ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 7 تير 1401
سه شنبه 7 تير 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 پزشک خانواده
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

ویتامین D مکمل واکسن کرونا؟

 ویتامین D مکمل واکسن کرونا؟ دکتر سید حمید سجادی، محقق برجسته ایرانی و عضو فرهنگستان علوم‌پزشکی به خبرگزاری صداوسیما می‌گوید: «تمام کسانی که در «آی سی یو» بستری بوده و ویتامین «دی» زیر ۲۰ داشته‌اند، فوت کرده‌اند.
شنبه 24 مهر 1400

صبحانه در دوران کووید

 صبحانه در دوران کووید دو سالی می‌شود درگیر سبک تازه‌ای از زندگی شده‌ایم؛ بحران کووید 19 خیلی از روتین‌های زندگی را تغییر داده، سلامتی اهمیت ویژه‌تری پیدا کرده و در رفتار شخصی و اجتماعی ما بروز پیدا کرده. صحبت درباره روتین جدید (New Normal) است.
چهارشنبه 21 مهر 1400

نوشیدن آب گرم ناشتا معجزه می‌کند

نوشیدن آب گرم ناشتا معجزه می‌کند یک لیوان آب گرم هر صبح به صورت ناشتا بسیار مفید است.
دوشنبه 19 مهر 1400

تغذیه سالمندان در دوران نقاهت بیماری کووید 19

تغذیه سالمندان در دوران نقاهت بیماری کووید 19 مدیرگروه بهبود تغذیه معاونت بهداشتی خراسان شمالی گفت: در دوره نقاهت بیماری کووید 19 سالمندان بیش از سایر سنین مستعد سوء تغذیه هستند که باید از نظر تامین کالری، پروتئین و ریز مغذی های لازم چه در منزل و چه در نقاهتگاه ها، تحت مراقبت جدی قرار گیرند.
دوشنبه 12 مهر 1400

رئیس مرکز تحقیقات پوکی استخوان مطرح کرد

شیوع بالای پوکی استخوان در سنین بالای 50/ کمبود جدی ویتامین D

 شیوع بالای پوکی استخوان در سنین بالای 50/ کمبود جدی ویتامین D رئیس مرکز تحقیقات استئوپروز پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم شکستگی را مهم ترین عارضه پوکی استخوان در سنین بالا خواند و گفت: خطر ابتلا به پوکی استخوان با بالا رفتن سن افزایش می یابد.
پنجشنبه 8 مهر 1400

سریع‌ترین راهکارهای کاهش درد عضلات!

 سریع‌ترین راهکارهای کاهش درد عضلات! درد عضلات پس از ورزش یا DOMS از اتفاقات شایع در ورزش است که قطعا بسیاری از ورزشکاران آن را تجربه کرده‌اند و راهکارهای مختلفی برای کاهش این دردهای عضلانی وجود دارد.
شنبه 3 مهر 1400

از ریزش مو تا تحلیل عضلات؛

توصیه‌های تغذیه‌ای برای عوارض کرونا

توصیه‌های تغذیه‌ای برای عوارض کرونا یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی با اشاره به تبعات زیاده‌روی در مصرف مکمل‌ها، گفت: مصرف به اندازه مکمل‌ها کارایی مفیدی در قسمت‌های مختلف بدن دارد اما مصرف بیش از حد آن‌ها موجب مسمویت می‌شود.
يکشنبه 28 شهريور 1400

هر گلودردی ناشی از کرونا نیست

هر گلودردی ناشی از کرونا نیست گلودرد به احتمال زیاد در کنار بسیاری از علائم دیگر کرونا رخ می‌دهد اما اگر گلودردتان همراه با از دست دادن حس بویایی است قطعا کرونا دارید.
دوشنبه 22 شهريور 1400

احتمال ابتلای مجدد به کرونا چقدر است؟

احتمال ابتلای مجدد به کرونا چقدر است؟ پژوهشگران انستیتو پاستور، با انجام یک مطالعه، موارد عفونت مجدد بیماری را در طول یک سال بعد از ابتلا بررسی کردند.
يکشنبه 14 شهريور 1400

۱۶ علامت اخطار کرونای دلتا

۱۶ علامت اخطار کرونای دلتا یک پزشک اورژانس ۱۶ علامت اخطار کرونای دلتا را تشریح کرد.
جمعه 29 مرداد 1400