ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 7 خرداد 1402
يکشنبه 7 خرداد 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 فرمایشات امام راحل
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

در جستجوي دوست

در جستجوي دوست يكي از آثار به جا مانده از حضرت امام خميني(ره) ديوان اشعار ايشان است كه در 6 فصل غزليات، رباعيات، قصايد، مسمط، ترجيع بند و اشعار پراكنده پس از رحلت ايشان منتشر شد و ميزان توانايي و ذوق سرشار ادبي آن حضرت شگفتي و توجه بسياري از مردم و اهل قلم را به خود جلب كرد.
جمعه 13 خرداد 1390

امام خميني (ره) در ساختارسازي نظام، جايگاه ويژه‌اي را براي زنان قائل شد

امام خميني (ره) در ساختارسازي نظام، جايگاه ويژه‌اي را براي زنان قائل شد عضو هيئت علمي پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامي گفت: بعد از پيروزي انقلاب اسلامي ايران، امام خميني (ره) در ساختارسازي نظام جايگاه ويژه‌اي را براي زنان قائل شدند.
جمعه 13 خرداد 1390

رزمندگان درس بزرگ تبعيت از ولايت را در مكتب امام خميني (ره) آموختند

رزمندگان درس بزرگ تبعيت از ولايت را در مكتب امام خميني (ره) آموختند فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: بزرگترين و مهمترين درسي كه امام روح‌الله به همه ما دادند، پشتيباني از ولي فقيه بود تا در سايه اين تبعيت و اطاعت‌، مملكت و آرمان‌هايمان حفظ شود.
دوشنبه 9 خرداد 1390

پيام حضرت امام خميني (ره) به مناسبت عمليات بيت المقدس و فتح خرمشهر

پيام حضرت امام خميني (ره) به مناسبت عمليات بيت المقدس و فتح خرمشهر با تشكر از تلگرافي كه در فتح خرمشهر به اين جانب رسيده است، سپاس بي حد بر خداوند قادر كه كشور اسلامي و رزمندگان متعهد و فداكار آن را مورد عنايت و حمايت خويش قرار داد ...
سه شنبه 3 خرداد 1390

حضرت امام خمینی (ره)

 حضرت امام خمینی (ره) امام خمينی از ولادت تا هجرت به قم ...
دوشنبه 2 خرداد 1390

رهبر انقلاب در ديدار صدها نفر از زنان نخبه كشور: بايد مباني غلط غرب درباره زن را بدون پرده‌پوشي مورد هجوم ‌بي‌وقفه قرار دهيم

رهبر انقلاب در ديدار صدها نفر از زنان نخبه كشور: بايد مباني غلط غرب درباره زن را بدون پرده‌پوشي مورد هجوم ‌بي‌وقفه قرار دهيم حضرت آيت‌الله خامنه‌اي فرمودند: جمهوري اسلامي بايد بطور صريح و بدون پرده‌پوشي، مباني غلط غرب در مقوله زن را مورد هجوم و انتقاد جدي و بي‌وقفه قرار دهد و به مسئوليت خود در دفاع از جايگاه و شأن حقيقي زنان عمل كند.
يکشنبه 1 خرداد 1390

نخستین بیانیه سیاسی امام خمینی در 42 سالگی/ تاریخی‏ترین سند مبارزه انقلاب

نخستین بیانیه سیاسی امام خمینی در 42 سالگی/ تاریخی‏ترین سند مبارزه انقلاب حضرت امام خمینی(ره) در 15 اردیبهشت 1323 ش برابر با 11 جمادی‏الاول 1363 در سن چهل و دو سالگی، اولین بیانیه سیاسی خود را صادر کردند.
يکشنبه 18 ارديبهشت 1390

دموکراسی در اندیشه امام خمینی (ره)

دموکراسی در اندیشه امام خمینی (ره) دموکراسی در اندیشه امام خمینی (ره) ‏ پیش از آنکه به تبیین دیدگاه امام خمینی (ره) درخصوص دموکراسی بپردازیم، مناسب است به‌طور مختصر درباره مفهوم و ماهیت دموکراسی مطالبی بیان شود.
سه شنبه 13 ارديبهشت 1390

پيام حضرت امام ره به مناسبت شهادت آيت الله مطهرى

پيام حضرت امام ره به مناسبت شهادت آيت الله مطهرى اين جانب به اسلام و اولياى عظيم الشاءن و به ملت اسلام و خصوص ملت مبارز ايران، ضايعه اسف انگيز شهيد بزرگوار و متفكر و فيلسوف و فقيه عالى مقام مرحوم آقاى حاج شيخ مرتضى مطهرى قدس ره را تسليت و تبريك عرض مى كنم .
دوشنبه 12 ارديبهشت 1390

معرفت شناسي كار و كارگر در انديشه‌هاي حضرت امام خميني (ره)

معرفت شناسي كار و كارگر در انديشه‌هاي حضرت امام خميني (ره) نقبي به فرمايشات بنيانگذار جمهوري اسلامي در حيطه كار حقايقي مهم را نشان ميدهد.
چهارشنبه 7 ارديبهشت 1390