ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 10 آذر 1401
پنجشنبه 10 آذر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 فرمایشات امام راحل
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فیلم سخنرانی امام(ره) در سال ۶۶؛ اینها چه کاره اند که آمده اند خائن الحرمین شده اند؟

 فیلم سخنرانی امام(ره) در سال ۶۶؛ اینها چه کاره اند که آمده اند خائن الحرمین شده اند؟ کلیپ پیش رو بیانات آینده نگرانه حضرت امام خمینی(ره) که در سال ۶۶ پس از فاجعه مراسم برائت از مشرکین ایراد کردند.
يکشنبه 5 مهر 1394

تاکتیک‌های کلیدی روح‌الله(ره)/ رهبری که می‌دانست «ما پیروزیم»

تاکتیک‌های کلیدی روح‌الله(ره)/ رهبری که می‌دانست «ما پیروزیم» هشت سال دفاع مقدس اگرچه با «تحمیل» آغاز شد اما هدایت و اتمامش حاصل «تحلیل‌‌های» داهیانه مردی بود که از همان ابتدا هم می‌دانست «ما پیروزیم».
دوشنبه 30 شهريور 1394

مبنای قرآنی نفی خشونت در اندیشه امام خمینی(ره)

مبنای قرآنی نفی خشونت در اندیشه امام خمینی(ره) امام خمینی(ره) مخالف اعمال خشونت به عنوان یک ابزار بودند و ریشه این گرایش بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران را می‌توان در قرآن یافت.
دوشنبه 30 شهريور 1394

عناصر کلیدی در روش‌شناسی تفسیری امام خمینی(ره)

عناصر کلیدی در روش‌شناسی تفسیری امام خمینی(ره) امام خمینی(ره) ضمن مخالفت شدید با ادعای تحریف قرآن، به تفسیر این کتاب آسمانی پرداختند که در شیوه تفسیری امام می‌توان سه عنصر کلیدی را برشمرد.
يکشنبه 29 شهريور 1394

چرا امام خمینی(س) 17 شهریور را «یوم الله» نامیدند

چرا امام خمینی(س) 17 شهریور را «یوم الله» نامیدند فردا مصادف است با سی و هفتمین سالروز جمعه خونین؛ 17 شهریور ۱۳۵۷ که اغلب به عنوان آغاز پایان کار رژیم شاهنشاهی ایران در نظر گرفته می‌شود و هرگونه امید به مصالحه میان انقلابیون و سلطنت‌طلبان را از میان برد.
دوشنبه 16 شهريور 1394

اخلاص، رمز پیروزی حضرت امام (ره)

اخلاص، رمز پیروزی حضرت امام (ره) آیت الله قرهی درباره رمز پیروزی حضرت امام خمینی(ره) گفت: اصل اخلاص این است که از همه ببرید، بگویید: فقط خدا. به گزارش خبرگزاری مهر مطلبی از آیت الله قرهی در مورد رمز پیروزی امام خمینی(ره) در پی می آید.
دوشنبه 9 شهريور 1394

تعلیم و تربیت مطلوب از دیدگاه امام خمینی (ره)

تعلیم و تربیت مطلوب از دیدگاه امام خمینی (ره) امام خمینی از معدود شخصیت های دوران معاصر بودند که اندیشه هاشان در ابعادی جهانی تأثیر گذار بود و به آنچه تعلیم داد قبل از هر کس خود به آن عمل کرده بود.
شنبه 16 خرداد 1394

بازخوانی سخنرانی تاریخی امام در عصر عاشورای 42

  بازخوانی سخنرانی تاریخی امام در عصر عاشورای 42 تیرهای شاه علیه امام خمینی (س)، یکی پس از دیگری، به سنگ می‌خورد و رژیم ناگزیر هر روز درصدد طرح و اجرای توطئه‌های جدید بود.
جمعه 15 خرداد 1394

هدف انقلاب ایجاد حکومت جهانی اسلام است/ پیام امام درنیمه شعبان ۶۸

هدف انقلاب ایجاد حکومت جهانی اسلام است/ پیام امام درنیمه شعبان ۶۸ انقلاب ما محدود به ایران نیست. باید دولت جمهوری اسلامی تمام توان خود را در ادارۀ هر چه بهتر مردم بنماید، ولی این بدان معنا نیست که آنها را از هدف عظیم انقلاب که ایجاد حکومت جهانی اسلام است منصرف کند.
سه شنبه 12 خرداد 1394

عمل به تکلیف؛ رمزگشای اقدامات امام (ره)

  عمل به تکلیف؛ رمزگشای اقدامات امام (ره) «ما مامور به تکلیف هستیم، نه مامور به نتیجه.» این جمله کلیدی امام خمینی(ره) رمزگشای بسیاری از اقدامات بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است و در مقاطع مختلف، می‌توان رفتار ایشان را بر همین مبنا تحلیل کرد.
سه شنبه 12 خرداد 1394