ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : جمعه 11 آذر 1401
جمعه 11 آذر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 پزشک خانواده
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

چُرت‌زدن را دست‌ کم نگیر!

 چُرت‌زدن را دست‌ کم نگیر! محققان می‌گویند اگر نمی‌توانید شب‌ها به اندازه کافی بخوابید سعی کنید گاهی در طول روز چُرت بزنید.
يکشنبه 1 اسفند 1400

درمان طبیعی شوره سر

درمان طبیعی شوره سر در مطالعه مروری بر روی کتب طب سنتی بیش از چهل نوع داروی گیاهی و معدنی برای درمان شوره سر مشاهده شده است.
جمعه 29 بهمن 1400

یافته‌های یک پژوهش حاکیست کنترل فشار خون با اهدای مستمر آن

 یافته‌های یک پژوهش حاکیست کنترل فشار خون با اهدای مستمر آن پژوهشگران کشور در یک مطالعه جالب، تأثیر اهدای خون مستمر را بر کاهش فشار خون افراد اهداکننده بررسی کرده‌ و نشان داده‌اند که این کار می‌تواند به عنوان راهکاری مناسب در کنار راهکارهای دیگر برای رفع مشکل فوق در نظر گرفته شود.
يکشنبه 24 بهمن 1400

نشانه‌های وجود یک بیماری روانی چیست؟

 نشانه‌های وجود یک بیماری روانی چیست؟ بیماری روانی یا اختلالات سلامت روان طیف وسیعی از شرایط را در بر می‌گیرند که بر سلامت روان افراد تأثیر می گذارند.
شنبه 23 بهمن 1400

۱۰ نشانه بالا بودن قند خون

۱۰ نشانه بالا بودن قند خون دیابت دو نوع دارد؛ نوع اول، تا قبل از ۴۰ سالگی در بدن نمایان می‌شود و غیر قابل پیشگیری است.
يکشنبه 17 بهمن 1400

با کدام علائم کرونا به بیمارستان مراجعه کنیم؟

با کدام علائم کرونا به بیمارستان مراجعه کنیم؟ مدیر اورژانس بیمارستان سینا با تاکید بر اینکه پس از ابتلا به کرونا نباید در مراجعه به پزشک تاخیر صورت گیرد، در عین حال علائم مهمی را که نشان دهنده زمان مراجعه به مراکز درمانی است را شرح داد.
پنجشنبه 14 بهمن 1400

متخصص بیماریهای عفونی:

امیکرون را باید خیلی جدی بگیریم

 امیکرون را باید خیلی جدی بگیریم یک متخصص بیماریهای عفونی با هشدار در خصوص سرعت بالای انتشار سویه امیکرون کرونا، گفت: امیکرون را باید خیلی جدی بگیریم.
سه شنبه 12 بهمن 1400

مطالعات جدید نشان داد؛

چه کسانی بیشتر در معرض کرونای طولانی مدت هستند

چه کسانی بیشتر در معرض کرونای طولانی مدت هستند دو مطالعه جدید بر روی نشانگرهای زیستی کلیدی انجام شده که می‌تواند به شناسایی نقطه عفونت اولیه و کسانی که بیشتر در معرض خطر ابتلاء به کووید طولانی هستند، کمک کند.
پنجشنبه 7 بهمن 1400

یک کارشناس تغذیه مطرح کرد:

کرونا و افزایش خطر پوکی استخوان و راه مقابله با آن

 کرونا و افزایش خطر پوکی استخوان و راه مقابله با آن یک کارشناس تغذیه با تاکید براینکه شیوع همه گیری کروناویروس، منجر به افزایش خطر ابتلا به پوکی استخوان شده است، لزوم توجه به راهکارهای مطرح شده از سوی متخصصان برای مقابله با این بیماری غیرواگیر خطرناک را مورد تاکید قرار داد.
سه شنبه 5 بهمن 1400

مهم‌ترین علایم کمبود ویتامین B۱۲ در بدن

مهم‌ترین علایم کمبود ویتامین B۱۲ در بدن ویتامین B۱۲ یک ماده مغذی ضروری است که بدن همگی ما برای انجام صحیح فرآیندهایی مانند سنتز DNA، تولید انرژی و عملکرد سالم سیستم عصبی مرکزی به آن نیاز دارد.
شنبه 25 دي 1400