ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 5 تير 1401
يکشنبه 5 تير 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 فرمایشات امام راحل
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

هزاران شکر که خدا ما را از امت خاتم النبیین قرار داد

هزاران شکر که خدا ما را از امت خاتم النبیین قرار داد امام خمینی (ره) خطاب به مسلمانان جهان فرمود: هزاران شکر که خدا ما را از امت خاتم النبیین محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم) قرار داد.
دوشنبه 15 دي 1393

ابلاغ پيام تاريخي امام خميني(ره) به گورباچف رييس جمهور اتحاد جماهير شوروي (1367ش)

ابلاغ پيام تاريخي امام خميني(ره) به گورباچف رييس جمهور اتحاد جماهير شوروي (1367ش) به قدرت رسيدن ميخاييل گورباچف در اتحاد جماهير شوروي، موجب تحوّلات عظيمي در جهان كمونيسم گرديد.
شنبه 13 دي 1393

مشعل فروزنده انقلاب؛ دلسوزی پیامبر(ص) رحمت برای مردم

 مشعل فروزنده انقلاب؛ دلسوزی پیامبر(ص) رحمت برای مردم حضرت امام خمینی(ره) با بیان این که پیغمبر اکرم از تربیت نشدن مردم ناراحت می شدند، اظهار داشتند: پیغمبر(ص) برای ملت ها از پدر برای اولادش، بیشتر غصه می خورد.
يکشنبه 30 آذر 1393

نظریه «امانت» امام خمینی(ره) و چشم‌انداز انقلاب اسلامی

نظریه «امانت» امام خمینی(ره) و چشم‌انداز انقلاب اسلامی منظور امام راحل(ره)از طرح امانت و صاحب امانت در مورد جمهوری ‌اسلامی ‌ایران، تبلیغ یا نمایش و تعارف سیاسی نبوده، بلکه ایشان قصد داشتند تا بدین ‌وسیله، افق، راهبردها، برنامه‌ریز‌ی‌ها و راهکارهای دینی ـ سیاسی این نظام و نیز میزان هم‌خوانی آن‌ها را با دولت کریمه مهدوی بیان کنند.
پنجشنبه 27 آذر 1393

امام خمینی (ره):مسیر اسلام، بر شهادت در راه هدف است

امام خمینی (ره):مسیر اسلام، بر شهادت در راه هدف است حضرت امام خمینی ( ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران در روز بیست وهفتم آذر ماه سال 1358 در پیامی شهادت آیت الله دکتر مفتح را تسلیت گفتند.
پنجشنبه 27 آذر 1393

گزیده بیانات امام خمینی (ره) ویژه ۱۳ آبان

گزیده بیانات امام خمینی (ره) ویژه ۱۳ آبان حضرت امام خمینی(ره) با اشاره به روز ۱۳ آبان فرمودند: ما شعار مرگ بر آمریکا را در عمل جوانان پرشور و قهرمان و مسلمان در تسخیر لانه فساد و جاسوسی آمریکا تماشا کرده‌ایم.
دوشنبه 12 آبان 1393

هیئات حسینی؛ قلب نهضت امام خمینی(ره)

هیئات حسینی؛ قلب نهضت امام خمینی(ره) هیئات حسینی که حامل پیام عاشورا بودند در مقاطع مختلف توانستند رژیم شاهنشاهی را به چالش کشیده و وادار به تسلیم کنند؛ این کارکرد هیئات نشان از حقیقت پیام نهضت حسینی و ظرفیت این نهضت برای الهام‌بخشی حرکت‌های اسلامی و نقش‌آفرینی در حوادث روز دارد.
سه شنبه 6 آبان 1393

پیام غدیر در کلام امام خمینی(ره)

پیام غدیر در کلام امام خمینی(ره) امام خمینی(ره) درباره ولایت و حکومت فرمودند: غدیر برای ایشان ارزش ندارد؛ آن که ارزش دارد خود حضرت است که دنبال آن ارزش، غدیر آمده است.
سه شنبه 22 مهر 1393

عید غدیر خم از نگاه امام خمینی(ره)

عید غدیر خم از نگاه امام خمینی(ره) در آموزه های دینی از عید غدیر خم به عنوان عیدالله الاکبر یاد می شود و امام خمینی(ره) معتقد است که این عید فقط برای چراغانی نیست بلکه روش پیروی را به مسلمانان آموزش می دهد.
دوشنبه 21 مهر 1393

چه شد که امام به پاریس رفت؟

چه شد که امام به پاریس رفت؟ 14 مهرماه یادآور مهاجرت امام خمینی از بغداد به پاریس (در سال 1357) و پس از آن، اقامت در دهکده نوفل لوشاتو است.
سه شنبه 15 مهر 1393