلامی بعد از عملیات طوفان الاقصی از خود خویشتن داری نشان داد اما بعد از اینکه رژیم صهیونیستی از خط قرمز ایران عبور کرد و مستشاران نظامی ایران را به شهادت رساند صبر استراتژیک ایران به پایان رسید و عملیات وعده صادق علیه رژیم اشعالگر قدس طرح ریزی و به اجرا درآمد.

وی تاکید کرد: عملیات وعده صادق نشان داد پیشرفته‌ترین تجهیزات نظامی دنیا هم نمی‌توانند جلوی قدرت ایمان و حقانیت جمهوری اسلامی را بگیرند.

وی با بیان اینکه سیلی اخیر جمهوری اسلامی به رژیم صهیونیستی چنان محکم بوده است که حتی پروپاگاندای رسانه‌ای هم نمی‌تواند آن را آلام ببخشد افزود: این اقدام کوچک‌ترین تنبیه برای رژیم متجاوز صهیونیستی بود و در صورت هرگونه حماقت مجدد علیه جمهوری اسلامی با پاسخی درناک مواجه خواهد شد.

جبرائیلی با بیان اینکه حمله موشکی و پهپادی جمهوری اسلامی به سرزمین‌های اشغالی شجاعت و قدرت نیروهای مسلح را به نمایش گذاشت گفت: عملیات وعده صادق «أَشِدَّاء عَلَی الْکُفَّارِرُحَمَاء بَیْنَهُمْ» بودن نیروهای مسلح ایران اسلامی را به جهانیان نشان داد چرا که بعد از این عملیات ملت‌های مظلوم و ضد استکبار در دنیا به وجد آمدند و دشمنان بشدت خشمگین و ناراحت شدند.

رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافندهوایی شمالغرب خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی با یک عملیات راهبردی، پدافند چند لایه غربی_عبری که ادعا می‌کرد که هیچ سامانه‌ای قادر به عبور از آن نیست را به چالش کشید و نشان داد توانمندی‌های نظامی جمهوری اسلامی فراتر از این حرفاست.

 


نوشته شده در   يکشنبه 2 ارديبهشت 1403  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode