ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 28 دي 1400
سه شنبه 28 دي 1400
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 فرمایشات امام راحل
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

استعمار؛ منشأ ملی گرایی/ ناسیونالیسم از نگاه امام خمینی

استعمار؛ منشأ ملی گرایی/ ناسیونالیسم از نگاه امام خمینی از نظر امام خمینی منشأ ملی گرایی و قوم پرستی، استعمار است که در صدد چپاول مخازن کشورهای مسلمان است.
پنجشنبه 3 دي 1394

بسیج در نگاه امام خمینی(ره)

بسیج در نگاه امام خمینی(ره) حضرت امام خمینی(ره) که همیشه بر نقش مردم و اهمیت حیاتی آن در تأمین سلامت و موفقیت نظام تأکید می کردند، با درایت خاصی در آذرماه 1358، طی بیاناتی ضرورت تشکیل مدرسه عشق یا همان بسیج مستضعفان را اعلام فرمودند.
دوشنبه 30 آذر 1394

دستورالعمل تعقيبات نماز مرحوم نخودکي به امام خميني (ره)

دستورالعمل تعقيبات نماز مرحوم نخودکي به امام خميني (ره) وقتی امام خمینی از آیت الله نخودکی کیمیا خواست، چه پاسخی شنید؟ سالک الي الله آيت الله حاج شيخ حسنعلي نخودکي اصفهاني در حرم امام رضا (ع) خطاب به امام خميني: چه اصراري داريد چيزي را که ممکن است موجب خسران شود، ياد بگيريد؟ اما من چيزي را به شما ياد مي‌دهم که برايتان خسارتي ندارد و محتاج ديگران هم نمي‌شويد.
سه شنبه 17 آذر 1394

به مناسبت سالگرد پیام امام خمینی(ره) در جنگ ۱۹۷۳؛ دعوت امام خمینی(ره) از دولت‌های اسلامی به شرکت در جنگ رمضان

 به مناسبت سالگرد پیام امام خمینی(ره) در جنگ ۱۹۷۳؛ دعوت امام خمینی(ره) از دولت‌های اسلامی به شرکت در جنگ رمضان در ۱۶ مهرماه ۱۳۵۲ یعنی دو روز پس از شروع جنگ رمضان، میان اعراب و اسرائیل، امام(ره) در اعلامیه‌ای به دول و ملل اسلامی، از همگان خواستند همه قوا و نیروی خویش را بسیج سازند و در این جهاد مقدس شرکت کنند.
پنجشنبه 16 مهر 1394

مرور اجمالی40ویژگی شخصیتی امام(ره)

مرور اجمالی40ویژگی شخصیتی امام(ره) پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، در یادداشتی بر اساس خاطرات و بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی، به بیان ویژگی های شخصیتی حضرت امام خمینی(ره) پرداخت.
چهارشنبه 15 مهر 1394

عکس حضرت امام خمینی(ره) در عراق

عکس حضرت امام خمینی(ره) در عراق در سیزدهمین روز از مهر ماه 1344،رژیم شاه زیر فشار افکار عمومی،صلاح خویش در آن دید که محل تبعید امام خمینی را از ترکیه به عراق تغییر دهد.
سه شنبه 14 مهر 1394

مستندات نظریه «ولایت فقیه» امام خمینی(ره) در قرآن و روایات

مستندات نظریه «ولایت فقیه» امام خمینی(ره) در قرآن و روایات دیدگاه امام خمینی(ره) به عنوان تئوریسین ولایت فقیه در کتب «کشف اسرار»، «تحریر الوسیله» و «البیع» تنظیم و انتشار یافته است.
سه شنبه 7 مهر 1394

فیلم سخنرانی امام(ره) در سال ۶۶؛ اینها چه کاره اند که آمده اند خائن الحرمین شده اند؟

 فیلم سخنرانی امام(ره) در سال ۶۶؛ اینها چه کاره اند که آمده اند خائن الحرمین شده اند؟ کلیپ پیش رو بیانات آینده نگرانه حضرت امام خمینی(ره) که در سال ۶۶ پس از فاجعه مراسم برائت از مشرکین ایراد کردند.
يکشنبه 5 مهر 1394

تاکتیک‌های کلیدی روح‌الله(ره)/ رهبری که می‌دانست «ما پیروزیم»

تاکتیک‌های کلیدی روح‌الله(ره)/ رهبری که می‌دانست «ما پیروزیم» هشت سال دفاع مقدس اگرچه با «تحمیل» آغاز شد اما هدایت و اتمامش حاصل «تحلیل‌‌های» داهیانه مردی بود که از همان ابتدا هم می‌دانست «ما پیروزیم».
دوشنبه 30 شهريور 1394

مبنای قرآنی نفی خشونت در اندیشه امام خمینی(ره)

مبنای قرآنی نفی خشونت در اندیشه امام خمینی(ره) امام خمینی(ره) مخالف اعمال خشونت به عنوان یک ابزار بودند و ریشه این گرایش بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ایران را می‌توان در قرآن یافت.
دوشنبه 30 شهريور 1394