ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 6 اسفند 1399
چهارشنبه 6 اسفند 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 10 دي 1399     |     کد : 194603

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

انقلاب اسلامی ایران مردمی‌ترین انقلاب جهان است

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: انقلاب اسلامی ایران یکی از مردمی‌ترین انقلاب های دنیا است که علی رغم انواع توطئه‌های اقتصادی و سیاسی دشمن، با پشتیبانی مردم سر پا مانده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: انقلاب اسلامی ایران یکی از مردمی‌ترین انقلاب های دنیا است که علی رغم انواع توطئه‌های اقتصادی و سیاسی دشمن، با پشتیبانی مردم سر پا مانده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین حسن شعبانی دیشب در مراسم تجلیل از وزیر شعار تبریز، میرعلی اصغر علوی که در بیت نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی برگزار شد گفت: انقلاب اسلامی ایران بدون شک مردمی‌ترین انقلاب دنیاست و علی رغم تمام توطئه‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و تحریم‌های ظالمانه و جنگ تحمیلی دشمنان نتوانستند این انقلاب را که از حمایت مردم برخوردار است به زمین بزنند و در واقع صاحبان اصلی این انقلاب و نظام، مردم هستند و همواره نقش اصلی را ایفا می‌کنند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی یادآور شد: سازمان تبلیغات اسلامی و اداره کل تبلیغات استان، وظیفه خود دانسته تا افراد و مجموعه‌هایی که در طول سالیان انقلاب بدون ذره‌ای توقع از اداره‌های دولتی و حاکمیتی، بخش‌های مختلف انقلاب، نهادهای انقلابی و به خصوص حرکت‌های مردمی نقش ایفا کرده‌اند شناسایی کرده و به عنوان الگویی برای قدم برداشتن جوانان در این عرصه، معرفی کند.

وی افزود: این حرکت به تازگی آغاز شده و امید است به عنوان شاخص فعالیت فرهنگی در استان به یادگار بماند.

وی با اشاره به خصایص وزیر شعار تبریز افزود: حاج میر علی اصغر علوی یکی از چهره‌های انقلابی است که بدون ادعا و با تمام وجود، در این راه قدم برداشته و همه با فریادها و شعارهای انقلابی ایشان آشنا هستند تا این پرچم نسل به نسل به آیندگان منتقل شود.


نوشته شده در   چهارشنبه 10 دي 1399  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode