ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : دوشنبه 15 خرداد 1402
دوشنبه 15 خرداد 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 پزشک خانواده
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

چرا برخی همیشه احساس خستگی می‌کنند؟

چرا برخی همیشه احساس خستگی می‌کنند؟ حتما برای شما هم پیش آمده با اینکه مدتی فعالیت‌های خود را کاهش می‌دهید و سعی می‌کنید بیشتر بخوابید و استراحت کنید،...
جمعه 20 آبان 1401

با این کارها گوش‌های خود را سالم نگه دارید

با این کارها گوش‌های خود را سالم نگه دارید «شنوایی خوب برای جلوگیری از زوال شناختی مهم است. بنابراین بهتر است اولین نشانه‌های ضعف شنوایی به‌سرعت تشخیص داده شود.»
يکشنبه 15 آبان 1401

علائم سکته مغزی

علائم سکته مغزی اگر فکر می‌کنید شخصی ممکن است سکته مغزی کرده باشد، حواستان به این علائم و نشانه‌ها باشد و به زمان شروع این علائم و نشانه‌ها هم دقت کنید.
پنجشنبه 12 آبان 1401

نشانه‌های سرطان خون

نشانه‌های سرطان خون علائم رایج سرطان خون با استناد به یافته‌های منتشرشده توسط بنیاد سرطان خون استرالیا توضیح داده شده‌اند.
چهارشنبه 4 آبان 1401

توصیه‌هایی برای کاهش سرعتِ تخریبِ مفاصل

توصیه‌هایی برای کاهش سرعتِ تخریبِ مفاصل برای بسیاری از افراد این امکان وجود دارد که با وجود افزایش سن بتوانند روند تخریب و از بین رفتن غضروفِ مفاصل را کند کرده و نیازی به انجام جراحی‌های مفصلی در سنین بالا نداشته نباشد.
دوشنبه 2 آبان 1401

کدام ویتامین‌ها و مکمل‌ها در مقابله با سینوزیت موثر هستند؟

کدام ویتامین‌ها و مکمل‌ها در مقابله با سینوزیت موثر هستند؟ اگر عفونت سینوسی دارید، ممکن است علائمی را تجربه کنید که ابتدا شبیه سرماخوردگی معمولی و با گذشت زمان بیانگر سینوزیت است.
دوشنبه 25 مهر 1401

هرآنچه که باید در مورد ویروس آنفلوانزا بدانیم

هرآنچه که باید در مورد ویروس آنفلوانزا بدانیم مدیر گروه پیشگیری از بیماریهای واگیر دانشگاه علوم پزشکی تبریز علائم، راه‌های انتقال و پیشگیری از ابتلای به ویروس آنفلوانزا را تشریح کرد.
چهارشنبه 13 مهر 1401

از بیماری خاموش پوکی استخوان چه می‌دانید؟

از بیماری خاموش پوکی استخوان چه می‌دانید؟ پوکی استخوان یک بیماری شایع متابولیک استخوان است که در آن کاهش توده استخوانی رخ می‌دهد.
سه شنبه 12 مهر 1401

فواید تزریق واکسن آنفلوآنزا

فواید تزریق واکسن آنفلوآنزا طبق توصیه‌های به‌روزشده از سوی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های آمریکا (CDC)، بیماران می‌توانند واکسن کووید-۱۹ و واکسن آنفلوآنزا را در یک جلسه دریافت کنند.
يکشنبه 10 مهر 1401

کدام ویتامین‌ها نمی‌گذارند چاق شوید؟

کدام ویتامین‌ها نمی‌گذارند چاق شوید؟ چاقی به عنوان عاملی برای بروز بیشتر بیماری‌های غیرواگیر شناخته می‌شود؛ چالشی که خیلی از افراد به دنبال بروز آن سعی می‌کنند ...
دوشنبه 4 مهر 1401