ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 16 مهر 1401
شنبه 16 مهر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 شهدا
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

سالروز شهادت سردار شهید مهدی باکری

سالروز شهادت سردار شهید مهدی باکری امروز 25 اسفندماه سالروز شهادت سردار مهدی باکری فرمانده لشکر عاشورا است و سرویس فرهنگ حماسه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) مروری دارد بر زندگی و فعالیت‌های این شهید.
يکشنبه 25 اسفند 1392

روزی که اشک «حاج همت» درآمد

روزی که اشک «حاج همت» درآمد «اگه نمیتونی به خط بزنی بکش عقب، لشکر امام حسین این کار رو انجام میده.» لشکر امام حسین(علیه السلام) به فرماندهی حسین خرازی رفتند و خط را شکستند. اما قبل از ظهر عقب نشینی کردند و برگشتند.
يکشنبه 25 اسفند 1392

شهید باکری لحظه ای از ولایت جدا نشد

شهید باکری لحظه ای از ولایت جدا نشد زندگی شهید باکری را قبل از انقلاب هم که مرور کنیم می بینیم که با فراز و نشیب های بسیاری همراه بوده که شاید اگر بر من و شما می گذشت از مسیر انقلاب روی گردان می شدیم اما او لحظه ای از صراط مستقیم و ولایت جدا نشد.
جمعه 23 اسفند 1392

بر دیوار کتابخانه‌اش نوشته بود: خدایا! من منتظر لقاي تو هستم

بر دیوار کتابخانه‌اش نوشته بود: خدایا! من منتظر لقاي تو هستم برای گرفتن سکه به بانک رفتم، ولی دیدم ازدحام مراجعه‌کنندگان به حدی است که برای گرفتن سکه ساعت‌ها باید در صف بمانم. من چون در بانک آشنا داشتم، بدون صف سکه گرفتم و به خانه آمدم. موضوع را که به موسی گفتم، خیلی ناراحت شد و گفت: چون حق دیگران را رعایت نکرده‌ای، سکه را پس بده. من هم به اصرار او سکه را پس دادم. کد خبر: ۳۷۱۱۷۶ تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۰ - 28 January 2014 بر دیوار کتابخانه‌اش نوشته بود: خدایا! من منتظر لقاي تو هستمسردار شهید موسی اسکندری، رئیس ستاد لشکر۷ ولیعصر (عج) فرزند انقل
سه شنبه 8 بهمن 1392

شهادت فرمانده لشگر 27 محمد رسول اللَّه، برادر پاسدار «علی اکبر حاجی‏پور»

شهادت فرمانده لشگر 27 محمد رسول اللَّه، برادر پاسدار «علی اکبر حاجی‏پور» علی اکبردر سال 1330 در شهر «آذرشهر » از توابع «تبریز»، در خانواده ای مؤمن و مذهبی دیده به جهان گشود. شهید حاجی پور پس از شروع جنگ تحمیلی، عازم جبهه های جنوب شد
دوشنبه 13 آبان 1392

خواهش می‌کنم‌ دستور بدهید روضه حضرت قاسم (ع) خوانده نشود‌

خواهش می‌کنم‌ دستور بدهید روضه حضرت قاسم (ع) خوانده نشود‌ هزاران سال از آغاز زندگی بشر بر این کرهٔ خاکی می‌گذرد و همهٔ آنان تا به امروز مرده‌اند و ما نیز خواهیم مرد و بر مرگ ما نیز قرن‌ها خواهد گذشت. خوشا آنان که مردانه مرد‌ند و تو‌ ای عزیز، می‌دانی تنها کسانی مردانه می‌میرند که مردانه زیسته باشند. یاد شهدایمان به خیر!
سه شنبه 19 شهريور 1392

خبرنگاری که جلوتر از رزمندگان برای ثبت مقتل حرکت می‌کرد

خبرنگاری که جلوتر از رزمندگان برای ثبت مقتل حرکت می‌کرد ما پیروان نسل زینبیم (ع) غیرت زینب در رگهای ماست و قدرت حسینی در دستانمان؛ قلبمان از علی (ع)، خلقمان از محمد (ص) و زبانمان از فاطمه (س) است. این قلم در دستانمان امانتند و روزی بابت این امانت از ما سؤال خواهند کرد.
شنبه 19 مرداد 1392

دست نوشته شهید چمران به مادرش در سال 57 چه بود/ حکایت حکم فرماندهی سید حسن نصرالله در 18 سالگی

دست نوشته شهید چمران به مادرش در سال 57 چه بود/ حکایت حکم فرماندهی سید حسن نصرالله در 18 سالگی رئیس شورای اسلامی شهر تهران در آستانه سالگرد شهادت دکتر چمران گفت: او به آرزوی خود که شهادت بود رسید، همه چیز خود را داد و فدا کرد و هیچ چیز از خود باقی نگذاشت جز یک تفنگ و یک لباس خونین و یک اتاق و چند هزار جلد کتاب.
چهارشنبه 29 خرداد 1392

شهادت شهید رسول جاهدالوار (1366ش)

شهادت شهید رسول جاهدالوار (1366ش) شهید رسول جاهدالوار، پانزدهم اسفندماه ۱۳۴۷ش در محله‌ حکم‌آباد شهر تبریز چشم به جهان هستی گشود. رسول در خانواده‌ای منور و مزین به نور اسلام و ایمان رشد کرد...
چهارشنبه 22 خرداد 1392

به بهانه سالگرد شهادت شهید حسن شفیع‌زاده

به بهانه سالگرد شهادت شهید حسن شفیع‌زاده فرمانده توپخانه نیروی زمینی سپاه وقتی جان به جان آفرین تسلیم می‌کند می‌گوید که خدایا من به جبهه نبرد حق علیه باطل آمده‌ام تا جان خود را بفروشم، امیدوارم خریدار جان من تو باشی، نه کس دگر.
چهارشنبه 4 ارديبهشت 1392