ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 19 بهمن 1401
چهارشنبه 19 بهمن 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 فرمایشات امام راحل
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

آخرین پیام نوروزى امام خمینی (ره) به ملت ایران

 آخرین پیام نوروزى امام خمینی (ره) به ملت ایران امام خمینی در آخرین پیام نوروزی خود تغییرات روحی را که سیره انبیا از اول تا آخر بوده است برای همه ملت خواستار شدند.
سه شنبه 1 فروردين 1396

فهم قرآن از نگاه امام خمینی (رحمةالله علیه)

 فهم قرآن از نگاه امام خمینی (رحمةالله علیه) ‌‌امام خمینی‌‌ (رحمةالله علیه)‌‌ یکی از عارفان فرهیخته‌ای است که در سایه معارف قرآن و عمل به آن‌ها به مقامات والایی رسید. شعله عشق به حق و جذبه معارف قرآنی سراسر وجود او را فراگرفته بود.‌
شنبه 7 اسفند 1395

به بهانه سالگرد آغاز قیام امام خمینی(ره)به تقویم قمری؛ این است، آن چیزی که ملت ایران باید مراقبش باشد

به بهانه سالگرد آغاز قیام امام خمینی(ره)به تقویم قمری؛ این است، آن چیزی که ملت ایران باید مراقبش باشد در زمان رژیم طاغوت مسائل بسیاری وجود داشت که هریک مستقلاً می‌توانست ملتی را علیه آن دستگاه شوم به حرکت وادارد، اما یکی از مهم‌ترین انگیزه‌های قیام امام خمینی(ره) و همراهی مردم ایران با آن انسان والامقام، این مسئله بود که آمریکائی‌ها با سوءاستفاده از ضعف شخصیت شاه و دولت مردان آن رژیم، (مصونیت قضائی اتباع آمریکا یعنی «کاپیتولاسیون») را به ملت ایران تحمیل کردند.
يکشنبه 18 مهر 1395

بازخوانی واکنش امام خمینی به لایحه کاپیتولاسیون من قلبم در فشار است/باید بیرق سیاه بالای سر بازارها بزنند/عزت ما پایکوب شد/ عظمت ایران از بین رفت/ عظمت ارتش ایران را پایکوب کردند

بازخوانی واکنش امام خمینی به لایحه کاپیتولاسیون من قلبم در فشار است/باید بیرق سیاه بالای سر بازارها بزنند/عزت ما پایکوب شد/ عظمت ایران از بین رفت/ عظمت ارتش ایران را پایکوب کردند تحریم داخلی مجموعه های دفاعی - امنیتی کشور از وزارت دفاع و اطلاعات گرفته تا سپاه و ارتش توسط سیستم مالی و بانکی دولت یازده بواسطه پذیرفتن FATF به زعم بسیاری از تحلیل گران از معاهده کاپیتولاسیون نیز ننگین تر است بنا براین هیچ چیز رساتر از واکنش امام خمینی به تصویب کاپیتولاسیون نمی تواند عمق فاجعه را نشان دهد.
يکشنبه 14 شهريور 1395

قوه قضائیه از دیدگاه امام خمینی(ره)

قوه قضائیه از دیدگاه امام خمینی(ره) امام خمینی(ره) به عنوان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، پس از پیروزی انقلاب توجه ویژه ای به دستگاه قضایی داشتند و حقوق ملت و مراقبت از آن را از جمله وظیفه های مهم و اساسی این نهاد برشمردند و بر استقلال دستگاه قضایی تاکید فرمودند.
يکشنبه 6 تير 1395

هشدار امام خمینی(ره) نسبت به نگرش های انحرافی درباره انتظار فرج

هشدار امام خمینی(ره) نسبت به نگرش های انحرافی درباره انتظار فرج صراحت بيان امام راحل در نفى ديدگاه اعتقادى و عملى برخى از منتظران، از شناخت و مواضع استوار ايشان درباره مسأله مهدويت حكايت دارد.
شنبه 15 خرداد 1395

قرآن شناسی از دیدگاه امام خمینی(ره)

قرآن شناسی از دیدگاه امام خمینی(ره) قرآن شناسان تاکنون قرآن را از زاویه‏های مختلف نگاه کرده‏اند. همچنین افکار و اندیشه‏های امام خمینی (ره) به عنوان یک قرآن شناس برجسته و تأثیرگذار بر مسلمانان از جهات گوناگون بررسی و تحقیق شده است.
چهارشنبه 12 خرداد 1395

سیری در اندیشه ناب بشری امام خمینی(ره) : وصیت‌نامه سیاسی الهی بنیانگذار نظام جمهوری، تمدن‌ساز باقی می‌ماند

 سیری در اندیشه ناب بشری امام خمینی(ره) : وصیت‌نامه سیاسی الهی بنیانگذار نظام جمهوری، تمدن‌ساز باقی می‌ماند نام امام را یادآور اسلام می‌دانیم و الهام‌بخش عزت، عدالت‌خواهی، استکبارستیزی، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی.
دوشنبه 10 خرداد 1395

زن از دیدگاه امام خمینی(س)

زن از دیدگاه امام خمینی(س) شبکه مجازی آستان در یادداشت روز چهارشنبه به مناسبت 20 جمادی الثانی سالروز پربرکت حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان روز زن و مادر، به بررسی دیدگاه امام خمینی (س) در باره زن پرداخت.
چهارشنبه 11 فروردين 1395

خط امام به روایت یادگار امام

 خط امام به روایت یادگار امام رهبر معظم انقلاب اسلامی طی سخنرانی که خردادماه امسال در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) داشتند، مکتب امام خمینی رحمهًْ‌الله را نقشه راه پر امید ملت ایران خواندند و با اشاره به ضرورت مقابله با تحریف شخصیت امام، تاکید کردند: بازخوانی اصول مستند مکتب امام، تنها راه مقابله با تحریف شخصیت آن بزرگوار است.
سه شنبه 25 اسفند 1394