ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 30 شهريور 1399
يکشنبه 30 شهريور 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : پنجشنبه 7 فروردين 1399     |     کد : 191727

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

خدمات ستاد پشتیبانی مدافعان سلامت محله محور باشد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به ضرورت کمک به نیازمندان در این شرایط سخت بحران کرونا گفت: خدمات ستاد پشتیبانی مدافعان سلامت محله محور باشد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به ضرورت کمک به نیازمندان در این شرایط سخت بحران کرونا گفت: خدمات ستاد پشتیبانی مدافعان سلامت محله محور باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمد علی آل هاشم ظهر امروز چهارشنبه در نخستین جلسه ستاد پشتیبانی مدافعان سلامت آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه بحران کرونا را با همدلی و همراهی بین مردم و مسئولان پشت سر می‌گذاریم، افزود: در پی گسترش شیوع ویروس کرونا بسیاری از مردم با مشکلات اقتصادی و معیشتی روبه رو هستند.

وی با تاکید بر اینکه باید در این شرایط به نیازمندان کمک کرد، ادامه داد: باید کمک‌های ستاد پشتیبانی به صورت محله محور باشد، بدین صورت که افراد نیازمند در محلات و مناطق شناسایی شوند و به آنها کمک رسانی شود.

آل هاشم سپس ابراز داشت: هر محله افراد خود را می‌شناسد و می‌تواند با کمک بهزیستی و کمیته امداد به افراد گرفتار و بی بضاعت در این وضعیت بحرانی کمک کند.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه کمک خیرین به بخش بهداشت و درمان استان اقدام بسیار شایسته ای بود، گفت: از تمام خیران و فعالان عرصه بهداشت و درمان نیز قدردانی می‌کنیم.

وی با اشاره به روحیه تعاون و یاری رسانی در مردم کشورمان گفت: روحیه تعاون در مردم سراسر کشور به ویژه مردم آذربایجان شرقی بسیار ستودنی بوده و جای قدردانی است.

آل هاشم با تاکید بر اینکه باید به همدیگر کمک کنیم تا این ویروس را پشت سر بگذاریم، ادامه داد: ستاد پشتیبانی مدافعین حرم که امروز در قالب ستاد پشتیبانی مدافعین سلامت استان فعالیت خود را شروع کرد بار دیگر در جهت سلامت مردم قدم برداشته است.

گفتنی است از امروز ستاد پشتیبانی مدافعان سلامت آذربایجان شرقی در پی گسترش شیوع ویروس کرونا فعالیت خود را آغاز کرد.


نوشته شده در   پنجشنبه 7 فروردين 1399  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode