ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 11 تير 1401
شنبه 11 تير 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 روزنامه اطلاعات
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دکتر اسحاق جهانگیری:

همه اقشار کشور باید طعم توسعه و شکوفایی را بچشند

 همه اقشار کشور باید طعم توسعه و شکوفایی را بچشند انسان ها باید از فرصت های مناسب برخوردار باشند و شرایط مساوی و رقابتی برای همه وجود داشته باشد؛ چرا که مهمترین هدف انقلاب، آرمان امام (ره)، شهدا و رهبری، استقرار عدالت است.
دوشنبه 21 اسفند 1396

رهبرمعظم انقلاب دردیدارجمعی ازجوانان و نوجوانان عازم اردوهای راهیان نور‎:

تحریم و تبلیغات سوء، حرکت عظیم ملت ایران را متوقف نخواهدکرد

 تحریم و تبلیغات سوء، حرکت عظیم ملت ایران را متوقف نخواهدکرد حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب صبح دیروز در دیدار جمعی از دانش آموزان و دانشجویان شرکت کننده در کاروان‌های راهیان نور،‌ دوران دفاع مقدس را قطعه‌ای نورانی و برگ زرین از تاریخ کشور و انقلاب خواندند و با تأکید بر این که کاروان‌های راهیان نور یکی از جلوه‌های پاسداشت..
يکشنبه 20 اسفند 1396

قطر پایان بحران با ائتلاف سعودی را مشروط به عذرخواهی عربستان

قطر پایان بحران با ائتلاف سعودی را مشروط به عذرخواهی عربستان وزیر دفاع قطر در سخنانی اعلام کرد: کشورش در صورتی حاضر است به بحران ایجاد شده با ائتلاف سعودی پایان دهد که کشورهای تحریم کننده «دوحه» از جمله عربستان، در گام اول عذرخواهی کنند.
شنبه 19 اسفند 1396

حضور رهبر معظم انقلاب در منزل شهیدان محمدحسین حدادیان و سیدعلی اندرزگو

حضور رهبر معظم انقلاب در منزل شهیدان محمدحسین حدادیان و سیدعلی اندرزگو حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی سه‌شنبه شب در منزل شهید محمدحسین حدادیان حضور یافتند.
پنجشنبه 17 اسفند 1396

آلمان به آمریکا درباره تشدید جنگ تجاری هشدار داد

آلمان به آمریکا درباره تشدید جنگ تجاری هشدار داد سخنگوی دولت آلمان در واکنش به تهدیدات اخیر رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر افزایش تعرفه‌های واردات خودرو از اتحادیه اروپا ،که منجر به تشدید جنگ تجاری می شود، هشدار داد.
چهارشنبه 16 اسفند 1396

مفسر بزرگ قرآن، با یادآوری توصیه چند سال پیش خود به مذاکره‌کنندگان برجام:

گر با آمریکا دست دادید، انگشتانتان را بشمارید

گر با آمریکا دست دادید، انگشتانتان را بشمارید کسی در برجام باجی به آمریکا نداد همه مراجع ما معتقدند که سلاح هسته‌ای حرام است
يکشنبه 13 اسفند 1396

نخست وزیر عراق :

فتوای آیت‌الله العظمی سیستانی، عامل اصلی پیروزی بر داعش بود

 فتوای آیت‌الله العظمی سیستانی، عامل اصلی پیروزی بر داعش بود خست وزیر عراق در سخنانی ضمن ارزشمند توصیف کردن فتوای جهاد کفایی آیت الله العظمی سیستانی، تأکید کرد:
يکشنبه 13 اسفند 1396

رئیس جمهوری در جمع پرشور مردم بندرعباس:

برای تأمین قدرت دفاعی از احدی اجازه نمی‌گیریم

 برای تأمین قدرت دفاعی از احدی اجازه نمی‌گیریم رئیس جمهوری، با بیان این که ایران اسلامی خواهان تقویت صلح و امنیت در منطقه است ، تاکید کرد: تمام کشورهای منطقه می توانند در سایه صلح خواهی و قدرت ملت ایران، به فکر اتحادیه بزرگی برای اقتصاد، انرژی و گردشگری باشند.
پنجشنبه 10 اسفند 1396

نوبخت اعلام کرد سیاست دولت کاهش میزان فقر است

نوبخت اعلام کرد سیاست دولت کاهش میزان فقر است سخنگوی دولت با بیان این که مجلس‌در لایحه بودجه ۹۷ دست دولت را برای پرداخت یارانه‌های نقدی باز گذاشت، گفت: دولت در سال آینده همین روش پرداخت یارانه را ادامه می دهد،ضمن این که ۷۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان برای ۱۲ برنامه اشتغال در کشور سرمایه گذاری خواهد شد.
چهارشنبه 9 اسفند 1396

در دومین همایش بین المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه پایدار در سواحل مکران جهانگیری:

توسعه کشور بدون توجه به محیط زیست ممکن نیست

توسعه کشور بدون توجه به محیط زیست ممکن نیست معاون اول رئیس جمهوری گفت: هرکشوری برای غلبه بر محدودیت‌های خود باید درک صحیح از فرصت‌های مهم توسعه‌ای ‌داشته باشد و توسعه ایران بدون در نظر گرفتن مسائل زیست محیطی امکان پذیر نخواهد بود‌.
دوشنبه 7 اسفند 1396