ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 7 مهر 1401
پنجشنبه 7 مهر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 جهان زير آب
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

كوسه ها همنوع خواري مي‌كنند

كوسه ها همنوع خواري مي‌كنند محققان استراليايي براي نخستين بار موفق شدند از خورده شدن يك كوسه كوچك توسط همنوع بزرگتر خود تصويربرداري كنند.
شنبه 29 بهمن 1390

كوسه ها همنوع خواري مي‌كنند

كوسه ها همنوع خواري مي‌كنند محققان استراليايي براي نخستين بار موفق شدند از خورده شدن يك كوسه كوچك توسط همنوع بزرگتر خود تصويربرداري كنند.
شنبه 29 بهمن 1390

اين كوسه‌ها پرنده هم مي‌خورند

اين كوسه‌ها پرنده هم مي‌خورند زيست‌شناسان آمريكايي در بررسي‌هاي خود نشان دادند كه كوسه‌هاي خليج مكزيك آموخته‌اند علاوه بر آبزيان، پرندگان ساكن خشكي را نيز شكار كنند.
پنجشنبه 29 دي 1390

نخستین کوسه دورگه کشف شد

نخستین کوسه دورگه کشف شد گروهی از دانشمندان استرالیایی گزارش دادند که برای اولین بار در دنیا در سواحل این کشور اولین نمونه‌های کوسه دورگه را مشاهده کرده‌اند ...
پنجشنبه 15 دي 1390

تصاویر دیدنی از «پرنده ماهی»

تصاویر دیدنی از «پرنده ماهی» پرنده ماهیها قادرند مسافتی برابر 50 متر را بر فراز آب دریا پرواز کنند. این ویژگی منحصر به فرد به این ماهیهای کوچک کمک می‌کند به راحتی از تهدید شکارچیان خود بگریزند.
سه شنبه 6 دي 1390

شگفت انگیزترین ماهی کشور

شگفت انگیزترین ماهی کشور غار ماهی کور در استان لرستان صحنه حیات گونه ای است که شاید بتوان آن را شگفت انگیز ترین گونه ماهی در کشورمان دانست، ماهی که با بدنی شفاف توانایی دیدن ندارد.
شنبه 3 دي 1390

زیباترین ماهی‌های دنیا

زیباترین ماهی‌های دنیا زیباترین ماهی های دنیا هنوز ناشناخته هستند. سایت نشنال جئوگرافی تصاویر زیباترین ماهی های کشف شده را منتشر کرده است.
چهارشنبه 2 آذر 1390

کشف کوسه زال و يک چشم!

کشف کوسه زال و يک چشم! یک ماهیگیر مکزیکی که یک ماده کوسه باردار را شکار کرده بود مشاهده کرد که جنین این کوسه تیره، یک موجود زال و تک چشم است.
دوشنبه 25 مهر 1390

ماهي درخشان توليد شد

ماهي درخشان توليد شد مدير گروه ژنتيك ملكولي آبزيان موسسه تحقيقات شيلات ايران از توليد يك نوع ماهي تراريخته (ترانسژنيك) در كشور خبر داد.
چهارشنبه 20 مهر 1390

کوچکترین آکواریوم جهان

کوچکترین آکواریوم جهان به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی صدای روسیه، آناتولی کوننکوو از روسیه کوچکترین آکواریوم جهان را ساخته است. این آکواریوم شیشه‌ای در اندازه ۳۰ × ۲۴ × ۱۴ میلی‌متر گنجایش نگهداری ۱۰ میلی لیتر آب را دارد که این طراح روسی گیاهان مینیاتوری، خرده‌سنگ و ماهیان واقعی را در آن جای داده است.
يکشنبه 3 مهر 1390