ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 19 مرداد 1401
چهارشنبه 19 مرداد 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 فرمایشات امام راحل
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

چه کسانی در جماران به دیدن امام خمینی‌(ره) رفتند؟

  چه کسانی در جماران به دیدن امام خمینی‌(ره) رفتند؟ بیست و هشتم اردیبهشت 1359 است. حدود ساعت 9 شب، به امر امام جمارانی و چند نفر از بزرگان، محله تزئین و نورانی و باغچه‌ها مرتب شده‌ است.
سه شنبه 13 خرداد 1393

غنای آموزه مهدویت با واکاوی اندیشه امام خمینی(ره)

غنای آموزه مهدویت با واکاوی اندیشه امام خمینی(ره) درآستانه سالروز ارتحال جانسوز بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و یادبود شهدای قیام 15 خرداد ویژه برنامه «عصر روح الله» با موضوع اندیشه‌های مهدوی امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری از رادیو معارف پخش می‌شود.
سه شنبه 13 خرداد 1393

پیام امام(ره) به ژان پل دوم چه بود؟

پیام امام(ره) به ژان پل دوم چه بود؟ امام خمینی (ره)در 25 فروردین ۱۳۵۹ به مناسبت قطع رابطه ایران و امریکا، در پاسخ به ژان پل دوم (رهبر کاتولیک‌های جهان) اعلام می‌دارند...
شنبه 27 ارديبهشت 1393

درسی از امام خمینی(ره)

درسی از امام خمینی(ره) امام خمینی(ره) فرموده‌اند: اگر بشر پشت به پشت یکدیگر دهند و بخواهند یک لا إلهَ إلاَّ اللَّه امیر المؤمنین را بگویند نمی ‏توانند!
شنبه 27 ارديبهشت 1393

رهبری که شاعر بود

رهبری که شاعر بود شاعری و شعرهای امام خمینی (ره) یکی از ابعاد شخصیتی ایشان است که کمتر به آن توجه می‌شود.
يکشنبه 31 فروردين 1393

پیام اخلاقی امام خمینی در عید نوروز

پیام اخلاقی امام خمینی در عید نوروز حضرت امام خمینی(ره) در آغاز سال 65 اینگونه دعا کردند که خدایا! ما را در این سال نو از این حالی که داریم عوض کن. ما گرفتار هواهای نفسانی هستیم و تو می‏دانی، و تو می‏توانی ما را نجات بدهی.
جمعه 1 فروردين 1393

منشوری برای تضمین سلامت نظام/ خون دل امام خمینی(ره) از متحجران

منشوری برای تضمین سلامت نظام/ خون دل امام خمینی(ره) از متحجران اسفندماه سال 67، حضرت امام خمینی(ره) در واپسین ماه‌های حیاتشان پیامی طولانی خطاب به روحانیون سراسر کشور صادر کردند که از مهم‌ترین منشورهای انقلاب اسلامی برای آسیب‌شناسی حوزه‌های دینی به شمار می‌رود.
سه شنبه 6 اسفند 1392

در ۲۲ بهمن دست انتقام حق از آستین ملت رزمنده ایران بیرون آمد

در ۲۲ بهمن دست انتقام حق از آستین ملت رزمنده ایران بیرون آمد حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی همواره بر بزرگداشت یوم‌الله 22 بهمن تاکید داشتند و این روز را روز غلبه ایمان بر کفر و طاغوت می‌دانستند.
سه شنبه 22 بهمن 1392

پیدایش انقلاب اسلامی با احیای اندیشه سیاسی اسلام اتفاق افتاد/ امام خیمنی(ره) فقه را در برابر تابش ولایت فقیه قرار داد

پیدایش انقلاب اسلامی با احیای اندیشه سیاسی اسلام اتفاق افتاد/ امام خیمنی(ره) فقه را در برابر تابش ولایت فقیه قرار داد رئیس پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان اینکه پیدایش اصل انقلاب اسلامی...
چهارشنبه 16 بهمن 1392

بررسی تطبیقی رهبری امام خمینی(ره)، گاندی و مائو/ مهمترین اقدام امام خمینی(ره)، ترکیب جمهوریت با اسلام است

بررسی تطبیقی رهبری امام خمینی(ره)، گاندی و مائو/ مهمترین اقدام امام خمینی(ره)، ترکیب جمهوریت با اسلام است یک عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: انقلاب کبیر فرانسه می‌خواست برابری، برادری و مساوات را به ارمغان بیاورد. انقلاب روسیه می‌خواست...
چهارشنبه 16 بهمن 1392