ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 2 بهمن 1399
پنجشنبه 2 بهمن 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 همایش ها و سمینارها
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی:

اکثر دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر بهائی بودند

اکثر دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر بهائی بودند مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: اگر امروز به ظاهر بهائیت، این فرقه را حس نمی‌کنید به منزله عدم فعالیت آنها و یا عدم حضورشان نیست زیرا قسمت قابل توجه دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر از این فرقه بوده است.
چهارشنبه 29 آبان 1398

در حوزه علمیه تبریز؛

نقش علامه طباطبایی در امتداد سازی فلسفه اسلامی بررسی می شود

 نقش علامه طباطبایی در امتداد سازی فلسفه اسلامی بررسی می شود نشست علمی نقش علامه طباطبایی در امتداد سازی فلسفه اسلامی در حوزه علمیه حضرت ولی عصر(عج) تبریز برگزار می شود.
جمعه 24 آبان 1398

آغاز بکار همایش ملی پژوهش‌های ترجمه‌ای قرآن و عترت در تبریز

آغاز بکار همایش ملی پژوهش‌های ترجمه‌ای قرآن و عترت در تبریز همایش ملی پژوهش‌های ترجمه‌ای قرآن و عترت صبح امروز با حضور محققان، اساتید، دانشجویان و فعالان این عرصه با ارایه مقالات برگزیده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز آغاز بکار کرد.
پنجشنبه 23 آبان 1398

نمایشگاه نوآوری و فناوری های ربع رشیدی در تبریز آغاز به کار کرد

نمایشگاه نوآوری و فناوری های ربع رشیدی در تبریز آغاز به کار کرد هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری های ربع رشیدی با برگزاری مراسم افتتاحیه در تبریز آغاز به کار کرد.
سه شنبه 14 آبان 1398

توسط تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی برگزار می‌شود؛

همایش بهائیت ۲۰۰سال خرافه و خشونت و خیانت در تبریز

 همایش بهائیت ۲۰۰سال خرافه و خشونت و خیانت در تبریز مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت:همایش بهائیت ۲۰۰ سال خرافه، خشونت و خیانت در تبریز برگزار می‌شود.
پنجشنبه 25 مهر 1398

دومین جشنواره بین المللی تئاتر الف با محوریت صلح جهانی در تبریز برگزار می‌شود

دومین جشنواره بین المللی تئاتر الف با محوریت صلح جهانی در تبریز برگزار می‌شود دومین دوره جشنواره بین المللی تئاتر الف با محوریت صلح جهانی نهم تا چهاردهم آذرماه در تبریز برگزار می‌شود.
پنجشنبه 25 مهر 1398

مسئول بسیج هنرمندان آذربایجان‌شرقی خبرداد:

ارسال ۸۵۰ اثر به کنگره شعر محرم در تبریز

 ارسال ۸۵۰ اثر به کنگره شعر محرم در تبریز مسئول بسیج هنرمندان آذربایجان‌شرقی از ارسال بیش از ۸۵۰ اثر به دبیرخانه کنگره شعر محرم خبر داد.
سه شنبه 2 مهر 1398

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

استاد شهریار چکیده اسلامیت و ایرانیت است

 استاد شهریار چکیده اسلامیت و ایرانیت است وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: استاد شهریار در زمره ستارگان پرفروغی است که علاوه بر نماد هویتی فرهنگ آذربایجان سرافراز، چکیده اسلامیت و ایرانیت و پلی میان ادب و شعر دیروز و امروز است.
چهارشنبه 27 شهريور 1398

برپایی همایش‌ها،

نمایشگاه‌ها و کارگاه‌های مختلف در مراکز فرهنگی شهرداری تبریز

نمایشگاه‌ها و کارگاه‌های مختلف در مراکز فرهنگی شهرداری تبریز معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز از برگزاری همایش‌ها، نمایشگاه‌ها و کارگاه‌های سیار پیام های نهضت عاشورا و برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و هنری با عنوان فصل سرخ در ایام محرم و صفر و برگزاری جلسات بصیرت افزایی در مراکز فرهنگی مناطق دهگانه شهرداری خبر داد.
دوشنبه 18 شهريور 1398

همایش شیرخوارگان حسینی در آذربایجان شرقی برگزار شد

همایش شیرخوارگان حسینی در آذربایجان شرقی برگزار شد همزمان با فرا رسیدن نخستین روز جهانی حضرت علی اصغر(ع)، همایش شیرخوارگان حسینی، صبح امروز در آذربایجان شرقی برگزار ‌شد.
جمعه 15 شهريور 1398