ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 5 تير 1401
يکشنبه 5 تير 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 روزنامه كيهان
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

جزئیات تکان‌دهنده یک پرونده جاسوسی موشکی در پوشش حفاظت از یوز ایرانی!

جزئیات تکان‌دهنده یک پرونده جاسوسی موشکی در پوشش حفاظت از یوز ایرانی! دادستان تهران در تشریح جزئیات دستگیری چند متهم پرونده جاسوسی اخیر گفت: متهمان پرونده با هدایت افسران اطلاعاتی سیا و موساد ماموریت‌های سه‌گانه‌ای را دنبال می‌کرده‌اند.
چهارشنبه 25 بهمن 1396

مردم پای انقلاب ایستاده‌اند دولت در زمین دشمن بازی نکند

مردم پای انقلاب ایستاده‌اند دولت در زمین دشمن بازی نکند در شرایطی که حضور با شکوه و گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن آنهم در اوج خباثتها و دشمنی غرب ، پشتوانه و ظرفیت عظیمی برای پاسخ‌دهی قاطع و عبرت‌آموز از سوی دولتمردان به شیطان بزرگ و ایادی آن فراهم آورده بود، اما رئیس‌جمهور محترم در نهایت تعجب مواضعی اتخاذ کرد که از آن برداشتی جز نادیده گرفتن حضور تماشایی حامیان انقلاب اسلامی و ضربه زدن این ظرفیت عظیم نمی‌توان داشت.
سه شنبه 24 بهمن 1396

تماشایی بود

تماشایی بود ملت حماسه آفرین ایران بار دیگر با حضوری به یادماندنی در راهپیمایی 22بهمن چشم جهانیان را خیره کرده و پیش‌بینی رهبر انقلاب را به واقعیت بدل کردند که چند روز قبل فرمودند: امسال به لطف الهی، ۲۲ بهمن از آن ۲۲ بهمن‌های تماشایی خواهد بود.
دوشنبه 23 بهمن 1396

فرمانده کل قوا در دیدار فرماندهان و پرسنل نیروی هوایی ارتش:

اگر می‌شد به یمن کمک کرد به جای یک موشک صد موشک می‌دادیم

اگر می‌شد به یمن کمک کرد به جای یک موشک صد موشک می‌دادیم حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح پنجشنبه هفته گذشته و همزمان با سالروز بیعت تاریخی همافران نیروی هوایی در ۱۹‌بهمن سال ۱۳۵۷ با امام‌(ره)، با جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و قرارگاه پدافند هوایی ارتش دیدار کردند.
شنبه 21 بهمن 1396

دولت چرا اصرار دارد اولویت‌ مشکلات اقتصادی را انکار کند

دولت چرا اصرار دارد اولویت‌ مشکلات اقتصادی را انکار کند رئیس‌جمهور روز سه‌شنبه با خبرنگاران داخلی و خارجی نشست مطبوعاتی داشت، اما برخلاف انتظار در این نشست، خبری از مشکلات اصلی مردم یعنی مشکلات اقتصادی نبود!
پنجشنبه 19 بهمن 1396

روحانی در نشست خبری مطرح کرد

تورم 8درصد اشتغال را هم از نوبخت بپرسید

 تورم 8درصد اشتغال را هم از نوبخت بپرسید رئیس‌جمهور دیروز در نشست خبری گفت که امروز نرخ تورم به 8درصد رسیده و بخش مسکن نیز از رکود خارج شده و مسیر رشد را طی می‌کند و همچنین درباره وعده سخنگوی دولت برای ایجاد بیش از یک میلیون شغل نیز خاطر نشان کرد که این را از آقای نوبخت بپرسید.
چهارشنبه 18 بهمن 1396

روحانی از امنیت کشور دفاع کرد / زنجیره ای‌ها سانسور کردند

روحانی از امنیت کشور دفاع کرد / زنجیره ای‌ها سانسور کردند حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور کشورمان که روز یکشنبه برای افتتاح 10 مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در 10 استان کشور، به باغ موزه دفاع مقدس تهران رفته بود...
سه شنبه 17 بهمن 1396

در پاسخ به پرسش خبرنگار کیهان مطرح شد زنگنه:

شک نکنید در مسائل بانکی هنوز تحریم هستیم ولی ربطی به برجام ندارد!

شک نکنید در مسائل بانکی هنوز تحریم هستیم ولی ربطی به برجام ندارد! وزیر نفت با اذعان به وجود مشکل در انتقال پول‌های ناشی از فروش نفت نزد برخی از مشتریان اصلی کشور، تأکید کرد که این مشکلات ربطی به برجام ندارد!
دوشنبه 16 بهمن 1396

چهل سال قبل کجا بودیم امروز کجا ایستاده‌ایم؟

چهل سال قبل کجا بودیم امروز کجا ایستاده‌ایم؟ در این گزارش خواهیم کوشید داشته‌های ملت ایران پس از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف از جمله «استقلال کشور»، «مردم‌سالاری و حاکمیت مردم‌»، «تولید علم و فناوری»، «پیشرفت‌های اقتصادی»، «آزادی» و «رشد معنویت» را با دوره پهلوی مقایسه کنیم تا مشخص شود کجا بوده‌ایم و امروز کجا ایستاده‌ایم.
يکشنبه 15 بهمن 1396

در گفت‌وگوی خبرنگار کیهان با چامسکی مطرح شد

میوه حمله آمریکا به منطقه را ایران چید

 میوه حمله آمریکا به منطقه را ایران چید جهان در حال گذار از نظم قدیمی به یک نظم جدید است که مختصات این نظم جدید هنوز به درستی مشخص نیست.
شنبه 14 بهمن 1396