ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 24 فروردين 1400
سه شنبه 24 فروردين 1400
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : پنجشنبه 7 اسفند 1399     |     کد : 195098

رسال ۲۲۰ اثر به سومین جشنواره سراسری آواها و نغمات دینی آیات ترنم آسمانی

دبیر اجرایی سومین جشنواره سراسری آواها و نغمات دینی آیات ترنم آسمانی از دریافت بیش از ۲۰۰ اثر توسط هنرمندان نواهای آیینی کشور خبر داد.

ایسنا/آذربایجان شرقی:دبیر اجرایی سومین جشنواره سراسری آواها و نغمات دینی آیات ترنم آسمانی از دریافت بیش از ۲۰۰ اثر توسط هنرمندان نواهای آیینی کشور خبر داد.

سیدمحمدحسین بلاغی با بیان این مطلب اظهار کرد: مرحله نخست سومین جشنواره سراسری آواها و نغمات دینی آیات ترنم آسمانی با جمع آوری آثار از سراسر کشور با استقبال کم‌نظیر هنرمندان و گروه‌های تواشیح کشور به کار خود پایان داد.

وی افزود: ۲۲۴ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است که از این تعداد، ۴۰ اثر به مرحله نهایی جشنواره و بخش داوری راه یافته‌اند.

وی، از شرکت بیش از ۲۵۰۰ هنرمند به صورت تخصصی در این جشنواره خبر داد و گفت: بیشترین بخش آثار ارسال شده، به بخش تولیدات آکاپلا و موسیقایی تعلق دارد و همچنین بیش از ۴۰ اثر نیز به بخش ویژه حاج قاسم سلیمانی ارسال شده است.

بلاغی از حضور داوران بین المللی در این جشنواره خبر داد و افزود: آقایان مهدی دغاغله (استان خوزستان)، غلامرضا شاه میوه اصفهانی (استان اصفهان)، حسن خانچی (استان خراسان رضوی)، محمد جباری، حسین قربانی، دکتر اسماعیل زاده، غلامرضا میرزازاده (استان آذربایجان‌شرقی) و استاد مهدی محمدزاده به عنوان سرپرست گروه داوری این آثار را داوری خواهند کرد.

وی افزود: در مجموع سه اثر از شش بخش (۱۸ اثر) به انتخاب هیات داوران به عنوان اثرات برگزیده انتخاب می‌شود و به دلیل استقبال مطلوب از بخش ویژه جشنواره (جایزه حاج قاسم سلیمانی) سه اثر نیز در این بخش انتخاب خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی حوزه هنری آذربایجان شرقی، وی همچنین در ادامه از برگزاری آیین اختتامیه این جشنواره در نیمه دوم اسفندماه سال‌جاری خبر داد.


نوشته شده در   پنجشنبه 7 اسفند 1399  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode