ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 7 خرداد 1402
يکشنبه 7 خرداد 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 فرمایشات امام راحل
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

عکس کم نظیر از امام خمینی (ره) در نوفل لوشاتو

عکس کم نظیر از امام خمینی (ره) در نوفل لوشاتو عکس دیده نشده ای از امام خمینی (ره) در فضای مجازی منتشر شده که مربوط به دوران حضور ایشان در نوفل لوشاتو است.
چهارشنبه 19 اسفند 1394

محمد حسنین هیکل و امام خمینی

محمد حسنین هیکل و امام خمینی زندگی و مواضع مرحوم محمد حسنین هیکل روزنامه نگار عرب تاکیدی است بر این که از برجسته ترین دوستان ایران در جهان عرب و همواره داعیه دار بهترین روابط بین کشورهای عربی با جمهوری اسلامی ایران بوده است.
دوشنبه 10 اسفند 1394

آحاد ملت ایران دست در دست هم حرکت کنند

آحاد ملت ایران دست در دست هم حرکت کنند بنیانگذار جمهوری اسلامی فرموده‌اند: صاحبان قلم و سخن و مطبوعات به طور جدّ مواظب نوشته‌ها و گفته‌های خود باشند.
پنجشنبه 6 اسفند 1394

تبلیغات انتخاباتی در چارچوب تعالیم اسلامی باشد

تبلیغات انتخاباتی در چارچوب تعالیم اسلامی باشد نیانگذار جمهوری اسلامی فرموده‌اند: نصیحتی است از پدری پیر به تمامی نامزدهای مجلس شورای اسلامی که سعی کنید تبلیغات انتخاباتی شما در چهارچوب تعالیم و اخلاق عالیه اسلام انجام شود.
چهارشنبه 5 اسفند 1394

انتخابات در اندیشه امام خمینی (س)؛ با تفاهم شیاطین را مایوس کنید

انتخابات در اندیشه امام خمینی (س)؛  با تفاهم شیاطین را مایوس کنید بنیانگذار جمهوری اسلامی فرموده‌اند: در مواردی که می‌بینید که دارند شیاطین نقشه می کشند و توطئه می‌کنند تا شما را به جان هم بیندازند، بنشینید با هم و تفاهم کنید و آن‌ها را مأیوس کنید.
پنجشنبه 29 بهمن 1394

انتخابات در اندیشه امام خمینی (س): اخلاق اسلامی - انسانی را در تبلیغ رعایت کنید

 انتخابات در اندیشه امام خمینی (س):  اخلاق اسلامی - انسانی را در تبلیغ رعایت کنید بنیانگذار جمهوری اسلامی فرموده‌اند: ارتکاب خلاف اخلاق و فرهنگ، مطرود و از انگیزه‌های غیراسلامی است.‏
يکشنبه 25 بهمن 1394

فرهنگ در کلام معمار انقلاب/ فرصت‌ها و تهدیدهای پیش‌رو

فرهنگ در کلام معمار انقلاب/ فرصت‌ها و تهدیدهای پیش‌رو همزمان با جشن‌های سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بازخوانی جایگاه فرهنگ در کلام و دیدگاه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حائز نکات قابل تأملی است.
جمعه 23 بهمن 1394

انتخابات در اندیشه امام خمینی (س)؛ با در نظر گرفتن رضای خدا رای بدهیم

 انتخابات در اندیشه امام خمینی (س)؛  با در نظر گرفتن رضای خدا رای بدهیم بنیانگذار جمهوری اسلامی فرموده‌اند که قبل از انتخاب باید به این فکر کنیم که اگر فرد خوبی بود ولی ارتباطی با من نداشت، آیا او را کاندیدا می‌کردم؟
چهارشنبه 21 بهمن 1394

همه باید با هم پای صندوق‌ها برویم

همه باید با هم پای صندوق‌ها برویم بنیانگذار جمهوری اسلامی فرمودند: امروز سرنوشت اسلام و سرنوشت مسلمین در ایران و سرنوشت کشور ما به دست ملت است.
جمعه 16 بهمن 1394

انتخابات در اندیشه امام خمینی (س)؛ با مطالعه دقیق در سوابق اشخاص رای دهید

 انتخابات در اندیشه امام خمینی (س)؛  با مطالعه دقیق در سوابق اشخاص رای دهید بنیانگذار انقلاب اسلامی تاکید داشتند که آرای خود را به اشخاصی دهید که به اسلام و قانون اساسی وفادار باشند.‏
پنجشنبه 15 بهمن 1394