ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 18 خرداد 1399
يکشنبه 18 خرداد 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 3 ارديبهشت 1399     |     کد : 192118

پویش «در خانه بخوانیم» همراه شهروندان در ماه مبارک رمضان

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از اضافه شدن چهار عنوان کتاب جدید در بخش ماه مبارک رمضان به مسابقه کتاب‌خوانی "#در_خانه_بخوانیم" خبر داد.

ایسنا/آذربایجان شرقی: معاون فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از اضافه شدن چهار عنوان کتاب جدید در بخش ماه مبارک رمضان به مسابقه کتاب‌خوانی "#در_خانه_بخوانیم" خبر داد.

سیروس مصطفی در خصوص تمدید طرح #در_خانه_بخوانیم تا پایان اردیبهشت‌ماه اظهار داشت: پویش "در خانه بخوانیم" تلاشی همه گیر به جهت تشویق همشهریان برای حضور در منزل و توسعه کتاب و کتاب‌خوانی بود که از روزهای ابتدای سال نو تا پایان فروردین با استقبال خوبی مواجه شد.

وی افزود: بر همین اساس با توجه به تداوم شیوع ویروس کرونا، این مسابقه تا پایان اردیبهشت تمدید شد تا علاقه‌مندانی که تاکنون نتوانسته‌اند کتاب‌های مربوط به چهار بخش بزرگسالان، نوجوانان، کودکان و ویژه را مطالعه نمایند، با مراجعه به سایت سیتیزن تبریز، در این مسابقه شرکت کنند.

مصطفی با اشاره به ایجاد بخشی جدید برای شرکت‌کنندگان در مسابقه کتاب‌خوانی "در خانه بخوانیم" گفت: با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان، بخش جدیدی به این مسابقه اضافه شد که طی آن سه کتاب با عنوان‌های "رمضان، ماه فرصت‌ها"، "یک سبد آسمان" و "راهنمای تغذیه صحیح" در بخش بزرگسالان و کتاب "داستان راستان" در دو جلد و برای بخش کودک و نوجوان در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است. بخش مربوط به ماه مبارک رمضان شامل جوایز ارزنده و ارزشمندی خواهد بود.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در خصوص استقبال صورت گرفته از این مسابقه خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از ۲۳ هزار نفر در مسابقه کتاب‌خوانی "در خانه بخوانیم" شرکت کرده‌اند و این آمار همچنان در حال افزایش است. استقبال همشهریان عزیز در رده‌های سنی و اقشار مختلف به ما در برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی کمک شایانی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، وی در پایان در خصوص جوایز این مسابقه گفت: همان‌طور که قبلاً نیز اعلام‌شده است، در هر یک از ۴ بخش این مسابقه، ۹۹ جایزه نقدی اهدا می‌شود که هر یک از این جوایز به ترتیب در بخش بزرگسالان ۷ میلیون ریال، در بخش نوجوانان ۴ میلیون ریال، در بخش کودکان ۲.۵ میلیون ریال و در بخش ویژه ۳ میلیون ریال خواهد بود و برگزیدگان بخش ویژه ماه مبارک رمضان نیز جوایز ارزنده ای دریافت می‌کنند.


نوشته شده در   چهارشنبه 3 ارديبهشت 1399  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode