ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 10 آذر 1401
پنجشنبه 10 آذر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 فرمایشات امام راحل
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

جایگاه جوانان در جامعه ی ایران

جایگاه جوانان در جامعه ی ایران «شما جوانان کوشش کنید وحدت کلمه خود را حفظ کنید... شما در این زمان های طولانی که نبودید و ما مواجه بودیم با گرفتاری های زیاد و به زمان های اخیر که بودید و مواجه شدید با مصیبت ها، تمام این مصیبت ها از اجانب بود.
شنبه 9 خرداد 1394

همدلی و همزبانی در مکتب امام خمینی (ره)

همدلی و همزبانی در مکتب امام خمینی (ره) یکی از مهم‌ترین عوامل برخوردار بودن یک ملت و جامعه از نصرت و عنایات الهی، وحدت میان آنان است و امام این مهم را اینچنین مورد اشاره قرار می‌دهند: «مادامی که حفظ کنید شما وحدت خودتان را خدا با شماست: یدالله مع‌الجماعه».
شنبه 9 خرداد 1394

توصیه‌های امام خمینی(ره) به مناجات شعبانیه + کلیپ

توصیه‌های امام خمینی(ره) به مناجات شعبانیه + کلیپ این سه ماه رجب و شعبان و ماه مبارک رمضان برکات بسیاری نصیب انسان می کند. شرافت این سه ماه در زبانها و در بیانها و در عقلها و در فکرها نمی‌گنجد.
سه شنبه 29 ارديبهشت 1394

سیره امیرالمومنین(ع) الگویی برای دستگاه های دولتی

سیره امیرالمومنین(ع) الگویی برای دستگاه های دولتی حضرت امام خمینی (ره) با تاکید بر این که مسوولین نظام سیره حکومتی حضرت علی(ع) را درنظر بگیرند؛ به آنان سفارش کردند تا به اندازه ضرورت مشاور و خدمتگزار داشته باشند.
شنبه 12 ارديبهشت 1394

روزی مبارک است که سلطه جهانخواران بر ملت های مستضعف شکسته شود

روزی مبارک است که سلطه جهانخواران بر ملت های مستضعف شکسته شود حضرت امام خمینی(ره) در پیام نوروزی سال 60 فرمود: آن روز مبارک است بر ما که سلطه جهانخواران بر ملت مظلوم ما و بر سایر ملت های مستضعف شکسته شود و تمام ملت ها سرنوشت خودشان را به دست گیرند و دولت ها بیدار شوند.
يکشنبه 2 فروردين 1394

آیت الله العظمی خمینی طی مصاحبه ای با خبرنگاران خارجی و داخلی نقطه نظرهای خودشان را بیان کردند

آیت الله العظمی خمینی طی مصاحبه ای با خبرنگاران خارجی و داخلی نقطه نظرهای خودشان را بیان کردند آیت الله العظمی خمینی طی مصاحبه ای با خبرنگاران خارجی و داخلی نقطه نظرهای خودشان را بیان کردند و فرمودند: (1357ش)...
سه شنبه 14 بهمن 1393

نخستین سخنرانی امام در خاک ایران پس از پانزده سال تبعید

نخستین سخنرانی امام در خاک ایران پس از پانزده سال تبعید من از طبقه روحانیون که در این قضایای گذشته جانفشانی کردند، تحمل زحمات کردند، از طبقه دانشجویان که در این مسائل مصایب دیدند، از طبقه بازرگانان و کسبه که در زحمت واقع شدند، از جوانان بازار و دانشگاه و مدارس علمی که در این مسائل خون دادند، از اساتید دانشگاه، از دادگستری، قضات دادگستری، وکلای دادگستری، از همه طبقات، از کارمندان، از کارگران، از دهقانان، از همه طبقات ملت تشکر می کنم.
دوشنبه 13 بهمن 1393

خود را برای خدمت به اسلام و ملت محروم مهیا کنید

خود را برای خدمت به اسلام و ملت محروم مهیا کنید مرور خاطرات این روزهای سال 1357 یا همان روزهای اوج انقلاب اسلامی، انسان را واقعا به شعف و شادی وصف ناپذیری وامی دارد، همان‌طور که آفرینش آن همه عظمت با هیچ بیان و ترسیمی وصف ناشدنی و حالت‌های آن روزهای مردم به حقیقت برای کسانی که در آن صحنه ها و موقعیت ها حضور واقعی نداشته اند، درک ناشدنی می‌باشد.
پنجشنبه 9 بهمن 1393

امام خمینی به مسئله‌ی وابستگی چگونه می‌نگریست؟

امام خمینی به مسئله‌ی وابستگی چگونه می‌نگریست؟ امام تخریب ارزش‌های مذهبی و باورهای دینی مردم را یکی از مهم‌ترین ابعاد وابستگی فرهنگی می‌دانستند و معتقد بودند تعهد به ارزش‌های دینی تنها راه مقابله با قدرت‌های بزرگ است: «وقتی می‌توانیم با قدرت‌های بزرگ مقابله کنیم و آسیب‌پذیر نباشیم که متعهد به اسلام، متعهد به احکام اسلامی باشیم.»
يکشنبه 5 بهمن 1393

نظریه ولایت فقیه (توسط حضرت امام خمینی)

نظریه ولایت فقیه (توسط حضرت امام خمینی) اول بهمن 1348 ش، سرآغاز سلسله درس‏‌های زیربنایی...
چهارشنبه 1 بهمن 1393