ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 6 مهر 1399
يکشنبه 6 مهر 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 8 مرداد 1399     |     کد : 193104

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی:

امام‌زاده جبلکی(ع) ورزقان توسعه می‌یابد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی گفت: برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات لازم انجام شده تا امام زاده جبلکی ورزقان به یک مکان گردشگری و زیارتی همانند امامزاده سید محمد (ع)نوجه مهر شهرستان جلفا تبدیل شده و زائران از امکانات رفاهی آن بهره‌مند شوند.

ایسنا/آذربایجان شرقی: مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی گفت: برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات لازم انجام شده تا امام زاده جبلکی ورزقان به یک مکان گردشگری و زیارتی همانند امامزاده سید محمد (ع)نوجه مهر شهرستان جلفا تبدیل شده و زائران از امکانات رفاهی آن بهره‌مند شوند.

حجت‌الاسلام سید شهاب‌الدین حسینی در دیدار نماینده مردم ورزقان و خاروانا با وی، با تاکید بر اهمیت توجه به بقاع متبرکه و امام‌زادگان(ع)، اظهار کرد: این اماکن معنوی تاثیر به‌سزایی در گسترش معنویت داشته و باید در راستای رونق این اماکن تلاش کرده و شرایط را برای حضور زائران فراهم کنیم.

نماینده مردم ورزقان و خاروانا نیز در این دیدار گفت: همکاری و تعامل با اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، در راستای افزایش میزان بهره‌وری از موقوفات و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت موقوفات ادامه خواهد داشت تا بتوانیم قدم‌های موثری در حوزه خدمت رسانی به مردم برداریم.

اللهوردی دهقانی با بیان این‌که موقوفات بخش عظیمی از دارایی‌های کشور بوده و مسئله وقف، ریشه در تاریخ و فرهنگ دینی ما دارد، اظهار کرد: این اقدام خداپسندانه در شهرستان ورزقان نیز مورد توجه قرار دارد و مردم از عواید آن بهره‌مند می‌شوند.

وی با تاکید بر این‌که هدف از این دیدار، قدردانی از زحمات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در حوزه موقوفات و همچنین رسیدگی به امور مساجد است، بیان کرد: در رابطه با پروژه‌ها، زمین‌های موقوفی، طرح توسعه امام زادگان(ع)، ایجاد امکانات رفاهی برای زائران و... در شهرستان ورزقان، هر آنچه از دستمان بربیاید انجام خواهیم داد.

وی با بیان این‌که در رابطه با توسعه مساجد و همچنین مسائل و مشکلات این حوزه نیز یک سری تبادل نظرهایی انجام شد که راهگشای امور خواهد بود، اظهار کرد: تلاش می‌کنیم تا روابط و تعاملات خود را با اداره کل اوقاف و امور خیریه استان توسعه دهیم.


نوشته شده در   چهارشنبه 8 مرداد 1399  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode