ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 6 فروردين 1402
يکشنبه 6 فروردين 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 پزشک خانواده
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

متخصص بیماریهای عفونی:

"گلودرد شدید" علامت اصلی زیرسویه‌های جدید اُمیکرون است

"گلودرد شدید" علامت اصلی زیرسویه‌های جدید اُمیکرون است  یک متخصص بیماریهای عفونی در تشریح علائم زیرسویه‌های جدید امیکرون، از گلودرد شدید به عنوان بارزترین آنها یاد کرد.
سه شنبه 13 دي 1401

۱۰ نشانه خطرناک لخته‌ خون

۱۰ نشانه خطرناک لخته‌ خون ۱۰ علامت هشداردهنده ترومبوز ورید عمقی را که نباید نادیده گرفته‌ شود، بررسی می‌کنیم.
چهارشنبه 30 آذر 1401

ورم زانو و آنچه باید بدانیم ورم زانو و آنچه باید بدانیم

 ورم زانو و آنچه باید بدانیم ورم زانو و آنچه باید بدانیم یک متخصص ارتوپد گفت: آب آوردن یا ورم زانو وضعیتی است که در آن مقدار مایع بیش از اندازه در اطراف مفصل زانو جمع می‌شود. بابک صابری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: آب آوردن یا ورم زانو وضعیتی است که در آن مقدار مایع بیش از اندازه در اطراف مفصل زانو جمع می‌شود.
دوشنبه 21 آذر 1401

هشت گام طلایی سلامت تا پایان‌ عمر

هشت گام طلایی سلامت تا پایان‌ عمر علاوه‌ بر ورزش، روش‌های خوب دیگری هم وجود دارد که با پیروی از آنها می‌توانیم در تمام عمر، از جوانی تا دوران پیری، بدنی سالم و قوی داشته‌باشیم.
يکشنبه 6 آذر 1401

کبد چرب و دردسرهایش

کبد چرب و دردسرهایش بیماری کبد چرب به دلیل تجمع چربی مازاد در کبد ایجاد و اغلب در افرادی دیده می شود که اضافه وزن دارند یا چاق هستند.
چهارشنبه 2 آذر 1401

با انجام این کارها بیشتر زنده بمانید

با انجام این کارها بیشتر زنده بمانید اگر می‌خواهید عمر طولانی‌تری داشته باشید، باید به برنامه غذایی خود توجه داشته باشید و بایدها و نبایدهایی را در نظر بگیرید.
جمعه 27 آبان 1401

چرا برخی همیشه احساس خستگی می‌کنند؟

چرا برخی همیشه احساس خستگی می‌کنند؟ حتما برای شما هم پیش آمده با اینکه مدتی فعالیت‌های خود را کاهش می‌دهید و سعی می‌کنید بیشتر بخوابید و استراحت کنید،...
جمعه 20 آبان 1401

با این کارها گوش‌های خود را سالم نگه دارید

با این کارها گوش‌های خود را سالم نگه دارید «شنوایی خوب برای جلوگیری از زوال شناختی مهم است. بنابراین بهتر است اولین نشانه‌های ضعف شنوایی به‌سرعت تشخیص داده شود.»
يکشنبه 15 آبان 1401

علائم سکته مغزی

علائم سکته مغزی اگر فکر می‌کنید شخصی ممکن است سکته مغزی کرده باشد، حواستان به این علائم و نشانه‌ها باشد و به زمان شروع این علائم و نشانه‌ها هم دقت کنید.
پنجشنبه 12 آبان 1401

نشانه‌های سرطان خون

نشانه‌های سرطان خون علائم رایج سرطان خون با استناد به یافته‌های منتشرشده توسط بنیاد سرطان خون استرالیا توضیح داده شده‌اند.
چهارشنبه 4 آبان 1401