ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : دوشنبه 24 مرداد 1401
دوشنبه 24 مرداد 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 پزشک خانواده
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

از ریزش مو تا تحلیل عضلات؛

توصیه‌های تغذیه‌ای برای عوارض کرونا

توصیه‌های تغذیه‌ای برای عوارض کرونا یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی با اشاره به تبعات زیاده‌روی در مصرف مکمل‌ها، گفت: مصرف به اندازه مکمل‌ها کارایی مفیدی در قسمت‌های مختلف بدن دارد اما مصرف بیش از حد آن‌ها موجب مسمویت می‌شود.
يکشنبه 28 شهريور 1400

هر گلودردی ناشی از کرونا نیست

هر گلودردی ناشی از کرونا نیست گلودرد به احتمال زیاد در کنار بسیاری از علائم دیگر کرونا رخ می‌دهد اما اگر گلودردتان همراه با از دست دادن حس بویایی است قطعا کرونا دارید.
دوشنبه 22 شهريور 1400

احتمال ابتلای مجدد به کرونا چقدر است؟

احتمال ابتلای مجدد به کرونا چقدر است؟ پژوهشگران انستیتو پاستور، با انجام یک مطالعه، موارد عفونت مجدد بیماری را در طول یک سال بعد از ابتلا بررسی کردند.
يکشنبه 14 شهريور 1400

۱۶ علامت اخطار کرونای دلتا

۱۶ علامت اخطار کرونای دلتا یک پزشک اورژانس ۱۶ علامت اخطار کرونای دلتا را تشریح کرد.
جمعه 29 مرداد 1400

قبل از واکسیناسیون کرونا چی بخوریم؟

 قبل از واکسیناسیون کرونا چی بخوریم؟ نتایج تحقیقات جدید بریتانیا نشان می‌دهد علائم اولیه نشان‌دهنده عفونت به کووید-۱۹ بین گروه‌های سنی و همچنین بین مردان و زنان متفاوت است.
يکشنبه 10 مرداد 1400

قبل و بعد از واکسیناسیون علیه کرونا کدام مواد غذایی را بیشتر بخوریم؟

 قبل و بعد از واکسیناسیون علیه کرونا کدام مواد غذایی را بیشتر بخوریم؟ تغذیه یکی از موارد مهم قبل و بعد از واکسیناسیون علیه کروناست که باید آن را مورد توجه قرار داد وپرسید قبل و بعد از تزریق واکسن کرونا چه مواد غذایی را مصرف کنیم؟.
چهارشنبه 30 تير 1400

"آزیترومایسین" احتمال بستری شدن بیماران کرونایی را افزایش می‌دهد

"آزیترومایسین" احتمال بستری شدن بیماران کرونایی را افزایش می‌دهد محققان "دانشگاه کالیفرنیا سان‌فرانسیسکو" (University of California, San Francisco) در مطالعه اخیرشان اظهار کرده‌اند...
سه شنبه 29 تير 1400

کاهش میزان مرگ و میر کرونایی با تنظیم سطح ویتامین D

کاهش میزان مرگ و میر کرونایی با تنظیم سطح ویتامین D محققان دانشگاه علوم پزشکی تهران، با انجام پژوهشی دریافتند : میزان مرگ و میر ناشی از کرونا با تنظیم سطح نرمال ویتامین D کاهش می‌یابد.
شنبه 19 تير 1400

ارتباط ابتلای خفیف به کرونا با تجربه سرماخوردگی

 ارتباط ابتلای خفیف به کرونا با تجربه سرماخوردگی تحقیقات جدید کشف کرده است که سلول‌های ایمنی خاص که دارای حافظه آلودگی توسط ویروس‌های خانواده کرونا و ابتلا به سرماخوردگی هستند، می‌توانند به طور موثر به ویروس " SARS-CoV-۲" حمله کنند.
سه شنبه 15 تير 1400

خطر گرما زدگی در افراد دیابتی

مصرف بستنی برای بیماران کلیوی در روزهای گرم توصیه نمی‌شود

مصرف بستنی برای بیماران کلیوی در روزهای گرم توصیه نمی‌شود یک متخصص تغذیه با اشاره به خطر گرما زدگی در افراد دیابتی، متذکر شد: افراد دیابتی به اختلال در تعریق مبتلا هستند و همین موضوع آنها را برای ابتلا به بیماری‌های مرتبط با گرما و افزایش قندخون مستعد می‌کند.
سه شنبه 8 تير 1400