ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 17 تير 1399
سه شنبه 17 تير 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 6 آذر 1398     |     کد : 190178

رئیس جمهور در مراسم افتتاح راه آهن میانه - بستان آباد:

راه آهن باید تا تبریز ادامه پیدا کند / مردم آذربایجان همیشه پیشتاز بودند

رئیس جمهور گفت: راه آهن باید تا تبریز ادامه پیدا کند و تا پایان سال آینده به تبریز متصل شود تا مردم بتوانند در مسیری کوتاه تر تردد کنند.

رئیس جمهور گفت: راه آهن باید تا تبریز ادامه پیدا کند و تا پایان سال آینده به تبریز متصل شود تا مردم بتوانند در مسیری کوتاه تر تردد کنند.

به گزارش خبرنگار اعزامی نصر به ایستگاه راه آهن بستان آباد؛ حجت الاسلام حسن روحانی دقایقی پیش در مراسم افتتاح راه آهن میانه - بستان آباد افزود:خوشحالم که این راه آهن دو خطه اجرا شده و این آغاز خوبی برای راه آهن کشور است.

وی ادامه داد: من در سال های اخیر به مردم قول داده بودم که چند استان از جمله همدان، کرمانشاه، آذربایجان غربی داده بودیم جامه عمل پوشیده شد.

روحانی با بیان اینکه تا پایان این دولت پروژه های راه آهن ادامه پیدا می کند؛ اذعان داشت: یکی از راه های توسعه کشور، تکمیل زیرساخت‌هاست، دولت باید راه ها، بزرگ راه ها و اتوبان ها را انجام بدهد. در بقیه زمینه ها هم مردم و بخش خصوصی هم حضور پیدا کنند.

رئیس جمهور اظهار داشت: از سال 92 تا امروز طرح های خوبی در زمینه عمرانی، خدمات و صنعت با هزینه 1500 میلیارد تومان در شهرستان بستان آباد اجرایی شده است.

وی ادامه داد: حدود 300 طرح عمرانی ذز این شهرستان اجرا شده است که پروژه راه آهن بزرگترین آن است.

روحانی در ادامه خطاب به مردم آذربایجان شرقی گفت: از مردم آذربایجان شرقی برای حمایت شان از انقلاب، رهبری و نظام تشکر می کنم. مردم آذربایجان همیشه پیشتاز بودند و در این حوادث اخیر هم مردم آذربایجان به صحنه آمدند و نشان دادند که زمان شناس هستند.

وی افزود: همه ما باید در کنار هم باشیم، بخصوص در حوادث و پیش آمد های ناگوار که من ساعتی پیش هم مردم زلزله زده میانه سرکشی کردیم.

روحانی تاکید کرد:ما به عنوان خادم شما در خدمتتان هستیم و تا جایی که دولت امکانات داشته باشد، پروژه های زیرساختی و عمرانی را پیگیری خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: ما در کنار ملت برای آبادانی کشور تلاش خواهیم کرد.


برچسب ها
نوشته شده در   چهارشنبه 6 آذر 1398  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode