ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 9 آذر 1400
سه شنبه 9 آذر 1400
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 گزارش
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

پیشرفت فرهنگی با مشارکت مردم میسر می‌شود

پیشرفت فرهنگی با مشارکت مردم میسر می‌شود مدیرکل تبلیغات آذربایجان‌شرقی نقش مشارکتی مردم در مسائل فرهنگی کشور را بی‌بدیل خواند و گفت: تا زمانی که آحاد مردم دولت‌ها را در عرصه‌های فرهنگی یاری نکنند، با بخشنامه و حتی هزینه‌های میلیاردی نمی‌توان به موفقیت رسید.
شنبه 8 آبان 1400

مدیرکل تبلیغات آذربایجان‌شرقی:

محتوای برنامه‌های فرهنگی از اثرگذاری کافی برخوردار باشند

 محتوای برنامه‌های فرهنگی از اثرگذاری کافی برخوردار باشند مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی تأکید کرد: محتوای برنامه‌های فرهنگی باید از اثرگذاری کافی برخوردار باشند در این صورت می‌توان شاهد تحولاتی شگرف بود.
پنجشنبه 6 آبان 1400

نیازمند نگاهی نو در تبلیغ معارف دینی هستیم

نیازمند نگاهی نو در تبلیغ معارف دینی هستیم معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات آذربایجان‌شرقی، حضور تبلیغی در فضای مجازی را استفاده هوشمندانه از ابزار رسانه‌های جدید برای ترویج سنت ...
يکشنبه 2 آبان 1400

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی تاکید کرد؛

ضرورت تبلیغ سبک زندگی اسلامی در شبکه های اجتماعی

ضرورت تبلیغ سبک زندگی اسلامی در شبکه های اجتماعی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی بر ضرورت شکل گیری شبکه فعالان رسانه‌های اجتماعی در راستای تبلیغ سبک زندگی با محوریت معارف اسلامی تاکید کرد.
جمعه 30 مهر 1400

پیام تبریک اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی به استاندارجدید

پیام تبریک اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی به استاندارجدید اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در پیامی انتصاب سردار «عابدین خرّم» به سمت استاندار آذربایجان شرقی را تبریک گفت.
سه شنبه 27 مهر 1400

در شهر تبریز

پویش نسل حسینی به ایستگاه پایانی رسید

 پویش نسل حسینی به ایستگاه پایانی رسید آیین اختتامیه پویش نسل حسینی به دلیل شرایط کرونایی و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی با حضور تعداد محدودی از منتخبین در محل اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی برگزار شد.
جمعه 23 مهر 1400

تقدیر از عوامل هجدهمین اجلاسیه بین المللی پیرغلامان

تقدیر از عوامل هجدهمین اجلاسیه بین المللی پیرغلامان مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی از مدیرکل تبلیغات اسلامی این استان به پاس تلاشهای این اداره کل در هجدهمین اجلاسیه بین المللی پیرغلامان تجلیل و قدردانی کرد.
سه شنبه 20 مهر 1400

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

عزت در دنیا و آخرت با رعایت تقوای الهی به دست می‌آید

 عزت در دنیا و آخرت با رعایت تقوای الهی به دست می‌آید مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: عزت در دنیا و آخرت با رعایت تقوای الهی به دست می‌آید.
پنجشنبه 15 مهر 1400

اجتماع و مراسم عزاداری ۲۸ صفر در تبریز

اجتماع و مراسم عزاداری ۲۸ صفر در تبریز اجتماع و مراسم عزاداری به مناسبت ۲۸ صفر سالروز رحلت پیامبر(ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) ، روز سه شنبه در مقابل مسجد کبود به طرف مصلی امام خمینی(ره) تبریز برگزار شد.
چهارشنبه 14 مهر 1400

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

رکن مهم روضه خوانی داشتن اخلاص کامل و دوری از ریا است

رکن مهم روضه خوانی داشتن اخلاص کامل و دوری از ریا است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: رکن مهم روضه خوانی و ذکر مصیبت ائمه (ع)، داشتن اخلاص کامل، دوری از ریا، ظاهرسازی و عدم توجه به مسائل مادی است.
دوشنبه 12 مهر 1400