ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : دوشنبه 24 مرداد 1401
دوشنبه 24 مرداد 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 معرفي كتاب
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

آلکی زی، نویسنده‌ای برجسته از یونان

آلکی زی، نویسنده‌ای برجسته از یونان الکی زی در سال 1925، در آتن به دنیا آمد. در دانشکده ی فلسفه دانشگاه آتن، در دانشکده ی هنرهای نمایشی آتن آُدیون، درس خواند و در انستیتو سینمای مسکو، دوره ی فیلمنامه نویسی را گذراند.
دوشنبه 30 بهمن 1391

اندوه و شادي

اندوه و شادي «اندوه و شادی» با ترجمه معصومه حائری یزدی با موضوع پیامبر اسلام توسط انتشارات کودکان برای کودکان و نوجوانان ایران اسلامی منتشر شد.
شنبه 9 دي 1391

«۹۸ قصه ساده برای کودکان»

«۹۸ قصه ساده برای کودکان» کتاب «۹۸ قصه ساده برای کودکان» نوشته یک نویسنده عرب‌زبان(مصطفی عبدالعزیز) است. احمد خواجه‌ایم، مترجم، در مقدمه مي‌نويسد...
چهارشنبه 6 دي 1391

گربه ی کاغذی

گربه ی کاغذی موضوع کتاب یا نقشه: داستانهای تخيلی,داستانهای كودكان,بازیافت زباله ...
چهارشنبه 6 دي 1391

0 قصه، 30 شب

0 قصه، 30 شب کتاب‌های برگزیده سومین دوره جایزه پروین اعتصامی در مجموعه 4 جلدی «30 قصه، 30 شب» به قلم مژگان شیخی منتشر شد.
دوشنبه 20 آذر 1391

زندگی امام حسن(ع) برای نوجوانان روايت می‌شود

زندگی امام حسن(ع) برای نوجوانان روايت می‌شود داستان زندگی «امام حسن(ع)» به قلم حجت‌الاسلام و‌المسلمين محمدحسين فكور برای گروه سنی نوجوان تا پايان سال جاری منتشر می‌شود.
دوشنبه 22 آبان 1391

«12 قصه از امام علی(ع) و يارانش» رونمايی می‌شود

«12 قصه از امام علی(ع) و يارانش» رونمايی می‌شود مجموعه داستان‌های «12 قصه از امام علی(ع) و يارانش» اثر مژگان شيخی فردا، 15 آبان ماه، با حضور نويسنده و تصويرگر اثر در فرهنگسرای انديشه رونمايی خواهد شد.
دوشنبه 15 آبان 1391

تصویرگری کتاب کودک

تصویرگری کتاب کودک این کتاب تکنیک ها و مهارتهای فکری و عملی لازم برای تصویرگری کتاب کودک را مورد مطالعه و ارزیابی قرار می دهد.
سه شنبه 11 مهر 1391

مجموعه ۱۴ جلدی قصه های خیلی قشنگ

مجموعه ۱۴ جلدی قصه های خیلی قشنگ یافتن کتاب هایی با درون مایه ی دینی همیشه دغدغه ی والدینی بوده که دل شان می خواسته این آموزه ها درست و به موقع و به دور از افراط و تفریط و یا ایجاد دلزدگی از دین در دسترس فرزندان شان قرار بگیرد .
پنجشنبه 16 شهريور 1391

دنیای رنگی رنگی

دنیای رنگی رنگی هدف از نگارش این کتاب بیان روشی مناسب برای آموزش رنگ به کودک است. این کتاب از تصاویر متفاوت و رنگی، تصاویر آماده رنگ آمیزی و شعر کمک گرفته تا مفهوم رنگ را به شیوه ای ساده تر به کودک بیاموزد
پنجشنبه 9 شهريور 1391