ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 7 خرداد 1402
يکشنبه 7 خرداد 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 پزشک خانواده
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بی‌خوابی می‌تواند به آرامی شما را بکشد!

بی‌خوابی می‌تواند به آرامی شما را بکشد! اگر به اندازه کافی نمی‌توانید خواب‌تان را مدیریت کنید و در حال جدال با مغزتان هستید، باید بدانید در معرض خطر جدی سلامت قرار گرفته‌اید.
جمعه 30 دي 1401

بالا با کمک فیبرهای مهندسی‌ شده

بالا با کمک فیبرهای مهندسی‌ شده بررسی جدید پژوهشگران استرالیایی نشان می‌دهد که شاید گروهی از فیبرهای مهندسی‌شده بتوانند فشار خون بالا را کاهش دهند.
شنبه 24 دي 1401

با جای جوش‌ها چه کنیم؟

با جای جوش‌ها چه کنیم؟ شست‌وشوی زیاد کمک‌کننده نیست و باید به اندازه و با آب ولرم پوست را شست. همچنین، ضد آفتاب و محصولات برای افرادی که پوست چرب و آکنه‌ای دارند، باید فاقد چربی باشد.
يکشنبه 18 دي 1401

۴ گام برای داشتن استخوان‌های سالم

۴ گام برای داشتن استخوان‌های سالم پوکی استخوان نوعی بیماری است که در آن استخوان‌های شما پوک، ضعیف و شکننده می‌شود و در نتیجه احتمال شکستگی‌های خودبخودی استخوان، بالا می‌رود.
چهارشنبه 14 دي 1401

متخصص بیماریهای عفونی:

"گلودرد شدید" علامت اصلی زیرسویه‌های جدید اُمیکرون است

"گلودرد شدید" علامت اصلی زیرسویه‌های جدید اُمیکرون است  یک متخصص بیماریهای عفونی در تشریح علائم زیرسویه‌های جدید امیکرون، از گلودرد شدید به عنوان بارزترین آنها یاد کرد.
سه شنبه 13 دي 1401

۱۰ نشانه خطرناک لخته‌ خون

۱۰ نشانه خطرناک لخته‌ خون ۱۰ علامت هشداردهنده ترومبوز ورید عمقی را که نباید نادیده گرفته‌ شود، بررسی می‌کنیم.
چهارشنبه 30 آذر 1401

ورم زانو و آنچه باید بدانیم ورم زانو و آنچه باید بدانیم

 ورم زانو و آنچه باید بدانیم ورم زانو و آنچه باید بدانیم یک متخصص ارتوپد گفت: آب آوردن یا ورم زانو وضعیتی است که در آن مقدار مایع بیش از اندازه در اطراف مفصل زانو جمع می‌شود. بابک صابری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: آب آوردن یا ورم زانو وضعیتی است که در آن مقدار مایع بیش از اندازه در اطراف مفصل زانو جمع می‌شود.
دوشنبه 21 آذر 1401

هشت گام طلایی سلامت تا پایان‌ عمر

هشت گام طلایی سلامت تا پایان‌ عمر علاوه‌ بر ورزش، روش‌های خوب دیگری هم وجود دارد که با پیروی از آنها می‌توانیم در تمام عمر، از جوانی تا دوران پیری، بدنی سالم و قوی داشته‌باشیم.
يکشنبه 6 آذر 1401

کبد چرب و دردسرهایش

کبد چرب و دردسرهایش بیماری کبد چرب به دلیل تجمع چربی مازاد در کبد ایجاد و اغلب در افرادی دیده می شود که اضافه وزن دارند یا چاق هستند.
چهارشنبه 2 آذر 1401

با انجام این کارها بیشتر زنده بمانید

با انجام این کارها بیشتر زنده بمانید اگر می‌خواهید عمر طولانی‌تری داشته باشید، باید به برنامه غذایی خود توجه داشته باشید و بایدها و نبایدهایی را در نظر بگیرید.
جمعه 27 آبان 1401