ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 7 تير 1401
سه شنبه 7 تير 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 روزنامه كيهان
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

نوبخت: تشکیک در آمار دولتی قابل تعقیب است

روحانی: امسال کسری بودجه نداریم/ بانک مرکزی: 33 هزار میلیارد تومان کسری داریم

 روحانی: امسال کسری بودجه نداریم/ بانک مرکزی: 33 هزار میلیارد تومان کسری داریم در حالی که حسن روحانی حدود یک ماه پیش از نبود کسری بودجه در سال جاری خبر داده بود، روز گذشته بانک مرکزی در جدیدترین آمار خود از کسری نزدیک به 33 هزار میلیارد تومانی بودجه (فقط در 10 ماهه امسال) پرده برداشت.
دوشنبه 21 اسفند 1396

گزارش خبری تحلیلی کیهان

توطئه تازه دولت انگلیس با بهره‌گیری از پادوهای فرقه شیرازی

توطئه تازه دولت انگلیس با بهره‌گیری از پادوهای فرقه شیرازی شامگاه جمعه (18 اسفند ماه) سفارت جمهوری اسلامی ایران در خیابان شانزدهم پرنس گیت لندن مورد تعرض چند نفر قرار گرفت. این چهار نفر که رسانه‌ها آنها را وابسته و حامی صادق شیرازی از روحانیون مورد حمایت انگلیس نامیده‌اند پس از حمله به سفارت ایران و پس از گذشت بیش از سه ساعت در نهایت توسط پلیس انگلیس بازداشت شدند.
يکشنبه 20 اسفند 1396

وزیر خارجه قطر:

آل‌سعود سرزمینی وسیع ولی عقلی کوچک دارد

 آل‌سعود سرزمینی وسیع ولی عقلی کوچک دارد وزیر خارجه قطر به سخنان اخیر محمد بن سلمان ولیعهد سعودی درباره کشورش به شدت واکنش نشان داد و گفت، برخی کشورها وسعت زیادی دارند اما قلب و ذهن آنها کوچک است.
شنبه 19 اسفند 1396

گزارش خبری تحلیلی کیهان

پرده از چهره نفاق افتاد/هجوم هماهنگ مدعیان اصلاحات به ارزش‌های اسلامی

 پرده از چهره نفاق افتاد/هجوم هماهنگ مدعیان اصلاحات به ارزش‌های اسلامی مدعیان اصلاحات که پیش از این از اعتقاد خود به جمهوری اسلامی و خط امام سخن می‌گفتند با گذشت زمان ماهیت حقیقی خود را نشان داده و در عمل مخالفت خود با ارزش‌های اسلامی را نشان دادند،
پنجشنبه 17 اسفند 1396

گزارش خبری تحلیلی کیهان

آقای جهانگیری! روح برجام باک هواپیمای ظریف را هم پر نکرد!

 آقای جهانگیری! روح برجام باک هواپیمای ظریف را هم پر نکرد! معاون اول رئیس‌جمهور درحالی از اهمیت روح برجام سخن گفته است که به تازگی آلمان از سوخت‌رسانی به هواپیمای آقای ظریف در فرودگاه مونیخ خودداری کرد.
چهارشنبه 16 اسفند 1396

در دیدار وزیر امور خارجه فرانسه‎ روحانی:

بر هم خوردن برجام همگان را پشیمان خواهد کرد

بر هم خوردن برجام همگان را پشیمان خواهد کرد رئیس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به روابط تاریخی، دوستانه و همکاری‌های متقابل تهران – پاریس در بخش‌های مختلف تجاری، اقتصادی، صنعتی، کشاورزی، فرهنگی، حمل و نقل و انرژی، گفت: اراده دو دولت ایران و فرانسه، برقراری و توسعه روابط همه جانبه، مستحکم و دوستانه میان دو کشور است .
سه شنبه 15 اسفند 1396

ترامپ: دوره ریاست جمهوری در آمریکا باید دائمی باشد

ترامپ: دوره ریاست جمهوری در آمریکا باید دائمی باشد رئیس‌جمهور آمریکا با تمجید از نظام سیاسی چین اظهار امیدواری کرد، روزی آمریکا نیز شاهد ریاست جمهوری مادام‌العمر باشد.
دوشنبه 14 اسفند 1396

گزارش خبری تحلیلی کیهان

وزیر خارجه فرانسه در راه تهران با کلاه برجام 2

وزیر خارجه فرانسه در راه تهران با کلاه برجام 2 چندی پیش روزنامه فرانسوی لوفیگارو به نقل از «ژان ایو لودریان» وزیر امور خارجه این کشور گزارش داد که قرار است وی 14 اسفندماه (5 مارس) برای گفت‌وگو درباره مسائل منطقه‌ای، توافق هسته‌ای و برنامه موشکی ایران به تهران سفر کند.
يکشنبه 13 اسفند 1396

در دیدار وزیر اوقاف و جمعی از علمای سوریه رهبر انقلاب خبر دادند

نماز جماعت در قدس، به زودی

 نماز جماعت در قدس، به زودی رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر پنجشنبه در دیدار وزیر اوقاف و جمعی از علمای سوریه با ‌اشاره به حمایت جمهوری اسلامی از سوریه در خط مقدم مبارزه با دشمنان اسلام، پیروزی را از آنِ ملت‌های مؤمن و مجاهد خواندند و با تأکید بر لزوم پافشاری بر مشترکات اسلامی، گفتند: امیدواریم همگی آن روزی را ببینیم که شما در قدس نماز جماعت می‌خوانید.
شنبه 12 اسفند 1396

خباثت مشترک آمریکا و اروپا

آلمان‌ها از ترس آمریکا به هواپیمای ظریف هم بنزین ندادند!

آلمان‌ها از ترس آمریکا به هواپیمای ظریف هم بنزین ندادند! در حالی که یکی از وعده‌های اصلی روحانی بازگشت اعتبار و احترام به پاسپورت ایرانی بود این وعده روز به روز دست‌نیافتنی‌تر از گذشته به نظر می‌رسد و شواهد جدید نشان از آن دارد که با انفعال دستگاه دیپلماسی کشور پاسپورت ایرانی بدترین دوران خود را می‌گذراند و شاهد است‌!
پنجشنبه 10 اسفند 1396