ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : جمعه 10 تير 1401
جمعه 10 تير 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 روزنامه كيهان
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

حاشیه نروید! نیاز جوانان اشتغال، مسکن و ازدواج است

حاشیه نروید! نیاز جوانان اشتغال، مسکن و ازدواج است در حالی که برخی مسئولان با حاشیه سازی موضوعاتی انحرافی، موهوم و دست‌کم فاقد اولویت را به عنوان مطالبات اصلی جوانان فریاد می‌زنند، اما گزارش میدانی کیهان از مطالبات واقعی جوانان در گفت‌و‌گو با چند تن از آنان در سطح شهر بیانگر واقعیت‌هایی دیگر است.
دوشنبه 25 دي 1396

جشن با جنازه برجام یا تدبیر برای مقابله با مشکلات اقتصادی؟!

جشن با جنازه برجام یا تدبیر برای مقابله با مشکلات اقتصادی؟! در حالی‌که تنها سه روز تا سالگرد اجرای برجام باقی مانده، رئیس‌جمهور آمریکا یک گردنه‌گیری دیگر هم کرد تا به همگان ثابت شود که آفتاب درخشان برجام همچنان می‌تابد!
يکشنبه 24 دي 1396

بازی کشدار آمریکا با جنازه برجام

اقتصاد کشور را به دیوانه‌‌بازی‌های ترامپ گره نزنید!

اقتصاد کشور را به دیوانه‌‌بازی‌های ترامپ گره نزنید! مرتبط کردن همه امور به برجام و معطل و بلاتکلیف نگه‌داشتن مدیریت و اقتصاد کشور به دیوانه‌بازی‌های ترامپ، همان خسارت بزرگی است که دشمن می‌پسندد.
شنبه 23 دي 1396

گزارش خبری تحلیلی کیهان

لایحه بودجه 97 مرهم یا نمک بر زخم مردم؟!

 لایحه بودجه 97 مرهم یا نمک بر زخم مردم؟! درددل‌های مردم را باید شنید و برای درمان آن کاری کرد. این را شاید بتوان خلاصه‌ای از مهم‌ترین بخش فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار روز 19 دی دانست. اقدامی که رهبر انقلاب از آن به عنوان «درمان زخم»های مردم یاد کردند.
پنجشنبه 21 دي 1396

اذعان رژیم صهیونیستی به شکست رئیس موساد:

ایران با این آشوب‌ها بی‌ثبات نخواهد شد

ایران با این آشوب‌ها بی‌ثبات نخواهد شد رئیس سازمان تروریستی- جاسوسی رژیم صهیونیستی مدعی شد که این رژیم در ایران چشم‌ و گوش‌هایی دارد و همچنین تلویحا به تلاش برای ایجاد اغتشاش در ایران اذعان کرده و گفت که به آشوب‌های اخیر برای بی‌ثبات کردن ایران امیدی نیست.
چهارشنبه 20 دي 1396

گزارش کیهان از عوارض عدم توجه به هشدارهای رهبر انقلاب

رژه اشراف نوکیسه روی اعصاب مردم

 رژه اشراف نوکیسه روی اعصاب مردم عدم توجه به هشدارهای متعدد و جدی رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره گسترش اشرافی‌گری، امروز جامعه را با عوارض سخت و دردناکی مواجه کرده است.
سه شنبه 19 دي 1396

زمینه‌سازان نارضایتی تابلوی نجات بلند کردند

فرار به جلوی مدعیان اصلاحات با تغییر صورت مسئله

 فرار به جلوی مدعیان اصلاحات با تغییر صورت مسئله حوادث و آشوب‌های اخیر در برخی شهرهای کشور را از هر منظر که در نظر بگیریم با اعتراض منطقی و به حق مردم به وضع بد معیشتی فرق دارد و حتما بین آنها مرزی معنا‌دار وجود دارد، اما نمی‌توان انکار کرد که آن دست‌های مرموز و بیمار کوشیدند از بستر منطقی و طبیعی مردم گلایه‌مند و معترض استفاده کنند و الحق هم کردند!
دوشنبه 18 دي 1396

مشکلات اقتصادی باز هم در حاشیه/ مدعیان اصلاحات به دنبال آزادی آشوبگران!

مشکلات اقتصادی باز هم در حاشیه/ مدعیان اصلاحات به دنبال آزادی آشوبگران! مسئولین دولتی و نمایندگان عضو فراکسیون امید که این روزها سیاست دوگانه‌ای را در برابر آشوب‌های اخیر در پیش گرفته‌اند بایستی به جای سیاست بازی پاسخگوی عملکرد خود در قبال وظایف قانونی که برای حل مشکلات معیشتی مردم بر عهده داشته‌اند باشند.
يکشنبه 17 دي 1396

در مقابله با تفاله‌های داعش

مردم سنگ تمام گذاشتند /نوبت مسئولان است

 مردم سنگ تمام گذاشتند /نوبت مسئولان است مردم غیور و ولایتمدار ایران اسلامی در دو روز گذشته حماسه‌ای ماندگار و تاریخی را رقم زده و با حضور در خیابان‌های سراسر کشور از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب تحرکات آشوبگران که به دنبال سوءاستفاده و موج سواری بر روی مطالبات به حق اقتصادی و معیشتی مردم بودند را محکوم کرده و با ولایت پیمانی دوباره بستند، امروز و پس از سنگ تمام مردم دیگر نوبت مسئولان است که با آشوبگران و تفاله‌های داعش برخورد کنند.
شنبه 16 دي 1396

آدرس غلط درباره آشوب های اخیر

دام جدید فتنه گران 88 پیش پای دولت

دام جدید فتنه گران 88 پیش پای دولت جریان مدعی اصلاحات که پس از ناکامی در فتنه 88 با پیام‌های متعددی به دشمنان مردم ایران از جمله آمریکا زمینه تحمیل تحریم‌های شدید را فراهم کردند، امروز نیز با فرصت طلبی ریاکارانه ضمن دادن آدرس غلط به دولت از آشوب های اخیر، گرای تحریم‌های جدید علیه ملت را به دشمن می‌دهند.
پنجشنبه 14 دي 1396