ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 28 دي 1400
سه شنبه 28 دي 1400
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 فرمایشات امام راحل
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

انتخابات در اندیشه امام خمینی (س)؛ با تفاهم شیاطین را مایوس کنید

انتخابات در اندیشه امام خمینی (س)؛  با تفاهم شیاطین را مایوس کنید بنیانگذار جمهوری اسلامی فرموده‌اند: در مواردی که می‌بینید که دارند شیاطین نقشه می کشند و توطئه می‌کنند تا شما را به جان هم بیندازند، بنشینید با هم و تفاهم کنید و آن‌ها را مأیوس کنید.
پنجشنبه 29 بهمن 1394

انتخابات در اندیشه امام خمینی (س): اخلاق اسلامی - انسانی را در تبلیغ رعایت کنید

 انتخابات در اندیشه امام خمینی (س):  اخلاق اسلامی - انسانی را در تبلیغ رعایت کنید بنیانگذار جمهوری اسلامی فرموده‌اند: ارتکاب خلاف اخلاق و فرهنگ، مطرود و از انگیزه‌های غیراسلامی است.‏
يکشنبه 25 بهمن 1394

فرهنگ در کلام معمار انقلاب/ فرصت‌ها و تهدیدهای پیش‌رو

فرهنگ در کلام معمار انقلاب/ فرصت‌ها و تهدیدهای پیش‌رو همزمان با جشن‌های سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بازخوانی جایگاه فرهنگ در کلام و دیدگاه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حائز نکات قابل تأملی است.
جمعه 23 بهمن 1394

انتخابات در اندیشه امام خمینی (س)؛ با در نظر گرفتن رضای خدا رای بدهیم

 انتخابات در اندیشه امام خمینی (س)؛  با در نظر گرفتن رضای خدا رای بدهیم بنیانگذار جمهوری اسلامی فرموده‌اند که قبل از انتخاب باید به این فکر کنیم که اگر فرد خوبی بود ولی ارتباطی با من نداشت، آیا او را کاندیدا می‌کردم؟
چهارشنبه 21 بهمن 1394

همه باید با هم پای صندوق‌ها برویم

همه باید با هم پای صندوق‌ها برویم بنیانگذار جمهوری اسلامی فرمودند: امروز سرنوشت اسلام و سرنوشت مسلمین در ایران و سرنوشت کشور ما به دست ملت است.
جمعه 16 بهمن 1394

انتخابات در اندیشه امام خمینی (س)؛ با مطالعه دقیق در سوابق اشخاص رای دهید

 انتخابات در اندیشه امام خمینی (س)؛  با مطالعه دقیق در سوابق اشخاص رای دهید بنیانگذار انقلاب اسلامی تاکید داشتند که آرای خود را به اشخاصی دهید که به اسلام و قانون اساسی وفادار باشند.‏
پنجشنبه 15 بهمن 1394

شوق دیدار با امام در مدرسه علوی + عکس

شوق دیدار با امام در مدرسه علوی + عکس مردم عاشقانه به دیدار رهبری که پس از سالها از تبعید بازگشته بود در «مدرسه علوی» واقع در خیابان ایران شتاقتند.
چهارشنبه 14 بهمن 1394

شاخص‌های مکتب امام

 شاخص‌های مکتب امام انقلاب اسلامی، شیفت پارادایمی از جهان‌بینی ماتریالیستی به جهان‌بینی توحیدی؛
دوشنبه 12 بهمن 1394

نظریه ولایت فقیه؛ از نظر تا عمل

نظریه ولایت فقیه؛ از نظر تا عمل نظریه‌ امام (ره) از سال ۴۹ تا ۵۷، نزدیک به نُه سال، در معرض افکار مردم قرار گرفت و چنان مقبولیتی عام یافت که شعار استراتژیک مردم ایران، حکومت اسلامی شد، درحالی‌که ایدئولوژی‌های راست‌گرا و چپ‌گرایانه، در بعضی از موارد، دارای امکانات رسانه‌ای بیشتری هم بودند، اما هیچ‌گاه مقبولیت عام نیافتند.
شنبه 3 بهمن 1394

به مناسبت سالگرد ابلاغ پيام امام(ره) به گورباچف؛ سفرنامه نور توحيد در ظلمت الحاد

 به مناسبت سالگرد ابلاغ پيام امام(ره) به گورباچف؛ سفرنامه نور توحيد در ظلمت الحاد آیت الله جوادی آملی در شرح سفر به مسکو و ابلاغ نامه امام(ره) می نویسد: امام(ره) شیوه حضرت سليمان(ع) را به عنوان يکي از روش های تبليغی خود برگزيدند وثابت کردند که ميراث دار انبيای سلف هستند.
سه شنبه 15 دي 1394