ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 5 تير 1403
سه شنبه 5 تير 1403
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : جمعه 24 فروردين 1403     |     کد : 203428

امام جمعه موقت تبریز با انتقاد از وضعیت حجاب در جامعه؛ آقایان مسئول کجا هستید؟ چه کار می‌کنید؟

امام جمعه موقت تبریز با اشاره به تهاجمات فرهنگی، گفت: آقایان مسئول این حرف‌ها خطاب به شماست، کجا هستید دقیقا؟ چه کار می‌کنید؟ برنامه‌هایتان را ارائه دهید.

امام جمعه موقت تبریز با اشاره به تهاجمات فرهنگی، گفت: آقایان مسئول این حرف‌ها خطاب به شماست، کجا هستید دقیقا؟ چه کار می‌کنید؟ برنامه‌هایتان را ارائه دهید.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی عالی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تبریز اظهار کرد: در روزنامه هاآرتس منتسب به رژیم صهیونیستی علناً اعلام کردند که اسرائیل در غزه شکست خورده است و این حرف ما نیست بلکه اعتراف خودشان است.

وی افزود: رژیم صهیونیستی فقط می‌خواهد مقاومت را تضعیف کند و بزرگترین ابزار دشمن رسانه است.

امام جمعه موقت تبریز گفت: دشمن یک دروغ و شایعه را آن‌قدری بزرگ می‌کنند که همه باور کنند.

وی ادامه داد: دشمن مگر نمی‌گفت که خانواده اسماعیل هنیه بیرون از غره هستند؟ پس آن سه فرزند و سه نوه شهید او در غزه چه کار داشتند.

خطیب نماز جمعه تبریز ابراز کرد: فرماندهان حماس را دیدید که وقتی خبر شهادت اعضای خانوادش را دادند چگونه برخورد کرد؟ فقط گفت گه خداوند ما را از این شر دشمن نجات دهد.

وی به دیدار رمضانه خود از مسائل قرآنی قدردانی کردند و پیشنهاد برگزاری محافل قرآنی ماهیانه را دادند، گفت: از متولیان قرآنی درخواست داریم تا دچار روزمرگی نشوند و در عرصه میدانی کاری کنند؛ نهضت قرآنی را ایجاد کنند.

عالی با اشاره بر اینکه رهبر معظم انقلاب در دو هفته اخیر در مورد حجاب و روزه‌خواری بیاناتی داشتند، گفت: همین موضوعات را سال گذشته نیز به مسئولان گوشزد کردند و حتی فرمودند مسؤولین برنامه داشته باشند و دارند؛ ان شاالله این کار با برنامه دنبال شود.

وی ادامه داد: حضرت آقا امسال نیز فرمودند که بنده نظر قاطع خود را در مورد حجاب بیان می‌کنم؛ قانون را باید رعایت کنند؛ دولت و قوه قضائیه در این مورد مسئولیت دارند و بابد به مسؤولیت قانونی خود عمل کنند.

امام جمعه موقت تبریز ابراز کرد: ایشان در عید فطر نیز به روزه‌خواری در ملاعام اشاراتی داشتند؛ حضرت آقا بارها بارها اولویت را اقتصاد فرمودند ولی فرموده‌اند که همه چیز مرتبط به فرهنگ است و فرهنگ در حاشیه ذیل سیاست و اقتصاد نیست بلکه سیاست و اقتصاد در ذیل فرهنگ است.

وی متذکر شد: حضرت آقا بارها در مورد اصالت فرهنگی فرمودند و هر سال با کلید واژه‌ای اعم از شبیخون فرهنگی، تهاجم فرهنگی، ناتوی فرهنگی، استهاله فرهنگی و غیره به مسؤولان گوشزد داشتند که یا مسؤولان نشنیدند یا اینکه خودشان را به نشنیدن زدند.

عالی با تاکید بر اینکه آقایان مسئول این حرف‌ها خطاب به شماست، گفت: کجا هستید دقیقاً؟ چه کار می‌کنید؟ برنامه‌هایتان را ارائه دهید.

وی اضافه کرد: از انتخابات هم مشخص بود به جای اینکه برنامه ارائه دهند، همدیگر را تخریب می‌کنند.

امام جمعه موقت تبریز گفت: جوری خواب هستید که دیگر حضرت آقا مجبور می‌شود که در خطبه‌ها از روزه‌خواری بگوید.

وی افزود: ای آقای مسؤول تو که رستوران‌ها را در رمضان باز کردی نظارت هم داری؟ قوانین را تعیین کرده‌ای؟

 


نوشته شده در   جمعه 24 فروردين 1403  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode