ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 8 تير 1401
چهارشنبه 8 تير 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 قصه هاي آسماني
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

امام حسن(ع) در دوران هفت سالگى

امام حسن(ع) در دوران هفت سالگى امام حسن(ع) در دوران هفت سالگى ، به مسجد مى رفت ، و پاى منبر رسول خدا (ص ) مى نشست ، و آنچه در مورد وحى ، از آن حضرت مى شنيد، به منزل ، باز مى گشت و براى مادرش فاطمه زهرا (ع ) نقل مى كرد (به اين ترتيب كه همچون ، يك خطيب ، روى متكائى مى نشست ، و سخنرانى مى نمود، و در ضمن سخنرانى آنچه از پيامبر (ص ) فرا گرفته بود، بيان مى كرد.
چهارشنبه 26 فروردين 1394

پیراهن سبز بهشتی

پیراهن سبز بهشتی فاطمه (سلام الله عليها) در خانه يك پيراهن ساده داشت.پدر براي ازدواج او با علي (عليه السلام) يك پيراهن نوبه خانه آورد.فاطمه (سلام الله عليها) به آن نگاه كرد.
چهارشنبه 12 فروردين 1394

غذای مرا به مهمان بده

غذای مرا به مهمان بده یک روز فقیری به مسجد آمد و از مردم تقاضای کمک کرد. او گرسنه و خسته بود. حضرت علی علیه السلام او را به خانه برد تا از او پذیرایی کند.
چهارشنبه 12 فروردين 1394

حکایت ابو سعید و یک قدم

حکایت ابو سعید و یک قدم روزی ابوسعید ابوالخیر در مسجدی قرار بود صحبت کند ، مردم همه از روستاهای اطراف برای شنیدن سخنان او هجوم آورده بودند. در مسجد جایی برای نشستن نبود و عده ای هم بیرون ایستاده بودند. شاگرد ابوسعید روی به مردم کرد...
چهارشنبه 5 فروردين 1394

نادانی فروعون

نادانی فروعون ابليس وقتي نزد فرعون آمد وي خوشه اي انگور در دست داشت و تناول مي كرد .
سه شنبه 19 اسفند 1393

شکایت شتر از صاحبش

شکایت شتر از صاحبش روزی از روزها که حضرت رسول; (صلی‌الله علیه واله وسلم) نشسته بود ، شتری از گرد راه رسید و نزدیک آن حضرت خوابید و سر خویش را بر زمین گذاشت در حالی که با فریادش سر و صدا ایجاد می‌نمود.
چهارشنبه 13 اسفند 1393

داستان حضرت نوح(ع)

داستان حضرت نوح(ع) روزي ، روزگاري در گوشه اي از دنيا مردمي زندگي مي کردند که خدا را فراموش کرده بودند و بت پرستي مي کردند در آن زمان تنها يک نفر بود که خدا را از ياد نبرده بود...
پنجشنبه 7 اسفند 1393

واکنش امام رضا(ع) به زنی که ادعا می‌کرد زینب کبری(س) است

واکنش امام رضا(ع) به زنی که ادعا می‌کرد زینب کبری(س) است زنی ادعا می‌کرد زینب است و به دعای پدرش امام علی(ع) عمری ابدی یافته است. مأمون او و امام رضا(ع) را با یکدیگر روبه‌رو کرد تا مشخص شود کدامیک راست می‌گوید. در این هنگام امام رضا(ع) پیشنهاد عجیبی داد.
سه شنبه 5 اسفند 1393

غذای مرا به مهمان بده

غذای مرا به مهمان بده یک روز فقیری به مسجد آمد و از مردم تقاضای کمک کرد. او گرسنه و خسته بود. حضرت علی علیه السلام او را به خانه برد تا از او پذیرایی کند.
پنجشنبه 30 بهمن 1393

خدمت به فاطمه (س)

خدمت به فاطمه (س) حضرت محمد (ص) پرسيدند: بلال كجاست؟ خدمتكار مسجد به اين طرف و آن طرف نگاه كرد.از بلال خبري نبود. يك جوان گفت: شايد مريض شده! صف ها كم كم از آدم هاي نمازگزار پر ميشد.
پنجشنبه 23 بهمن 1393