ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 30 خرداد 1403
چهارشنبه 30 خرداد 1403
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : سه شنبه 12 مهر 1401     |     کد : 199502

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

مدارس و دانش آموزان اولویت اول در اجرای برنامه‌های فرهنگی باشند

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: مدارس و دانش آموزان اولویت اول در اجرای برنامه‌های فرهنگی باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: مدارس و دانش آموزان اولویت اول در اجرای برنامه‌های فرهنگی باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود حسینی صبح سه شنبه در جلسه با مدیران شهرستانی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت جهاد تبیین گفت: جهاد تبیین وظیفه اصلی و ذاتی سازمان تبلیغات اسلامی است و باید قدم‌های مؤثری در این راه برداریم.

وی سپس با اشاره به حواشی و اغتشاشات اخیر در کشور گفت: مهسا امینی در این موضوع یک بهانه بود، چنانچه اغتشاشگران بعداز اولین اغتشاش اعلام کردند مهسا بهانه است و اصل نظام نشانه است.

حسینی سپس افزود: سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان یک مجموعه فرهنگی و زیرنظر مقام معظم رهبری باید در مسائل فرهنگی و اجتماعی نقش خود را به خوبی ایفا کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه میانگین سن ۷۰ درصد اغتشاشگران ۱۴ تا ۲۳ سال است، گفت: برنامه‌ها و هزینه‌های دشمن (طراحی بازی، تشکیل کانال‌ها و گروه‌های دوست یابی و رواج ابتذال در فیلم‌ها و سریال‌های ماهواره‌ای و پیج ها و گروه‌های مختلف و…) امروز خود را در کف جامعه و در اغتشاشات نشان داده است. باید بررسی کنیم ببینیم ما برای نوجوانان چه کار کرده ایم.

وی گفت: جهاد تبیین در جامعه نادیده گرفته شده است، اگر روی جهاد تبیین کار می‌کردیم و دشمن و برنامه‌های آنها را می شناخیم و برنامه ریزی مدبرانه ای در مقابل برنامه‌های آنها داشتیم امروز شاهد این هنجارشکنی‌ها نبودیم. ضروری است برای هر سه ضلع مثلث دانش اموزان، والدین و معلمان مدارس برنامه ریزی نمائیم.

حسینی سپس بر ضرورت آموزش گفتمان‌های دینی و احکام آموزی و جشن‌های تکلیف دانش آموزی و حضور طلاب و روحانیون خوش ذوق در مدارس برای دانش آموزان تاکید کرد و گفت: باز آموزی معلمین در زمینه‌های قرآنی، اعتقادی و روانشناسی تدریس نیاز است و روابط و تعامل والدین با اولاد و ارتقای سواد رسانه‌ای والدین و روش‌های برقراری ارتباط مؤثر برای والدین باید مدنظر باشد.

وی گفت: در حالت کلی دانش آموزان اولویت اول برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی باید باشد.


نوشته شده در   سه شنبه 12 مهر 1401  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode