ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 27 ارديبهشت 1401
سه شنبه 27 ارديبهشت 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 قصه هاي آسماني
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مهماني فقيران

مهماني فقيران اسب سفيد شيهه كشيد!. اسب چه كسي بود؟. يك نفر هم روي اسب نشسته بود. هوا نه گرم بود و نه سرد. فقيرها به اسب‌ها نگاه كردند.
چهارشنبه 25 شهريور 1394

بهلول و سجده سقف خانه

بهلول و سجده سقف خانه سفري براي بهلول پيش آمد و او به بصره رفت چون بايد چند روزي را در شهر بصره مي ماند، يک خانه ي قديمي، اتاقي را اجاره کرد.
پنجشنبه 19 شهريور 1394

نیکی کردن

 نیکی کردن بچه های کوچکشان حضرت امام حسن(ع) و حضرت امام حسین(ع) از کار پدر بسیار خوشحال شدند، زیرا با این که آن شب، گرسنه ماندند، اما دیدند که آن فقیر سیر شده است.
چهارشنبه 11 شهريور 1394

پیراهن سبز بهشتی

پیراهن سبز بهشتی فاطمه (سلام الله عليها) در خانه يك پيراهن ساده داشت.پدر براي ازدواج او با علي (عليه السلام) يك پيراهن نوبه خانه آورد.فاطمه (سلام الله عليها) به آن نگاه كرد.پارچه نرم و لطيفي داشت.آن را كنار گذاشت تاچند لحظه بعد بپوشد.اتاق فاطمه (سلام الله عليها) نزديك درحياط بود.در زدند.
پنجشنبه 29 مرداد 1394

ميرداماد كيست؟

ميرداماد كيست؟ ميرداماد سوار بر اسب در جاده جلو مي رفت . شاه عباس و همراهانش كمي جلوتر بودند
پنجشنبه 8 مرداد 1394

تیز هوشی شاگردان ابن سینا

 تیز هوشی شاگردان ابن سینا روزی ابن سینا از جلو دکان آهنگری می گذشت که کودکی را دید. آن کودک از آهنگر مقداری آتش می خواست. آهنگر گفت: ظرف بیاور تا در آن آتش بریزم.
پنجشنبه 1 مرداد 1394

غذای مرا به مهمان بده

غذای مرا به مهمان بده یک روز فقیری به مسجد آمد و از مردم تقاضای کمک کرد. او گرسنه و خسته بود. حضرت علی علیه السلام او را به خانه برد تا از او پذیرایی کند. مهمان در اتاقی نشست...
چهارشنبه 10 تير 1394

كنترل خشم

كنترل خشم این مرد، باید سزای بی‌ادبی خود را ببیند. او باید تنبیه شود. او حق ندارد با امام و اهل خانواده‌ی پیامبر، این‌طور حرف بزند.
چهارشنبه 20 خرداد 1394

دعای امام حسن (ع)

دعای امام حسن (ع) امام حسن (ع) در پانزهم ماه رمضان در شهر مدینه متولد شدند. امام حسن (ع) اولین فرزند حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) هستند.
چهارشنبه 30 ارديبهشت 1394

شکایت شتر از صاحبش

شکایت شتر از صاحبش روزی از روزها که حضرت رسول: (صلی‌الله علیه واله وسلم) نشسته بود ، شتری از گرد راه رسید و نزدیک آن حضرت خوابید و سر خویش را بر زمین گذاشت در حالی که با فریادش سر و صدا ایجاد می‌نمود.
دوشنبه 31 فروردين 1394