ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 19 مرداد 1401
چهارشنبه 19 مرداد 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 روزنامه اطلاعات
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

پيشرفت كشور بدون توسعه در بخش كتاب غير ممكن است

پيشرفت كشور بدون توسعه در بخش كتاب غير ممكن است حضرت‌آيت‌الله خامنه‌اي صبح ديروز حدود سه ساعت از غرفه‌هاي ناشران برگزيده و كتاب‌هاي پرتيراژ عرضه شده در بيست و چهارمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران ديدن كردند و از نزديك با تازه‌ترين كتاب‌ها و توليدات چاپ و نشر، بيشتر آشنا شدند.
شنبه 24 ارديبهشت 1390

پيشرفت كشور بدون توسعه در بخش كتاب غير ممكن است

پيشرفت كشور بدون توسعه در بخش كتاب غير ممكن است حضرت‌آيت‌الله خامنه‌اي صبح ديروز حدود سه ساعت از غرفه‌هاي ناشران برگزيده و كتاب‌هاي پرتيراژ عرضه شده در بيست و چهارمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران ديدن كردند و از نزديك با تازه‌ترين كتاب‌ها و توليدات چاپ و نشر، بيشتر آشنا شدند.
پنجشنبه 22 ارديبهشت 1390

رهبر معظم انقلاب در ديدار جمعي از منتخبان و خانواده‌ شهداي كردستان: وضع امروز كشور، آينده بهتر و روشن‌تر را نويد مي‌دهد

رهبر معظم انقلاب در ديدار جمعي از منتخبان و خانواده‌ شهداي كردستان: وضع امروز كشور، آينده بهتر و روشن‌تر را نويد مي‌دهد حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب در ديدار جمعي از منتخبان مردم استان کردستان، خانواده معظم شهدا، علما و مسئولان اين استان...
چهارشنبه 21 ارديبهشت 1390

برنامه ساخت2 ميليون مسكن تا پايان سال92

برنامه ساخت2 ميليون مسكن تا پايان سال92 وزير مسكن از تصويب برنامه ساخت 2 ميليون واحد مسكوني در سال‌هاي 91 و 92 بر اساس تقاضا و ازدواج با تأييد رئيس‌جمهوري خبر داد.
سه شنبه 20 ارديبهشت 1390

برگزاري مراسم عزاداري سالروز شهادت حضرت زهرا(س) در حضور رهبر معظم انقلاب

برگزاري مراسم عزاداري سالروز شهادت حضرت زهرا(س) در حضور رهبر معظم انقلاب در شب شهادت دخت گرامي پيامبر اسلام حضرت فاطمه‌زهرا(س)، مراسم عزاداري و سوگواري بانوي عصمت و طهارت، با حضور حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در حسينيه امام خميني(ره) برگزار شد.
دوشنبه 19 ارديبهشت 1390

برنامه پليس براي برخورد با مفاسد اجتماعي در سال 90

برنامه پليس براي برخورد با مفاسد اجتماعي در سال 90 پليس در حوزه بد حجابي و برخورد با مزاحمين نواميس مردم، با جديت وارد عمل مي‌شود و با متخلفان با شدت عمل بيشتري، برخورد مي‌كند.
پنجشنبه 15 ارديبهشت 1390

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي در جمع هزاران نفر از معلمان‌: بيداري ملت‌ها قطعاً تا قلب اروپا پيش خواهد رفت

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي در جمع هزاران نفر از معلمان‌: بيداري ملت‌ها قطعاً تا قلب اروپا پيش خواهد رفت رهبر معظم انقلاب حركت بيداري كنوني در غرب آسيا و شمال افريقا را امتداد حركت عظيم ملت ايران خواندند و تأكيد كردند: اين حركت بيداري قطعاً تا قلب اروپا پيش خواهد رفت و ملتهاي اروپا ضد سياست‎مداران و زمام‎داران خود به‎پا مي‌خيزند.
پنجشنبه 15 ارديبهشت 1390

نامه دكتر لاريجاني به رؤساي مجالس كشورهاي اسلامي درباره اوضاع بحرين

نامه دكتر لاريجاني به رؤساي مجالس كشورهاي اسلامي درباره اوضاع بحرين رئيس مجلس شوراي اسلامي در نامه‌اي به روساي مجالس كشورهاي اسلامي، خواستار اتخاذ راهكارهاي عملي براي جلوگيري از تضييع حقوق و برخورد خشونت‌آميز با مطالبات مشروع مردم بحرين شد.
چهارشنبه 14 ارديبهشت 1390

رئيس جمهوري: دولت دهم به طور کامل تابع ولايت فقيه است

رئيس جمهوري: دولت دهم به طور کامل تابع ولايت فقيه است رئيس‌جمهور با تشكر عميق از حمايتهاي مستمر رهبر معظم انقلاب از دولت، دولت دهم را ، بطور كامل پايبند به ولايت فقيه خواند و تبعيت از ولايت فقيه را ميثاق همه اعضاي دولت و از محورهاي اصلي اعتقادي و كاري دولت برشمرد.
سه شنبه 13 ارديبهشت 1390

حضور 35 شركت و سازمان در همايش هماهنگي ارگان‌هاي دريايي ايران

حضور 35 شركت و سازمان در همايش هماهنگي ارگان‌هاي دريايي ايران نوزدهمين همايش هماهنگي ارگان‌هاي دريايي ايران، 13 و 14 ارديبهشت با حضور 35سازمان و شركت دريايي كشور در رامسر برگزار مي‌شود.
دوشنبه 12 ارديبهشت 1390