ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 12 اسفند 1399
سه شنبه 12 اسفند 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 همایش ها و سمینارها
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

شیراز میزبان همایش بهائیت ۲۰۰ سال خشونت، خیانت و خرافه فرقه‌ای

شیراز میزبان همایش بهائیت ۲۰۰ سال خشونت، خیانت و خرافه فرقه‌ای مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی از برگزاری همایش بهائیت ۲۰۰ سال خشونت، خیانت و خرافه فرقه‌ای اسفند ماه در شیراز با حضور هفت کشور خبر داد.
چهارشنبه 29 آبان 1398

اقتصاد کشور نباید دولتی باشد بلکه به اهل آن واگذار شود

اقتصاد کشور نباید دولتی باشد بلکه به اهل آن واگذار شود نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: اقتصاد کشور نباید دولتی باشد بلکه باید در دست مردم بوده و به اهل آن واگذار شود. اقتصاد کشور نباید دولتی باشد بلکه به اهل آن واگذار شود
چهارشنبه 29 آبان 1398

تولد پر زرق و برق ۲۰۰ سالگی بهائیت طعمه‌ای برای جذب است

تولد پر زرق و برق ۲۰۰ سالگی بهائیت طعمه‌ای برای جذب است یک محقق و پژوهشگر گفت: تبلیغات گسترده برای تولد ۲۰۰ سالگی بائیت و ساختن فیلم برای آن که گویا چه تحفه‌ای به دنیا آمده است را نمی‌توان قبول کرد زیرا تاریخ آنها پر از خیانت، خشونت و خرافه می‌باشد.
چهارشنبه 29 آبان 1398

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی:

اکثر دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر بهائی بودند

اکثر دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر بهائی بودند مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: اگر امروز به ظاهر بهائیت، این فرقه را حس نمی‌کنید به منزله عدم فعالیت آنها و یا عدم حضورشان نیست زیرا قسمت قابل توجه دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر از این فرقه بوده است.
چهارشنبه 29 آبان 1398

در حوزه علمیه تبریز؛

نقش علامه طباطبایی در امتداد سازی فلسفه اسلامی بررسی می شود

 نقش علامه طباطبایی در امتداد سازی فلسفه اسلامی بررسی می شود نشست علمی نقش علامه طباطبایی در امتداد سازی فلسفه اسلامی در حوزه علمیه حضرت ولی عصر(عج) تبریز برگزار می شود.
جمعه 24 آبان 1398

آغاز بکار همایش ملی پژوهش‌های ترجمه‌ای قرآن و عترت در تبریز

آغاز بکار همایش ملی پژوهش‌های ترجمه‌ای قرآن و عترت در تبریز همایش ملی پژوهش‌های ترجمه‌ای قرآن و عترت صبح امروز با حضور محققان، اساتید، دانشجویان و فعالان این عرصه با ارایه مقالات برگزیده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز آغاز بکار کرد.
پنجشنبه 23 آبان 1398

نمایشگاه نوآوری و فناوری های ربع رشیدی در تبریز آغاز به کار کرد

نمایشگاه نوآوری و فناوری های ربع رشیدی در تبریز آغاز به کار کرد هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری های ربع رشیدی با برگزاری مراسم افتتاحیه در تبریز آغاز به کار کرد.
سه شنبه 14 آبان 1398

توسط تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی برگزار می‌شود؛

همایش بهائیت ۲۰۰سال خرافه و خشونت و خیانت در تبریز

 همایش بهائیت ۲۰۰سال خرافه و خشونت و خیانت در تبریز مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت:همایش بهائیت ۲۰۰ سال خرافه، خشونت و خیانت در تبریز برگزار می‌شود.
پنجشنبه 25 مهر 1398

دومین جشنواره بین المللی تئاتر الف با محوریت صلح جهانی در تبریز برگزار می‌شود

دومین جشنواره بین المللی تئاتر الف با محوریت صلح جهانی در تبریز برگزار می‌شود دومین دوره جشنواره بین المللی تئاتر الف با محوریت صلح جهانی نهم تا چهاردهم آذرماه در تبریز برگزار می‌شود.
پنجشنبه 25 مهر 1398

مسئول بسیج هنرمندان آذربایجان‌شرقی خبرداد:

ارسال ۸۵۰ اثر به کنگره شعر محرم در تبریز

 ارسال ۸۵۰ اثر به کنگره شعر محرم در تبریز مسئول بسیج هنرمندان آذربایجان‌شرقی از ارسال بیش از ۸۵۰ اثر به دبیرخانه کنگره شعر محرم خبر داد.
سه شنبه 2 مهر 1398