ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 24 فروردين 1400
سه شنبه 24 فروردين 1400
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : دوشنبه 16 فروردين 1400     |     کد : 195480

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

استفاده از محتوای هنری و خلاق وظیفه همه ما در فضای مجازی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: از ظرفیت فضای مجازی و رسانه‌ها در پیشبرد فعالیت‌های تبلیغی فرهنگی با تولید محتوای خلاق و هنری باید بهره ببریم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: از ظرفیت فضای مجازی و رسانه‌ها در پیشبرد فعالیت‌های تبلیغی فرهنگی با تولید محتوای خلاق و هنری باید بهره ببریم.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن شعبانی شامگاه یک شنبه در جمع اعضای کمیته فضای مجازی و رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به مطالبات مقام معظم رهبری درباره فضای مجازی گفت: مدیریت صحیح و تولید محتوای فضای مجازی، حضور جریان ساز و تأثیر گذار در فضای مجازی، تبلیغ مفاهیم و معارف اسلامی در فضای مجازی و رصد و مقابله هوشمندانه با تهاجمات فکری فرهنگی در فضای مجازی از جمله مهمترین مطالبات مقام معظم رهبری درباره فضای مجازی است.

وی ادامه داد: در این خصوص سازمان تبلیغات اسلامی تمام تلاش خود را به کار گرفته تا مطالبات و منویات مقام معظم رهبری درباره فضای مجازی جامه عمل بپوشد و محقق شود.

شعبانی با تاکید بر اینکه برنامه‌های مختلف و هماهنگی برای فضای مجازی داریم، افزود: اهمیت فضای مجازی بر کسی پوشیده نیست و برای همین منظور باید از سهولت‌های ایجاد شده در فضای مجازی و پتانسیل‌های آن در جهت تبلیغ مفاهیم و معارف اسلامی استفاده کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه تولید محتوای جذاب و هنری در عرصه‌های رسانه‌ای و فضای مجازی از مهمترین برنامه‌های ما است، گفت: اگر از فضای مجازی غافل شویم عرصه را برای دشمنان اسلام باز می‌کنیم و برای همین باید همزمان با رصد و مقابله هوشمندانه با تهاجمات فکری و فرهنگی محتوای هنرمندانه و اسلامی برای مخاطب تولید و پخش کنیم.

شعبانی سپس با بیان اینکه کارها و برنامه‌ها در فضای مجازی نباید جزیره‌ای انجام شود، افزود: تبلیغات گسترده ضد دینی در فضای مجازی، حاکی از آن است که رسانه‌های غربی، گسترش بیداری اسلامی و گرایش به اسلام را تاب نمی‌آورند و معاندین انقلاب تلاش دارند تا از بستر شبکه‌های اجتماعی برای ایجاد شکاف بین مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران و ایجاد یاس در جامعه استفاده کرده و با تبلیغات نادرست چهره اسلام و ایران را در جهان، تیره و تار نشان دهند.


برچسب ها
نوشته شده در   دوشنبه 16 فروردين 1400  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode