ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 12 تير 1401
يکشنبه 12 تير 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 روزنامه اطلاعات
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تجلي وحدت ملي در راهپيمايي‌22 بهمن

تجلي وحدت ملي در راهپيمايي‌22 بهمن رئيس‌جمهوري اعلام كرد: تا قبل ازسال 1400، اولين انسان ايراني با دستگاه‌هاي پرتابگر و تجهيزات ساخت كشورمان به فضا‏ مي‌رود‎. ‎
يکشنبه 24 بهمن 1389

تجديد پيمان ملت با انقلاب، امام و رهبري

تجديد پيمان ملت با انقلاب، امام و رهبري شخصيت ها ،احزاب، گروه‌ها و نهادها مردم را به حضور گسترده در راهپيمايي يوم‌الله 22 بهمن دعوت كردند.
جمعه 22 بهمن 1389

زمان پايان تدريجي دوران سلطه قدرتمندان فرارسيده است

زمان پايان تدريجي دوران سلطه قدرتمندان فرارسيده است ايستادگي و استقامت ملت ايران بر اصول و ارزش‌ها به‌ويژه اسلام، عامل اصلي ماندگاري جمهوري اسلامي است .
چهارشنبه 20 بهمن 1389

آغاز فاز نخست پروژه ملي اعزام انسان به فضا

آغاز فاز نخست پروژه ملي اعزام انسان به فضا دكتر احمدي‌نژاد: حضور در فضا پشتوانه مستحكمي براي ترويج و استحكام انديشه‌هاي الهي و انساني ملت ايران است .
سه شنبه 19 بهمن 1389

بهره‌برداري از دستاوردهاي جديد هسته‌اي فضايي و پزشكي در كشور

بهره‌برداري از دستاوردهاي جديد هسته‌اي فضايي و پزشكي در كشور «چهار ماهواره كه با همت متخصصان ايراني ساخته شده است، امروز با حضور رئيس جمهوري رونمايي مي‌شود.»
دوشنبه 18 بهمن 1389

رهبر معظم انقلاب در خطبه‌هاي نماز جمعه تهران: مردم مصر ثابت‌قدم به قيام خود ادامه دهند

رهبر معظم انقلاب در خطبه‌هاي نماز جمعه تهران: مردم مصر ثابت‌قدم به قيام خود ادامه دهند مردم مصر بايد با تكيه بر خداوند، لحظه‌اي در وعده الهي مبني بر ياري آنان، ترديد نكنند .
شنبه 16 بهمن 1389

رئيس‌جمهوري: ايران تا پنچ سال آينده جزو10 اقتصاد برتر جهان مي‌شود

رئيس‌جمهوري: ايران تا پنچ سال آينده جزو10 اقتصاد برتر جهان مي‌شود رئيس جمهوري هدفمندي يارانه‌ها را اقدامي بسيار بزرگ با آثار، نتايج و بركات فراوان دانست و گفت: هدفمندسازي يارانه‌ها هنوز در گام اول قرار دارد و بايد به جايي برسيم كه موجب اصلاح انديشه و رفتار اقتصادي كل جامعه شود.
سه شنبه 12 بهمن 1389

پيام پنهان اوباما به مبارك كاري از ما ساخته نيست

پيام پنهان اوباما به مبارك كاري از ما ساخته نيست منابع ديپلماتيك مرتبط با محور مقاومت به كيهان گفتند باراك اوباما با ارسال پيامي پنهان به رئيس جمهور مصر از امكان مقاومت در مقابل خيزش عظيم مردمي ابراز نااميدي كرده است.
سه شنبه 12 بهمن 1389

قيام مردم مصر درآستانه پيروزي

قيام مردم مصر درآستانه پيروزي يك هفته‌نامه انگليسي اعلام كرد ژنرال‌هاي ارشد مصري از رئيس‌جمهوري اين كشور خواستند براي جلوگيري از ناآرامي و خشونت‌هاي طولاني استعفا كند.
دوشنبه 11 بهمن 1389

سركوب اعتراضات گسترده مردمي در مصر

سركوب اعتراضات گسترده مردمي در مصر نيروهاي امنيتي مصر، محمد البرادعي و شماري از رهبران معترضان را در جريان تظاهرات «جمعه خشم» بازداشت كردند .
يکشنبه 10 بهمن 1389