ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 13 خرداد 1399
سه شنبه 13 خرداد 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 13 فروردين 1399     |     کد : 191825

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی؛

دغدغه های جامعه اسلامی داشتن خط مشی درست در مقابل شبهات دینی و فرهنگی است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه دغدغه های جامعه اسلامی داشتن خط مشی درست در مقابل شبهات دینی و فرهنگی است گفت:

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه دغدغه های جامعه اسلامی داشتن خط مشی درست در مقابل شبهات دینی و فرهنگی است گفت: قشر جوان جامعه امروز برای رسیدن به اهداف ترسیم شده در سبک زندگی ایرانی و اسلامی به محتواهایی جدید با بیانی دقیق و پرمغز نیاز دارند.

به گزارش نصر به نقل از فارس، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم  امروز در نخستین جلسه مشورتی شورای برنامه ریزی و ساماندهی برنامه فرهنگی و مذهبی صداوسیما با بیان اینکه ترویج سبک زندگی ایرانی و اسلامی باید محور برنامه های فرهنگی در رسانه ملی باشد اظهار داشت: کارشناسان حوزه و دانشگاه با هماهنگی بیشتر و بهتر با تهیه کنندگان گروه معارف و فرهنگ  صداوسیما محتواهای تولیدی را متناسب با نیازهای جامعه سازماندهی کنند.

وی با بیان اینکه دغدغه های جامعه اسلامی داشتن خط مشی درست در مقابل شبهات دینی و فرهنگی است ادامه داد: قشر جوان جامعه امروز برای رسیدن به اهداف ترسیم شده در سبک زندگی ایرانی و اسلامی به محتواهایی جدید با بیانی دقیق و پرمغز نیاز دارند.

نماینده ولی فقیه در استان نیازسنجی افکار عمومی را یکی از اصول مهم در برنامه سازی رسانه ملی عنوان کرد و گفت : در پاسخ گویی به نیازهای مخاطبان برنامه سازان شبکه استانی سهند علاوه بر افکار سنجی درست از ظرفیت های منحصر به فرد اساتید حوزه علیمه تبریز و قم و اساتید دانشگاه های استان بیش از پیش استفاده کنند.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه رسانه ملی در استان های مرزی وظایف سنگین تری دارد گفت: موقعیت خاص جفرافیایی آذربایجان شرقی و همسایگی با کشورهای مختلف ضرورت توجه به شکل و محتوای برنامه های فرهنگی و مذهبی را بیشتر کرده است از این رو رسالت رادیو برون مرزی برای تولید محتوا های به روز برای پاسخ گویی به شبهات بسیار مهم است.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم بر استمرار جلسات مشورتی در حوزه تولید برنامه های فرهنگی و مذهبی هم تاکید کرد.

در این جلسه که تعدادی از روحانیون و مدیران صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی حضور داشتند اعضای جلسه به بیان نکته نظرات پیرامون موضوع نشست پرداختند.


نوشته شده در   چهارشنبه 13 فروردين 1399  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode