ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 9 تير 1401
پنجشنبه 9 تير 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 روزنامه كيهان
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گزارش خبری تحلیلی کیهان

«رشت الکتریک» را بالا کشیدند برای استادیوم و حجاب سناریو می‌سازند!

«رشت الکتریک» را بالا کشیدند برای استادیوم و حجاب سناریو می‌سازند! هیاهو بر سر حقوق زنان هر روز بالا و بالا‌تر می‌رود،یک روز ورود زنان به استادیوم می‌شود نهایت آمال و آرزوها و یک روز حجاب اجباری و انکار حجاب و تن‌نمایی و...! ماجرا چیست؟!
چهارشنبه 9 اسفند 1396

رئیس قوه قضائیه:

امنیت، خط قرمز نظام است جای مدارا نیست

امنیت، خط قرمز نظام است جای مدارا نیست رئیس‌قوه قضائیه امنیت را خط قرمز نظام جمهوری اسلامی و مردم دانست و بر اقدام قانونی، قاطع و فوری دستگاه قضایی در برخورد با حوادث اخیر در تهران تاکید کرد.
سه شنبه 8 اسفند 1396

هر وقت حاشیه‌سازی تمام شد بفرمایید برای مردم چه کرده‌اید؟!

هر وقت حاشیه‌سازی تمام شد بفرمایید برای مردم چه کرده‌اید؟! مروری بر مواضع و اظهارات دولتمردان نشان می‌دهد آنان به جای پاسخگویی به مطالبات مردم و گزارش‌دهی درباره میزان عمل به وعده‌ها، حاشیه‌سازی و اظهارات جنجال‌برانگیز را در دستور کار خود قرار داده‌اند.
دوشنبه 7 اسفند 1396

اساتید مورد احترامند جلوی جولان جاسوس‌ها را بگیرید

اساتید مورد احترامند جلوی جولان جاسوس‌ها را بگیرید xحجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور به عنوان عالی‌ترین مقام اجرایی کشور که چندماه پیش با وعده‌های اقتصادی خود بار دیگر بر کرسی ریاست جمهوری نشست، برای چندمین بار با طرح مباحث حاشیه ساز و بی‌ارتباط با امور اجرایی کشور فرافکنی را به پاسخ‌گویی ترجیح داد.
يکشنبه 6 اسفند 1396

در اندیشکده چتم هاوس انگلیس عراقچی:

برجام برای ایران دستاوردی نداشته است

 برجام برای ایران دستاوردی نداشته است معاون وزیر خارجه و رئیس‌ستاد پیگیری اجرای برجام گفت: ایران برجام را داستانی موفق نمی‌داند چرا که از آن بهره‌مند نشده و تحریم‌ها برداشته نشده است.
شنبه 5 اسفند 1396

گزارش خبری تحلیلی کیهان از غائله خیابان پاسداران تهران

جنایت تفاله‌های وحشی داعش در پوشش دراویش

جنایت تفاله‌های وحشی داعش در پوشش دراویش ه دنبال آشوبگری و حمله تفاله‌های داعش در پوشش دراویش، به بهانه آزاد کردن فردی که به اتهام سرقت و با شاکی خصوصی دستگیر شده است 5 تن از نیروهای انتظامی و بسیجی به شهادت رسیده و بیش از 30 مامور پلیس نیز مجروح شدند و غائله در نهایت با دستگیری 300 تن از اغتشاشگران پایان یافت.
چهارشنبه 2 اسفند 1396

رهبر انقلاب در دیدار پرشور مردم آذربایجان:

آفت‌های انقلاب اشرافی‌گری، بی‌توجهی به مستضعفان و اعتماد به بیگانه

آفت‌های انقلاب اشرافی‌گری، بی‌توجهی به مستضعفان و اعتماد به بیگانه حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دیروز(یکشنبه) در دیدار پرشور هزاران نفر از مردم متدین و انقلابی تبریز، درک عمیق و انقلابی ملت در تفکیک میان «انقلاب و نظام» با «عملکرد تشکیلات و دستگاه‌های مختلف» را از علل اصلی حضور متفاوت و تحسین‌برانگیز مردم در راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن امسال خواندند و سخنان مهمی در چهار محور «انقلاب و کارکرد اصلی آن»، «آسیب‌شناسی انقلاب»، «اولویت‌های مقطع کنونی» و «آینده انقلاب» بیان کردند.
دوشنبه 30 بهمن 1396

غفلت از جنگ اقتصادی دشمن پروژه مشترک خط نفوذ و مدیران ناکارآمد

غفلت از جنگ اقتصادی دشمن پروژه مشترک خط نفوذ و مدیران ناکارآمد xهمزمان با اوج گرفتن تب تند دلار در بازار تهران، مردم می‌بینند که دولت تماشاچی شده و بالاترین حرف‌هایی که از زبان دولتمردان شنیده می‌شود، چیزی شبیه حرف‌های توهین‌آمیز نوبخت است که می‌گوید:«مردم برای خرید دلار هول نزنند»!
يکشنبه 29 بهمن 1396

حمایت سؤال‌برانگیز مدعیان اصلاحات از جاسوس موشکی!

حمایت سؤال‌برانگیز مدعیان اصلاحات از جاسوس موشکی! پس از انتشار خبر دستگیری یک شبکه جاسوسی در قالب فعالیت زیست‌محیطی توسط یکی از نهادهای امنیتی کشور در روزهای گذشته و افشای گوشه‌ای از پشت‌پرده تکان‌دهنده ماجرا از سوی دادستان تهران، اصلاح‌طلبان واکنش تأمل برانگیز و البته مسبوق به سابقه‌ای نشان دادند و مشغول تعویض جای شاکی و متهم هستند!
شنبه 28 بهمن 1396

دلار به مرز 5000 تومان رسید!

انتقام تروریست‌های اقتصادی از مردم/ مراکز امنیتی و قضایی ورود کنند

انتقام تروریست‌های اقتصادی از مردم/ مراکز امنیتی و قضایی ورود کنند دلار 5 هزار تومان شد! جمله چند کلمه‌ای و کوتاهی که تاثیر تلخ و باورنکردنی روی ثروت مردم دارد و هیچ مرجعی به‌عنوان عامل و سبب ساز یا... پیدا نمی‌کند!
پنجشنبه 26 بهمن 1396