ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 7 خرداد 1402
يکشنبه 7 خرداد 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 فرمایشات امام راحل
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

امام خميني (ره) منظور از راويان حديث را علماي مجتهد مي‌داند

امام خميني (ره) منظور از راويان حديث را علماي مجتهد مي‌داند سيدحسن نصرالله در سومين جلسه تبيين نظريه ولايت فقيه به بررسي انديشه‌سياسي امام خميني (ره) پرداخت و گفت: از ديدگاه امام خميني‌(ره) منظور از راويان حديث در بحث ولايت، علماي مجتهد هستند.
يکشنبه 4 ارديبهشت 1390

ضرورت تحول و اصلاح سیستم بانكي كشور و حذف ربا در معاملات‏

ضرورت تحول و اصلاح سیستم بانكي كشور و حذف ربا در معاملات‏ امام خمینی(س) درروز23 فروردین 1358 درشهرقم باكارمندان بانك های قم وكاشان دیدارداشتند.امام دراین دیدار در مورد ضرورت تحول درموسسات دولتی واصلاح سیستم بانكی كشور وحذف ربا درمعاملات سخنرانی كردند.
پنجشنبه 1 ارديبهشت 1390

هنری زیبا و پاک است که کوبنده اسلام آمریکایی باشد

هنری زیبا و پاک است که کوبنده اسلام آمریکایی باشد هنرمندان ما، هنگامی می توانند، بی دغدغه، کوله بار مسئولیت و امانتشان را زمین بگذارند که مطمئن باشند مردمشان بدون اتکا به غیر، تنها و تنها در چهارچوب مکتبشان، به زندگی جاویدان رسیده اند و هنرمندان ما در جبهه های دفاع مقدسمان، این گونه بودند تا به ملکوت اعلا شتافتند و برای خدا و عزت و سعادت مردمشان جنگیدند و...
دوشنبه 22 فروردين 1390

پلورالیزم دینی از منظر امام خمینی (ره)

پلورالیزم دینی از منظر امام خمینی (ره) «پلورالیزم» (Pluralism) در واژگان لاتین، به معنای تکثّرگرایی است؛ وقتی به دین اضافه می‏شود...
دوشنبه 15 فروردين 1390

سران خائن عربستان سعودي نوكران آمريكا هستند

سران خائن عربستان سعودي نوكران آمريكا هستند امام خميني(ره) سران عربستان سعودي را "خائن " و "نوكران آمريكا " توصيف كرده و تأكيد كرده‌اند كه اين‌ها كاري جز تأمين منافع آمريكا و اسرائيل انجام نمي‌دهند.
دوشنبه 1 فروردين 1390

صدور فرمان امام خمينی (ره) مبنی بر تاسيس بنياد شهيد انقلاب اسلامی

صدور فرمان امام خمينی (ره) مبنی بر تاسيس بنياد شهيد انقلاب اسلامی سالروز صدور فرمان امام خمينی (ره) مبنی بر تاسيس بنياد شهيد انقلاب اسلامی
يکشنبه 22 اسفند 1389

روزگار 21 اسفند؛ صدور پیام حضرت امام‌خمینی(ره) درباره حزب رستاخیز

روزگار 21 اسفند؛ صدور پیام حضرت امام‌خمینی(ره) درباره حزب رستاخیز با تشکیل حزب شاهنشاهی رستاخیز و دعوت از مردم برای عضویت در آن و تهدید دستگاه جور به اخراج از کشور برای کسانی که عضو حزب نشوند، حضرت امام‌خمینی(ره) طی پیامی در 21 اسفند سال1353 شرکت در این حزب دین‏ستیز را حرام و کمک به استیصال مسلمین عنوان کردند.
شنبه 21 اسفند 1389

روز امور تربیتی و تربیت اسلامی

روز امور تربیتی  و تربیت اسلامی روز امور تربیتی و تربیت اسلامی ...
يکشنبه 8 اسفند 1389

پيام امام خميني براي اسرا انقلاب

پيام امام خميني براي اسرا انقلاب سوم اسفند ماه روز تجليل از اسرا و مفقوداني است كه با سلحشوري و از جان گذشتگي از كيان و ملت خويش دفاع كردند .
سه شنبه 3 اسفند 1389

چهل حديث حضرت امام خمينى (س)

چهل حديث حضرت امام خمينى (س) «چهل حديث»يكى از آثار ضمير فيض‌پذير عارف و عالم ربّانى، حضرت امام خمينى (س) است. معظم له اين كتاب را در شرح و بيان چهل حديث از احاديث موروث از معصومان نگاشته‏اند.
دوشنبه 2 اسفند 1389