ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 28 دي 1400
سه شنبه 28 دي 1400
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 فرمایشات امام راحل
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

قوه قضائیه از دیدگاه امام خمینی(ره)

قوه قضائیه از دیدگاه امام خمینی(ره) امام خمینی(ره) به عنوان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، پس از پیروزی انقلاب توجه ویژه ای به دستگاه قضایی داشتند و حقوق ملت و مراقبت از آن را از جمله وظیفه های مهم و اساسی این نهاد برشمردند و بر استقلال دستگاه قضایی تاکید فرمودند.
يکشنبه 6 تير 1395

هشدار امام خمینی(ره) نسبت به نگرش های انحرافی درباره انتظار فرج

هشدار امام خمینی(ره) نسبت به نگرش های انحرافی درباره انتظار فرج صراحت بيان امام راحل در نفى ديدگاه اعتقادى و عملى برخى از منتظران، از شناخت و مواضع استوار ايشان درباره مسأله مهدويت حكايت دارد.
شنبه 15 خرداد 1395

قرآن شناسی از دیدگاه امام خمینی(ره)

قرآن شناسی از دیدگاه امام خمینی(ره) قرآن شناسان تاکنون قرآن را از زاویه‏های مختلف نگاه کرده‏اند. همچنین افکار و اندیشه‏های امام خمینی (ره) به عنوان یک قرآن شناس برجسته و تأثیرگذار بر مسلمانان از جهات گوناگون بررسی و تحقیق شده است.
چهارشنبه 12 خرداد 1395

سیری در اندیشه ناب بشری امام خمینی(ره) : وصیت‌نامه سیاسی الهی بنیانگذار نظام جمهوری، تمدن‌ساز باقی می‌ماند

 سیری در اندیشه ناب بشری امام خمینی(ره) : وصیت‌نامه سیاسی الهی بنیانگذار نظام جمهوری، تمدن‌ساز باقی می‌ماند نام امام را یادآور اسلام می‌دانیم و الهام‌بخش عزت، عدالت‌خواهی، استکبارستیزی، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی.
دوشنبه 10 خرداد 1395

زن از دیدگاه امام خمینی(س)

زن از دیدگاه امام خمینی(س) شبکه مجازی آستان در یادداشت روز چهارشنبه به مناسبت 20 جمادی الثانی سالروز پربرکت حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان روز زن و مادر، به بررسی دیدگاه امام خمینی (س) در باره زن پرداخت.
چهارشنبه 11 فروردين 1395

خط امام به روایت یادگار امام

 خط امام به روایت یادگار امام رهبر معظم انقلاب اسلامی طی سخنرانی که خردادماه امسال در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) داشتند، مکتب امام خمینی رحمهًْ‌الله را نقشه راه پر امید ملت ایران خواندند و با اشاره به ضرورت مقابله با تحریف شخصیت امام، تاکید کردند: بازخوانی اصول مستند مکتب امام، تنها راه مقابله با تحریف شخصیت آن بزرگوار است.
سه شنبه 25 اسفند 1394

عکس کم نظیر از امام خمینی (ره) در نوفل لوشاتو

عکس کم نظیر از امام خمینی (ره) در نوفل لوشاتو عکس دیده نشده ای از امام خمینی (ره) در فضای مجازی منتشر شده که مربوط به دوران حضور ایشان در نوفل لوشاتو است.
چهارشنبه 19 اسفند 1394

محمد حسنین هیکل و امام خمینی

محمد حسنین هیکل و امام خمینی زندگی و مواضع مرحوم محمد حسنین هیکل روزنامه نگار عرب تاکیدی است بر این که از برجسته ترین دوستان ایران در جهان عرب و همواره داعیه دار بهترین روابط بین کشورهای عربی با جمهوری اسلامی ایران بوده است.
دوشنبه 10 اسفند 1394

آحاد ملت ایران دست در دست هم حرکت کنند

آحاد ملت ایران دست در دست هم حرکت کنند بنیانگذار جمهوری اسلامی فرموده‌اند: صاحبان قلم و سخن و مطبوعات به طور جدّ مواظب نوشته‌ها و گفته‌های خود باشند.
پنجشنبه 6 اسفند 1394

تبلیغات انتخاباتی در چارچوب تعالیم اسلامی باشد

تبلیغات انتخاباتی در چارچوب تعالیم اسلامی باشد نیانگذار جمهوری اسلامی فرموده‌اند: نصیحتی است از پدری پیر به تمامی نامزدهای مجلس شورای اسلامی که سعی کنید تبلیغات انتخاباتی شما در چهارچوب تعالیم و اخلاق عالیه اسلام انجام شود.
چهارشنبه 5 اسفند 1394