ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 2 بهمن 1399
پنجشنبه 2 بهمن 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 همایش ها و سمینارها
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی مطرح کرد:

لزوم برگزاری عزاداری‌های سنتی و اصیل/ تاکید بر خرافه‌زدایی

 لزوم برگزاری عزاداری‌های سنتی و اصیل/ تاکید بر خرافه‌زدایی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: خرافه‌زدایی و سوق یافتن به عزاداری‌های سنتی و اصیل از ضروریات ماه محرم است.
يکشنبه 18 شهريور 1397

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی،

اولین همایش پیر غلامان شمالغرب وطلایه داران تبلیغ برگزار می شود

 اولین همایش پیر غلامان شمالغرب وطلایه داران تبلیغ برگزار می شود مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از برگزاری همایش پیر غلامان شمالغرب وطلایه داران تبلیغ به مناسبت فرارسیدن ماه محرم سال۱۴۴۰ هجری قمری در تبریز خبر داد.
يکشنبه 18 شهريور 1397

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی:

نشان دادن چهره‌ خونریز و افراطی از شیعه، ویژگی تشیع انگلیسی است

 نشان دادن چهره‌ خونریز و افراطی از شیعه، ویژگی تشیع انگلیسی است نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی با تاکید بر این‌که نشان دادن چهره های افراطی و خونریز از شیعه از جمله ویژگی‌های جریان تشیع انگلیسی است، بیان کرد: این گروه انحرافی با تاکید بر مستحب بودن قمه زنی در عزاداری امام حسین(ع) و انتشار تصاویر دلخراش آن در سطح جهان در تلاش برای تخریب چهره‌ی اصیل شیعه هستند.
دوشنبه 5 شهريور 1397

دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی:

بزرگترین خطر، جنگ مذهب علیه مذهب است

 بزرگترین خطر، جنگ مذهب علیه مذهب است دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی با بیان این‌که جریان‌های انحرافی، مرجع خودساخته می‌سازند و روحانی کج و کوله را به عنوان یک روحانی خوب معرفی کرده و هیات های عزاداری منحرف ایجاد می‌کنند، گفت: امروز بزرگترین خطر، راه‌اندازی جنگ درونی در جامعه شیعی، جامعه اسلامی و همچنین راه‌اندازی جنگ مذهب علیه مذهب در قالب تحریف‌هاست .
دوشنبه 5 شهريور 1397

با سخنرانی آیت‌الله «محسن اراکی» انجام می شود

برگزاری همایش بررسی پیامدهای نظری و عملی «تشیع انگلیسی» در تبریز

 برگزاری همایش بررسی پیامدهای نظری و عملی «تشیع انگلیسی» در تبریز دومین همایش بررسی پیامدهای نظری و عملی «تشیع انگلیسی» روز دوشنبه ۵ شهریورماه در تبریز برگزار می‌شود.
يکشنبه 4 شهريور 1397

همایش بزرگ نجوم در تبریز برگزار می‌شود/تجلیل از خورشیدشناس نامی ایران نجوم

 همایش بزرگ نجوم در تبریز برگزار می‌شود/تجلیل از خورشیدشناس نامی ایران نجوم انجمن نجوم آیاز به مناسبت سیزدهمین سالگرد تاسیس این انجمن همایش بزرگی را با محوریت نجوم در تبریز برگزار خواهد کرد.
سه شنبه 16 مرداد 1397

همایش بین المللی "تبریز و انقلاب مشروطه ایران" آغاز به کار کرد

همایش بین المللی "تبریز و انقلاب مشروطه ایران" آغاز به کار کرد همایش بین المللی تبریز و انقلاب مشروطه ایران در تالار شهریار دانشگاه آزاد اسلامی تبریز آغاز به کار کرد.
دوشنبه 15 مرداد 1397

همایش بین‌المللی "تبریز و انقلاب مشروطه ایران" برگزار می‌شود

همایش بین‌المللی "تبریز و انقلاب مشروطه ایران" برگزار می‌شود همایش بین‌المللی "تبریز و انقلاب مشروطه ایران" در ۱۸ محور علمی و تخصصی با حضور پژوهشگران داخلی و خارجی ۱۴ مرداد ماه سال‌جاری در تالار شهریار دانشگاه آزاد اسلامی تبریز برگزار می‌شود.
يکشنبه 31 تير 1397

با مسئولیت اجرایی سازمان فرهنگی‌و‌هنری شهرداری تبریز؛

کنگره بین‌المللی شمس تبریزی برگزار می‌شود

کنگره بین‌المللی شمس تبریزی برگزار می‌شود سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز از برگزاری کنگره بین المللی شمس تبریزی خبر داد و گفت: این کنگره، از رویدادهای ارزنده تبریز 2018 است که با مسئولیت اجرایی سازمان فرهنگی و هنری برگزار می‌شود.
شنبه 16 تير 1397

همزمان با روز قلم؛

اولین همایش «رسانه و تبلیغ دینی» در تبریز برگزار شد

 اولین همایش «رسانه و تبلیغ دینی» در تبریز برگزار شد همزمان با روز قلم، اولین همایش «رسانه و تبلیغ دینی» به همت اداره‌کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی و با حضور اهالی رسانه و علاقه‌مندان برگزار شد.
جمعه 15 تير 1397